Şimdi Ara

Assassin's Creed III Türkçe yama yapma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Assasin's creed 3'ü bir türlü türkçe yapamadım türkçe olmadan bir şey anlaşılmıyor görevlerde ne yapacagımı bilemiyorum bilen birisi lütfen ayrıntılı anlatsın şimdiden teşekkürler.

• meraba arkadaşlar konuyu hortlatmış gibi olucam ama ben bu oyunu türkçe oynamak istiyorum ve interneti alt üst etmeme rağmen sıkıntıyı gideremedim son bi umut buradan dile getirmek istedim.
    Oyunu reloaded ile kurdum 1'den 5'e bütün update'leri yaptım, sonra üstüne crack ve türkçe yamayı da yükleyip kurulumu bitirdim. Oyuna girişle ilgili bir sıkıntı yok, açılıyor ve türkçe arayüz ile oyun başlıyor, sıkıntı altyazının rusça olması. Türkçe yamayı halledemicem heralde diyip en azından ingilizceye dönüştürmeye çalıştım. Bu aşamada forumlarda söylenen her şeyi denedim, dil ayarlarından ingilizce yaptım olmadı, localization.lang klasöründe yazanları silip "eng" yazdım ve kaydettim yine olmadı. Kayıt defterinden language'i "English" olarak değiştirdim, oyun hala rusça altyazıyla başlıyo. Yamayı kaldırıp yeniden kurma mı dersin DataPC_DX11_4_dlc.forge dosyasını oyun klasörüne atma mı dersin ne varsa denedim artık iflahım kesilmiş durumda. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar, lütfen oyunu türkçe altyazılı bir şekilde oynayabilmiş arkadaşlar cevap versin, kırık linklerle ve basit yama yöntemleriyle gereksiz vakit kaybı yaptırmamanızı rica ediyorum bu raddeden sonra.
    Herkese teşekkürler şimdiden..

• OPERATION BATTLEAXE O kullanıcısına yanıt
    kardeş şey yapsana oyuna türkçe yamayı attığınyer varya ordaki rus ile ilgili herşeyi o klasörden çıkarıp oyuna öyle girmeyi denesene
    ama silme oyun açılmayabilir rus ile ilgili olanları masaüstüne at öle gir rus ile ilgili birşey yazmıyorsa sıra sıra masaüstüne çıkar dene :) umarım yardımcı olur
  • VeyselYazar23 kullanıcısına yanıt
    kardeş valla işte yama kurulumunu direkt oyun klasörüne yapmıştım diye hatırlıyorum ama ordada rusçayla ilgili bişey yok daha doğrusu dillerle alakalı hiçbişey yok :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPERATION BATTLEAXE -- 13 Nisan 2017; 21:36:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPERATION BATTLEAXE

kardeş valla işte yama kurulumunu direkt oyun klasörüne yapmıştım diye hatırlıyorum ama ordada rusçayla ilgili bişey yok daha doğrusu dillerle alakalı hiçbişey yok :D

ozaman bilmem baştan kur
  • VeyselYazar23 kullanıcısına yanıt
    onuda yaptım faydası olmadı neyse kardeş ya saolasın genede ilgilendiğin için
    aranızda bu oyunu hiç türkçe yama bi şekilde oynayabilen yokmu ya herkes bu şekildemi bitirdi oyunu
  • OPERATION BATTLEAXE O kullanıcısına yanıt
    veya şu sürümü indirirsen sıkıntı çıkmaz diyebiliceğin bi sürümü varmı, benim bildiğim reloaded ve skidrow haricinde bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPERATION BATTLEAXE

veya şu sürümü indirirsen sıkıntı çıkmaz diyebiliceğin bi sürümü varmı, benim bildiğim reloaded ve skidrow haricinde bişey yok

hiç ac serisi oynamadığım için söyeleyemem kusura bakma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.