Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.293
Cevap
25
Favori
111.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk gün dedim size arkadaşlar 209₺ normal bir fiyat değil kesin artar diye ve sonuç xbox ile aynı fiyat oldu ön sipariş yapanlar paçayı yırttı suan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Ben de dedim kurla alakası yok diye

Tekrar söylüyorum buradan Mustafa Yiğit o koltukta oturduğu sürece bu fiyatlar as bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Ben de dedim kurla alakası yok diye

Tekrar söylüyorum buradan Mustafa Yiğit o koltukta oturduğu sürece bu fiyatlar as bile
    Yok kanka kurla hiç alakası yok.

Hadi gelecek oyunları geçtim.

2 sene önce çıkmış oyunun zamlanmasıda mı kur?
  • Pre order aşamasında olan standart versiyon oyunlarda en pahalılar sırasıyla;

Anthem- 359₺
    FIFA 19- 359₺
    Fallout 76- 349₺
    AC Odyssey- 339₺

En ucuzlar- 209₺ ile

Shadow of the Tomb Raider
    Hitman 2
    Just Cause 4
    Resident Evil 2 Remake

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Çoğu kişiye göre kur

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

Yok kanka kurla hiç alakası yok.

Hadi gelecek oyunları geçtim.

2 sene önce çıkmış oyunun zamlanmasıda mı kur?

Alıntıları Göster
    hocam iyide sanki tr psn eski oyunlari elinde stok yapmis gibi yazmisin kutulu oyun deyilki bunlar dijital oyun. eski oyunda olsa satildiği zaman yapimci firmaya araci olan firmalara para veriliyor ve bunlar hep euro üzerinden hesaplaniyor. sonuçta 2 senelik oyunda olsa fiyat artmasi normal.

• zack06 kullanıcısına yanıt
    Hocam dun 209 dan alinmaz diyordunuz. Peki bu fiyattan alinir mi? Ne derseniz forumca tersini yapacagiz da

• antik çağların hastasıyım. fiyat düşüşü bekleyip gold edition alıcam mutlaka.
  • Originsin aynisi la bu. Torrentten çeker oynariz tabii ama 5 kuruş vermem

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    Vallaha dostum ben fiyatlara tepkinizi gösterin birlik olun çerçevesinde söyledim ve her zaman da söylerim. Alıp almamak sizlere kalmış. Eğer alınırsa da bu tarz fiyatlandırma kabul edilmiş oluyor. Zaten dolar kuru olayı fiyatları artırmak için üzeri örtülmüş bir kılıf yerse hesabı

Şahsen ben bir firma olsam oyun fiyatlarını sürekli attırırım baktım kimseden ses çıkmıyor gittiği yere kadar diyerek attırırım. Cep dondurmanın kısa yolu 😀 Ama asla kul hakkı yiyen birisi değilim çok şükür

Adamlar çünkü alıştılar biz ne fiyat dersek almak zorunda diyorlar. Tabi yine de siz bilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 23 Ağustos 2018; 21:45:34 >
  • Harita göründü.

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    çıksada oynasak

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ubisoft'a güvendiğin tek nokta dünya tasarımı. Unity'deki Paris, Syndicate'deki Londra ve son olarak Origins'deki Mısır çok güzel tasarlanmıştı. Odysesey'de de güzel tasarlanmış bir Antik Yunan bekliyorum.
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    özellikle origins çok iyiydi hocam odyseseyde eminim güzel olcak. önsiparis verdik bekliyoruz bakalim

• 3 farklı oynanış stilini kısaca gösteren bir video, fantezi konusunda aşırıya kaçmışlar gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 26 Ağustos 2018; 9:57:11 >
  • Sıkı bir AC fanıyım ama fiyatlar çok gerçekten,kutulu almak daha mantıklı. Gold versiyonu almak istedim 439’u görünce sağlam bi giydirdim. Bu parayı exc. bir oyuna veririm daha iyi.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Kutulu oyunlar daha pahalı neresi mantıklı? Alsan satamazsın dijital gibisi yok.

• Söylediğimi biraz anlamaya çalışsan çok daha iyi olacak, bu parayı digital’e vereceğime kutulu alırım oyunu oynarım sonra satarım demek istiyorum, o parayı da exculsive bir oyuna veririm digitalde. Kutulu oyun emin ol digital fiyatından daha uygun olur spot satanlarda.

• Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Uzun bir süredir kutulu oyunları daha ucuz görmedim ben. Hele yeni çıkacak bir oyunda imkansız diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.