Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.294
Cevap
25
Favori
111.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aral gibi D&R gibi mağazalarda tabiki pahalı hocam, ama spot satan mahalle arası kendi çapında ps4 oyun ve aksesuar satan yerlerde ucuz.
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Aral gibi yerlerden bahsetmiyorum ben de zaten.

• Season Pass'ı alanlara AC 3 Remastered verilecekmiş.
  • 339₺ ile en pahalı oyunların başında geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

339₺ ile en pahalı oyunların başında geliyor.
    ah ah tam oyunu almayı düşünürken hatta almak için elimi atmışken fiyatın güncellenmesi ile dumura uğramıştım

kaçırdık mis gibi 209 tl 'yi şimdi işin yoksa bekle aylarca
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Neyse ki oynayacak oyun bol bu zaten çok uzun bir oyun beklesin bakalım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Neyse ki oynayacak oyun bol bu zaten çok uzun bir oyun beklesin bakalım:)
    tek tesellim rdr 2
  • Aaa bu oyun sey degil mi ya Ac originsin uzun sureli dlc si
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Aaa bu oyun sey degil mi ya Ac originsin uzun sureli dlc si
    yav he he....

post kasmak tartişma cıkarmak için mesaj yazmayin. almadığı oyunu kötülemekde moda oldu forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 16 Eylül 2018; 16:48:13 >
  • Oyunun açılış sinematiği düşmüş. Alasım geldi fakat gerçekten çok pahalı. Bekleyeceğiz artık.
  • Türkiye fiyatı en fazla 1 ay sonra makul seviyede indirim görür.
  • Tuomir kullanıcısına yanıt
    Bu oyun Q1 2019 da tüm dlc leri çıktığı zaman gold edition olarak indirime girdiği zaman alınır.
  • Azittiniz ama ha kotuleyen kotuler sevmeyen sevmedigini yazar veya yazmaz size ne yahu. Oyunu kotuleyince almaktan vazgececek kadar zeka yoksunu olan insan oynamasin zaten neyini savunuyorsunuz. Baskasi kotuleyince aldiginiz oyundan hevesiniz kaciyorsa baskalari icin oynuyorsunuz demek ki oyunu. oynayin keyfini cikarin size ne yorumlardan babanizin forumu degil burasi. Reklam goruyorum ulan ben buraya girmek icin. Isteyen istedigini yazar. Hevesi kaciyormus pasamin kiyamam ya. Adamlara bak her oyunu sahiplenmeye baslamis hastalik olmus artik. Madem oyle acin konunuzu Ac odyssey övme konusu ana konu diye toplanin ovun kendi kendinize bulasmasin kimse. Elestiri de begenmiyorlar soyle demeyin boyle deyin diye. Oldu sizin istediginiz gibi yorum yapacak herkes.

Odyssey Origins ile birebir ayni mekaniklere sahip oyun bu konuda yine tembellik gorduk. Yeni neslin kanser huyu bu. Ama odysseydeki mimari yine originsteki mimari kadar efsane gorunuyor. Sirf tarih kesfi icin, haritayi dolasmak icin ben alacagim. Yoksa ayni oyunu mimari disinda her halti ayni sekilde doldurarak para yolmaya odaklanmis bu kadar net gorunuyor. Ama ubisoft cok guzel sehir tasarimi yapiyor bu da benim ilgimi cekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Eylül 2018; 18:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Vader

Türkiye fiyatı en fazla 1 ay sonra makul seviyede indirim görür.
    hocam o devir bitti artik. geçen sene çikan origins bile 399lira
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Goz var nizam var ahaha 2-3 parca degistir ver firina al sana yeni oyun hesabi yapmislar resmen.sen almissin parana yazik olmus
  • Her sene adamlar grafik motorunu yenileyecek diye bir kanun mu var ? Gta 3 motoruyla Vice City ve San Andreas çıkmıştı hepside en üst seviyede tutmuştu o zamanlar hiç yoktu bu aynı grafiği farklı şehir yaparak kakalıyorlar .s.s yeni ürediniz siz, adamlar zorla satmıyor sonuçta Origins'in grafikleri harika duruyor, neden tekrar bir grafik motoruyla uğraşsınlar ? Nesi kötü yani bu grafiklerin ? Ben cidden çözemedim bu işi ? Fifa'da aynı şeyi yapıyor hatta Fifa neredeyse hiç bir şeyi geliştirmiyor sadece kadrolar değişiyor aynı parayı alıyorlar. Bunu AC serisi yapınca hemde farklı şehirler yaparak büyük suç oluyor. Antik Yunan harika duruyor ancak sorun mitolojik güçler kullanılması benim o hoşuma hiç gitmedi açıkcası eleştirim bu yönde olabilir.
  • Ac origins çok güzeldi severek oynadım bu da güzel olacaktır. Dlc uzun bir oynanış sunacak sanırım

Assassin's Creed Odyssey | PS ANA KONU | Rehber ilk sayfada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 17 Eylül 2018; 19:48:1 >
  • 210 TL olduğunda almak lazımdı oyunu, şu an için fiyatı gerçekten yüksek. Büyük ihtimalle Kara Cuma indirimleri sırasında ilk fıyatı seviyeye inecektir(yani o da olsa olsa 200 tl bandı olacaktır). Oyun aynı duruyor diyen arkadaşlarsa yahu adamların yaptığı ilk oyun tuttu, bir defa daha aynı formülü kullanarak oyun yapmaları oldukça normal. Beni en çok heyecanlandıran noktaysa oyunun Antik Yunanistan'da geçecek olması. Fiyatı nedeniyle PC için ön sipariş verebilirim ama benim almak istediğim platform PS4 umarım en kısa sürede fiyatı makul olur da bu oyunu PS4 Pro'da oynarım.
  • Ulan Sony bir hata daha yapta fiyatı bi gece 209 a indir de alayım be canım çekiyor, hadi be ps Türkiye den okuyan varsa bi el atın.
  • Origins 2 yapsalar yada dlc daha iyi olurdu yeni oyun cikarmaktan
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.