Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.787
Cevap
5
Favori
544.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: assassin creed

arkadaşlar memory block 2 de bi kuyu ve 2 tane adam var burada ne yapıcaz

arkadaşlar bi el atın şuna..
  • quote:

quote:

bi SS koyarsan şip diye çözeriz sorunu.Yada biraz daha açıklama yaparsan çıkartabilirim ne yapman gerektiğini.
  • quote:

quote:

Adamlara en yakın banka oturup F ye bas konuşmalarını dinle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: atiRauL

Oyunun başlarındaki antreman bölümünden sonra ne yapmamız gerekiyor bilen var mı?Yalnız antremanı tamamlamadan çıkıyorum sonrasında boş boş dolaşıyorum.

Evet ben de burada kaldım bir türlü oyuna dönemedim illa başarı ile bitirmemiz mi lazım bu bölümü...
  • quote:

Orjinalden alıntı: leco

quote:

Orjinalden alıntı: atiRauL

Oyunun başlarındaki antreman bölümünden sonra ne yapmamız gerekiyor bilen var mı?Yalnız antremanı tamamlamadan çıkıyorum sonrasında boş boş dolaşıyorum.

Evet ben de burada kaldım bir türlü oyuna dönemedim illa başarı ile bitirmemiz mi lazım bu bölümü...

Antreman bölümünden çıktıkdan sonra, kalenin dışına çıkın "Esc" tuşuna bastığınıda sağ üst köşede ne yapmanız gerekdiğini yazar.

•  Assassin's Creed (ÇIKTI)

Burda ne yapma gerekiyor?? Bir türlü bir sonuca varamadım. Dediğin gibi kalenin dışına çıktım ve ESC'ye bastım. (speak with bureau leader in damascus diyor.) Dediği hedefe gittiğimde konuşacak birini bulamıyorum.
  • hala inatla bekliorum oyunun orjinalini almak için ama buradakileri okudukça artık indirmeye başlıcam dayanamıorummmmmmmmmm

• Oyunu yükledim jerussaleme kadar da saatte bir oyundan atılarak oynadım jerussaleme girerken 2 kez art arda atınca oyunda bi sorun olduğunu anladım okuduğum bi kaç sayfaya göre şu an jerussalemi sanırım oynayamıyoruz.Save ile atalayıp oynamak mümkün ama film tadında bi oyunu atlayıp olayları koparmak istemiyorum.
  • Tab tuşuna basarak en yakın gözetleme kulelerin birine çık.Daha sonra görevler radarda belirecektir.
    quote:

Orjinalden alıntı: Kivanc1Mac
    teşekkürler..
    onu yaptım fakat ondan sonrasını yapamadım. adamlardan ayrıldıktan sonra bende şehirde boş boş dolaşmaya başladım... ondan sonrasını ne yapacağımı bilmiyorum...
  • oyuna yeni başladım ama hiçbişi anlamadım ne yapcam çözemedimmm..!!! her önüne geleni öldürcez mi ne olacak ilk görevi biri açıklasa Walla oyunu pek tutmadım. Witcher ın yanına yaklaşamaz gibi geldi biri oyunla ilgili bilgi verse sevinirim.
  • Şu training bölümünde takıldım kaldım. (yukardaki resim) Ne yapmam gerekiyor. Yardım edebilecek biri var mı?
  • @dungean dostum o antreman modu ordan çık.Damacus şehrine gitmelisin.Kaleden çıktığında köyün en aşşağısına in ve köyden çık, sol tarafındaki atlardan birine atla ve ilerle.Daha sonra bölüm atladıgını göreceksin.Bölümü atladıktan sonra tekrar "ESC" tuşuna harita'da Damacus şehrini göreceksin ve atla birlikde hızlıca şehre doğru ilerlemeye başla.
  • Jerusalem e kadar kesintisiz oynayarak geldim. (Acre ve Damascus bütün kurtarmalar ve kuleler dahil).

Oyun yenilikçi ve ve ilk başlarda gayet zevkli. Yalnız bir süreden sonra kendini tekrar etmeye başlıyor ve sadece ana senaryoyu merak ediyorsunuz.

Kılıç dövüşleri oldukça kolay yapılmış. 10 adamı counter attack ile bir çırpıda doğrayabiliyorsunuz. Bunun daha çekişmeli olmasını beklerdim.

Sesler güzel dicem, yalnız adamların türkçe, ingilizce, arapça karmakarışık konuşması hoşuma gitmedi.

Grafikler vasat sayılır. Bazı açılardan çok iyi görünüyor olabilir yalnız genel itibariyle pekte etkileyici görünmüyor. (1680x1050 4xAA 16xAF Max Detail Vsync:ON olarak oynuyorum avg 40fps)

Kısaca ben oyuna 7.8/10 veriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soultrap -- 14 Nisan 2008; 23:10:27 >

• arkadaşlar oyun bitince free takılabiliyormuyuz gta daki gibi fln ?
  • DİKKAT

Arkadaslar nihayet oyunun jerusalem e girebildigimiz sorunsuz versiyonuna ulaştım besiktas a 3. kez gidişimde:D

Kimse farketmedimi bilmiyorum ama oyununuzun son ve sorunsuz versiyon mu oldugunu anlayabilmenin cok basit bir yolu var.

