Şimdi Ara

Assassin's Creed 3 Video İnceleme (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şarkının adı : Imagine Dragons - Radioactive
  • Bu ne ya kardeşim lütfen bilen birine verin şu incelemeleri ! ''Yeni gelen free-running, counter ve counter break özellikleri'' imiş, kardeşim onlar Assassin's Creed'den beri var. Bu kadar kapsamlı bir motoru da yeni kullanıyor adamlar, patchlerle düzelecek şeylere verip veriştirmişsiniz yine. Sen gidip adama orada bekle dersen buglanır tabii ki, oyunun suçu değil o. Birde o ''Maltipleyır'' demesine gıcık oldum iyice. Bu oyun en azından 9.2 hakkediyor bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ersin abi seviyoruz seni ve PC için bekliyorummm !

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben oyunu aldım ama benim online codu yazıyorum hata veriyo ne yapmalıyım yardım edin

aynı sorunu bende yaşadım,türkiyede kodlar çalışmıyor,united kingdom hesabı aç bi tane,ordan kodu gir indir,daha sonra tr hesabına dönünce yine çalışır
  • Revelations'dan sonra oynadığım en kötü AC oyunuydu ben 2. oyunda demiştim yeter artık zirve yaptı daha çıkartmasınlar diye gördüğünüz üzere kokusu çıktı.
  • yapamıyolar adamlar oyunu ya olmuyo.
  • boşuna konuşmayın valla bence AC serisinin şuana kadar çıkardığı en iyi oyun buydu.

• ben 9.0 veriyorum 1 puanıda oyunun sonu çok saçmaydı ondan kırdım :D
  • bu arka planda çalan müziği yada vidyoyu nerden bulabilirim?
  • "iş tekrara binince atlıosunuz malkoçoğlu gibi" iyi dedin=)
  • bence çok dandik olmuş. kalkıp full ayarlarda oynayayım demiyorum ancak görüntüleri en alt seviye ve ortaya getirince ine aynı kalite oluyor. nvidia gt 670 ekran kartı var mümkün değil yani bu kalite. can you run it'ten de baktım minimum değl tavsiye edilen gereksinimleri karsıladıgım halde oyunda sürekli bir senkronizasyon havası var. adamların etrafında böyle ağ gibi bir şeyler dönüyor sürekli falan. kusturacak kadar da gerçekçi olmus. yapay zekaya gelince bence de artmıs ancak brotherhood'daki assasinate tadını veremiyor yani bizim yeni adam...

daha boston'dayım gerçi belki ondandır kasma problemi herkeste varmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus_reyis -- 1 Aralık 2012; 2:47:28 >
  • bu oyun gemi dümenine geçince başlıyor...
  • İlk Bu oyunu bitircem
  • Oyunu bitirdikten sonra ps3 için extra bölümleri sorunsuzca yükledim hesabım uk hesabı zaten.
    Şimdi nerden oynıcam oyunu açınca tebrikler yüklediniz falan diyorda açamadım exta bölümleri?
    Uplay kodunu aktif hale getirmedim sadece, acaba ondanmı oynayamıyorum? single playerı açınca extra bölümler çıkmıyor
    yardımcı olabilecek biri varsa cok mutlu olurum
  • Oyun çok güzel gözüküyor bence. Umarım bir gün oynama ve hatta bitirme şansı yakalarım. :) İnceleme için de teşekkürler. ;)

• girişte çalan müziğin adı ne yaa
  • oyundaki altyazıyı türkçe yapma şansımız yok mu hikayeyi anlamak istiyo insan ama yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

girişte çalan müziğin adı ne yaa

Imagine Dragons - Radioactive
  • Allah aşkına ya.Yapay zekası harika olan kaç oyun var ki şu dünyada.Üstelik bu tür olaylar oyunu hiç baltalamıyor.Ne olursa olsun oyunu 2 saat oynamadan kapatamıyorsunuz yani bu her oyuncunun rahatsız olduğu bir konu değil.Türkiyedeki tüm oyunculara sorun hiçbir oyuncu yapay zeka yüzünden oyunu beğenmedim demez.Ayrıca dövüş sistemine çok laf etmişsiniz hiçte öyle ekmek kuyruğunda bekler gibi beklemiyorlar.oyunun grafik ve oynanabirlik puanı 9.0 u geçmeliydi
    hatta grafik 9.3 olmalıydı.Hele connorun hareketleri o kadar güzelki oyuna müthiş bir eğlence veriyor.resmen assassin's creed 3 oyununu almayalım diye elinizden geleni yapıyorsunuz.adamlar en azından 3 yıl sonra değişik birşeyler yaptı.bekleneni veremiyormuş hıhh.zaten bir tek gta 4 bekleneni verdi sizin için.
  • +1 dövüş sisteminde daha çok hareketler olsaydı daha güzel olurdu :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.