Şimdi Ara

assasainmi yoksa arcenymi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jaja25

55 olmadan okcu olunmaz kardes eger elınde ıron bow varsa 50 den sonra olursun

1 abı var arkdasım lwl 51ken elınde +7 ib yuzukler +9 dex ve +10dex kolye +9 de belt+8dex kuperler +9 dex ustu full +7 chitin/12dex basılı adam 1920 healler ve benımle (80lr mage) apos donuyor bıraz zor oluyor ama olsun lr sız sadece healler ıle yanı 2 kısı de deru doner abı sımdı 55oldu aposu cok rahat donuyor cunku 5ok acıldı

• böyle şeyleri başkasına sormak saçma.eer assasin gereksiz olsa olmazdı ya da archer gereksiz olsa olmazdı.ikisinin de güzel yanları var.başkasının demesiyle karar verme
  • quote:

aslında tam tersi 55 olana kadr archer olacksın orc, uruk keeceksin ... 55 te spike acılınca assasain olacaksın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedream -- 9 Ocak 2006 14:39:39 >
  • bence en ıyısı asasın cunku czde gorunmez olabılıyorsun elınde taktıgın shard-mırage-darkvanede cabası hemde atak gucu daha fazla
  • ewt abi haklıın lvl 50 olunca hele ashleri 5 tane 3 lü okla yatırabiliosun(tabi dexe fazla werdiyen)bn memnunun elimede daha iyi bişialdımı mükemmel olur hepiniz sağolun
  • Bende level 48 okçuyum elimde ironx +6 var lamia yı felan dibime gelmeden indiriyorum bence okçu daha iyi level 55 gibi assassin olmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordSoth -- 9 Ocak 2006 20:05:52 >
  • Biz lvl 46 iken short bow la geziyoduk ama bence archery daha ii kosp mosp başlarsın dicem ama 1315
  • quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

assasıan ıcın en ıyıden bır oncesı shard degıl mı? (1.dark vane 2.shard)

cehaletinle 1000 yaşa...shard dark vane ye 1000 basar...hem shard daha iyi vuruyo hem dark vane hp ni düşürüyo...(hiç cevap verme chyper da dark vanemde war shardımda)
  • hangisi daha çok hoşuna gidiosa onu ol hepsinin avantajı dezavantajı var. bu soru mage mi olayım warrior mu sorusuna benzemiş
  • Archer la 55 ten sora sağlam itemlerle çok güzel boss kesersin ama ben 64 okçu kullandım ve ne diyim cz de pek ii deildi
    ama çoğunlukla KS ile adam öldürüosun son vuruşu yaparak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sw@NkY

Archer la 55 ten sora sağlam itemlerle çok güzel boss kesersin ama ben 64 okçu kullandım ve ne diyim cz de pek ii deildi
    ama çoğunlukla KS ile adam öldürüosun son vuruşu yaparak

evet sen 64 archer kullanırken yanındaydım ama sorun archer da deilde sendeymiş gibi geldi bana hatta elinde chitin bow wardı bi archer daha ne istesin...

• ben 58 oldum daha hala karar veremedim sen daha yolun başında sayılırsın

bence 60 a kadar asas olarak takıl elinde +7 sword 2 tane yeter tabi yaratık için
    60 tan son ra güzel okun varsa okcu ol asas kalacak san en aşşa +7 dual miragen olması lazım tabi repaire para yetişmiyo
  • abi tek kelime sen aşmışsın
  • bence ıkısı de guzel
  • hangisini kullanıyorsanız o iyi ancak assas yakından savasmasına ragmen kayarak cok guzel sekilde kesebilir.lvl 35 assasinle lamiros kestim
  • +7 Shard +7 mirage tek vuruş Deru
  • knight şimdi fena sallamışın ben 48 lwl assas 1500 buff 300 ac ile kesemedim lamiros yattım hhhhhhhhhhheeeeeeeyyyyyyyyyy gidi eziqlik günleri hhhhhhhhheeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy

• quote:

Orjinalden alıntı: freedream

quote:

aslında tam tersi 55 olana kadr archer olacksın orc, uruk keeceksin ... 55 te spike acılınca assasain olacaksın...

Dıkkat ettıysen elınde ıyı sey varsa olabılırsın dedım
    o senın saydıgın adam donatılmıs a.q
  • elindekiler neydi bendee dual +6 mirage vardı.bu arada plate assasindim full dex gidiyoum.lamirosa thrustla 1000 civarı vuruyodum.o adamım calındı.
  • "Aga sen en iyisini yapmışsın.Lwl 55 ten sonra assasian ol."

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.