Buna dikkat ederseniz önceden farkeder oyununuzu degiştirir ve kudüse gelince hayal kırıklıgına ugramazsınız:)

>>>Oyunu acın ve graphic ayarlarına gelin , orada LEVEL OF DETAIL 4 kademeli ise oyununuz sorunsuz ve kudüsün çalıştıgı son versiyon ,iyi oyunlar

Fakat ayar 3 kademeli ise malesef ki eski versiyon...

(3 kere deiştirdim oyunu ,acmak icin her yolu denedim , ve sorunsuz versiyonda bu ayarın deiştiini farkettim)
  • :) evt bu daha öncede söylendi yenisinde graphic 4 seviye :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

Jerusalem e kadar kesintisiz oynayarak geldim. (Acre ve Damascus bütün kurtarmalar ve kuleler dahil).

Oyun yenilikçi ve ve ilk başlarda gayet zevkli. Yalnız bir süreden sonra kendini tekrar etmeye başlıyor ve sadece ana senaryoyu merak ediyorsunuz.

Kılıç dövüşleri oldukça kolay yapılmış. 10 adamı counter attack ile bir çırpıda doğrayabiliyorsunuz. Bunun daha çekişmeli olmasını beklerdim.

Sesler güzel dicem, yalnız adamların türkçe, ingilizce, arapça karmakarışık konuşması hoşuma gitmedi.

Grafikler vasat sayılır. Bazı açılardan çok iyi görünüyor olabilir yalnız genel itibariyle pekte etkileyici görünmüyor. (1680x1050 4xAA 16xAF Max Detail Vsync:ON olarak oynuyorum avg 40fps)

Kısaca ben oyuna 7.8/10 veriyorum.

Evet oyun ilk başta çok zevkli oluyor ama sonradan kendini tekrar ediyor ve bu yüzden çok sıkıcı olmaya başlıyor. Bu yönden sana katılıyorum. İlerledikçe düşmanı counter attackla öldüremiyorsun sadece yere fırlatıyor yani gittikçe zorlaşıyor.

• Memory block 6 ya geldim ve sıkıldım. farkedildiğimde en az 15 adam geliyo bunları doğramakla uğraşıyorum bayıyo bir süre sonra birde cüneyt arkın stili 20 adam gelir hepsi teker teker dalar sırayla kesiyorum adamları bayınç olmuş. oyunu daha bitirmedim ama oyunun tek kasan yeri memory block 5 in sonu sahilde en ufak dokunmalarında suyun dibini boyluyosunuz.

grafikler 10 numara olmuş okadar büyük mekan ve detaya rağmen sistemi hiç kasmıyor motorun başarısı diyelim... öyle ota boka detaylı grafik verip 20 fps ile oyun oynatmıyo (bkz. Crysis)

oyunda sağlam konu var ve sağda solda okuduklarıma göre geçmişte (şuan oynadığımız) ,günümüzde ve gelecekte olmak üzere 3 bölümlük bir oyun olucakmış.

beni tek sinir harbine uğratan ben gerçek hayattada dilenen insanlara sinir olan biriyim git kalem sat bişi yap derim. oyunda önümü kesen dilencilere sinirimden ağız yüz kaç defa daldım

• Oyun bitti, sonunu güzel bağlamışlar.

Spoiler
    quote:

1.Al muallimi öldürünce arapça bi şeyler söylüyor orda ne diyor acaba ?
    2. En sonda dünya üzerindeki yerler neden gösteriliyor?
    3.Uyuduğumuz yerdeki yazılar kanla yazılmış, ingilizce , çince , arapça yazılar var bunlar ne anlama geliyor?
    4. Oyunun sonunda çıkan FBI kılıklı adamlar kimdi ?
    5. Yattığımız yerden kalkınca gördüğümüz kadın oyunun içindede geçiyor
    Çok soru sordum biliyorum Sanırım 2. bi oyun gelecek.

• quote:

Orjinalden alıntı: santanio
    grafikler 10 numara olmuş okadar büyük mekan ve detaya rağmen sistemi hiç kasmıyor motorun başarısı diyelim... öyle ota boka detaylı grafik verip 20 fps ile oyun oynatmıyo (bkz. Crysis)

Ben grafikleri pek beğenmedim açıkçası.. Dx9 ve Dx10 arasında fark yok gibi. Bol bol ışık oyunu yapılmış ve gerçekçilik yakalanmaya çalışılmış ama hava kararınca grafiklerin o kadar da iyi olmadığı belli oluyor.. Su ve deniz efektleri beş para etmez. Dediğin gibi sistemi kasmaması büyük bi artı ama bu grafiğe anca yani..
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.