Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
7.780
Cevap
5
Favori
536.378
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Assassin's Creed (ÇIKTI)
Giriş
    10354 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: 18yusuf

Ya arkadaşlar bu oyunda fraps ı açıyorum değerlerin izi kalıyor kaç fps aldığımı anlayamıyorum.
    Oyunda bundan başka sorunum yok.
    Siyah bantlar fps'nin düzgün gözükmesini engelliyor. 1280x720 gibi 16:9 oranında bir çözünürlük kullanırsanız siyah bantlar gider ve fps'yi rahatlıkla görebilirsiniz.
    |
    |

Ya arkadaşlar bu oyunda fraps ı açıyorum değerlerin izi kalıyor kaç fps aldığımı anlayamıyorum.

Aynen. Gıcık bi durum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Siyah bantlar fps'nin düzgün gözükmesini engelliyor. 1280x720 gibi 16:9 oranında bir çözünürlük kullanırsanız siyah bantlar gider ve fps'yi rahatlıkla görebilirsiniz.

Teşekkürler sorun çözüldü ama benim anakartımda ob. 6100 var ekran kartını çıkarıp öyle deneyeyim dedim oyun açılırken bir yükleme yapıyor açıldıktan hemen sonraki değil oyun içindeki grafikli yükleme işte o yükleme ob. varken hemen geçiyor ekran kartı takılıyken yavaş ilerliyor.Sizce neden?
    |
    |

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

O zaman benim 1680x945 yapmam gerekiyo. Böyle bir çözünürlüğü nasıl ayarlayabilirim. Bi setting dosyası falan var mı oyunun bunu düzenleyebileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullet -- 14 Nisan 2008; 17:11:27 >
    |
    |

• Binbaşı
    1955 Mesaj
    valla oyun iyi güzel de 3 büyük eksiklik var oyunda ve bana göre bunlar oynanabilirliği çok etkiliyor:
    1-Ara sinematikler çok uzun ve altyazı seçeneği yok. Hadi altyazı koymadınız bari esc yapınca sinematiği atlasaydık.
    2-Oyun resmen geniş ekran sahipleri için yapılmış. Altta ve üstte siyah bantlar var ve çözünürlüğü değiştirmek de çözüm değil. Benim lcd kare ve 16:9 u desteklemiyor. E ne olacak şimdi?
    3- Bisürü oyun oynadım ve hayatımda bu kadar oyundan çıkması zor bir oyun görmedim. Masaüstüne çıkana kadar sanırım 4-5 ayrı menüye geçiyorum ben..yoksa anormallik bende mi?
    |
    |
    729 Mesaj
    arkadaşlar bende ses dosyaları yok sanırsam adamlar konuşuyo ama ses yok. nereden bulabilirim?
    |
    |
    |
    |
    3- bende son menüye gelince bile quit falan çıkmıyo. alt+f4 ile çıkıyorum.

16:10 destekli monitörlerde oyunu 16:9 olarak açmanın bir yolunu bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bullet -- 14 Nisan 2008; 17:26:08 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1077 Mesaj
    bana bırı pmden bu oyunun adam akıllı calısan versıonunun linkini atabılırmı rapid link olursa super olur
    |
    |

Sıkıştıran kişileri kurtarıyoruz.
    Yüksek tepelere çıkıyoruz kuş bakışı yapıyoruz.
    Ek görevler normal görevleri yapıyoruz.

Başka neler yapıyoruz.? Mesela sovalye gibi tek bir adam oluyor ondan bir tane öldürdüğünde 1/60 oluyor. Onlar nedir? Başka neler yapılıyor. Bayramları harikada tespit etmenin yolu yok mu?
    |
    |

Orjinalden alıntı: Mickcasey

bana bırı pmden bu oyunun adam akıllı calısan versıonunun linkini atabılırmı rapid link olursa super olur

yolladım.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    812 Mesaj
    arkadaşlar oyunun save dosyası nerede?? edit:::SAYFA BAŞI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VERGIL -- 14 Nisan 2008; 17:44:13 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: sawyer87

Bu oyunda neler yaoılıyor. Mesela.

Sıkıştıran kişileri kurtarıyoruz.
    Yüksek tepelere çıkıyoruz kuş bakışı yapıyoruz.
    Ek görevler normal görevleri yapıyoruz.

Başka neler yapıyoruz.? Mesela sovalye gibi tek bir adam oluyor ondan bir tane öldürdüğünde 1/60 oluyor. Onlar nedir? Başka neler yapılıyor. Bayramları harikada tespit etmenin yolu yok mu?

Oyunda yaptığımız pek birşey yok. Bu saydıklarının yanında 2-3 görev çeşidi daha var. Yani oyun sürekli kendini tekrar ediyor. O şövalye dediğin adamlarda tapınak şövalyeleri. Toplam 60 tane var. Sebebini bilmiyorum, onları öldürmen gerekiyor.
    |
    |

Daha önce verildimi bilmiyorum, Gerçeğini yapmışlar
    |
    |
    |
    Katen Kyoukotsu.

Başlangıçta hiç kimse gökte değildi.
    Ne sen, ne ben, ne de Tanrı.
    Ancak,gökyüzünün tahtındaki dayanılmaz boşluk son bulacak.
  • Yarbay
    7515 Mesaj
    @ylcnsntrk video için teşekkürler, güzel live action olmuş
    |
    |
    |
    |
    İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM MSI GeForce RTX 2070 Ventus 8GB GDDR6 GİGABYTE B85M-HD3 240 GB SSD +120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD AOC 23.8" AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Gaming Monitör XIGMATEK HERA FULL RANGE 80PLUS GOLD 850W
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    oyunu bitirmek için o bayrakları toplamak mecburmu ve o tapınak şavölyeleri 60 tane falan dio onlarıda mı öldürmek mecbur acaba beyler ???
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: fero01

Beyler oyunda default ayarlarda düğme 1 ve düğme 2 olarak gecen tuşlar hangisi acaba tutorialda bişey yapmam lazımda tuşları bulamadım
    Düğme 0=Farenin sol tuşu
    Düğme 1=Farenin sağ tuşu

Daha önce yazmıştım.
    |
    |
    |
    |
SEO
kolayoto.com
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.