Şimdi Ara

Assassin's Creed 3 Video İnceleme (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
5.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    07.11.2012 18:00:2

oyunu oynamadıgım be incelemeyı bile izlemedıgın bellı oluyor.. etrafın 5 kişi tarafından kuşatılması sırasında adam ateş ederse kendı askerini vurabılır... ve mesafe açınca gayet güzelde vuruyorlar... merminin üzerimizdekı hasar oranı çok az.. kabul edıyorum.. ama ben görevleri % 100 sycn ile bitirdigim için ben gizli oynadım... buda assassin temasını korumama yardımcı oldu isteyen gizli oynayabılır oyunu teması falan baltalanmış değil... kendını kontrol edemeyen şuursuzlar.... baltayla istediği gibi kesip biçip sonra oyunun teması baltalanmış diyebılır.. illa zorla yaptırmasımı lazım... ? aslında teşfık var...%100 ü sana hatırlatıyor.. trophy si bile var... gemi savaşları olagan üstü zaten.. çok detaylı bir çalışma olmuş... geminin tam ön tarafına iyi bir nişanlamayla.. barut deposunu koruyan tahtaları parçaladıktan sonra( büyük gemiler için) barut deposunu uçurabılıyorsunuz... oynanışıda çok hoş... yazık lan .. iradenize 2 dk hakim olsanız çok güzel oyun aslında ama .. illa oyun zorlıyıcak sizi

• la oyuna resmen haksızlık yapmışlar gta 4 gibi bi oyuna 10 verdiler fakat sleeping dogsta kötü bir oy verdiler o yüzden bsc ye olan saygım tükendi :S

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şuan oyunun PC'ye çıkmasını bekliyorum.Çok kararsızım.

• başlana giçteki şarkının adı nedir
  • Ass Creed 3 benden alabılırsınız
  • Çıksın artık. Bıktım beklemekten neyse black ops 2 yi bitirip geçeriz
  • güzel olmuş
  • Ben şu an oynuyorum faakt oyunun Xbox sürümünde kaplamaların geç gelmesi veya etraftaki NPC lerin kaybolması gibi bir sorunla karşılaşmadım. Grafikleri AC 3'ten daha berbat olan oyunlara daha yüksek puanlar verildi. Bu oyuna bu kadar düşük puanlar verilmesi gerçekten şaşırttı beni. Su modellemesinden bahsedilmemiş video da. Benim gördüğüm en iyi su modellemelerinden biri bu oyunda. Haksızlık edildiği kanısındayım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

başlana giçteki şarkının adı nedir

Imagine Dragons - Radioactive
  • a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C6BBFF977 -- 8 Kasım 2012; 23:54:30 >
  • oyunu xbox da yeni bitirdim ederi en fazla 70-75 arasıdır. önceki assasin oyunlarından öyle aman aman bi farkı yok ne yazık ki. zaten bir dolu sorun var oyunda güncellemeler faydasız bi işe yaramıyor. böylece ubisoft gibi şovcu ama içi boş ikinci sınıf firmaların yapacağı işlerden çok fazla birşey beklememek gerektiğinide birkez daha anlamış oldum...
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 19 Kasım 2012; 17:14:29 >
  • Dövüşlerde adamlar bekliyor diyenler, Ne bekliyordunuz bütün adamların üstünüze mi çullanmasını ? diyer brotherhood ve revelationa göre çok fark var(fan değilim sadece haksızlık edilmesini istemiyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shanks12

la oyuna resmen haksızlık yapmışlar gta 4 gibi bi oyuna 10 verdiler fakat sleeping dogsta kötü bir oy verdiler o yüzden bsc ye olan saygım tükendi :S

GTA 4 çıkış tarihi 2008 Assasins creed 3 2012, yeterince açıklayıcı oldumu ?
  • bence de acımasız olmuş.
  • PC için bekliyorum :) Bir ACII olmamıştır elbet ama gerçekten yeni bir AC oyunu olmuş gibi duruyor, inşallah :)

• puanlar yüksek ac 2.5 olmuş

• müzigin adını bilen varmı
  • eğer 4.oyun olursa dasmand kesinlikle maymun teorisini testen haklı çıkaracak adam her oyunda biraz daha maymunlaşıyor

• ben oyunu aldım ama benim online codu yazıyorum hata veriyo ne yapmalıyım yardım edin
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.