Şimdi Ara

assasainmi yoksa arcenymi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
1.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben lvl 46 rogueyim ve hep archenye werdim doğrumu yaptım merak ediyorum

• eğer elindeki bow güzelse archer daha iyi
  • +4 aga sence iyimi???
  • BOW'UN ADI NE ONU SÖYLE.MESELA SHORT BOW +4'SE KÖTÜ.AMA IRON BOW'SA SÜPER.
  • ya artık bu tur topıclerden bıktık ya ust konularda var,neden ona buna topıc acıyonuz ya sonrada bı kac gun baskası yapınca gelıp sız dıyorsunuz bu lafları yakısırmı ınsana ya
  • +7 horn crossbow al
  • quote:

Orjinalden alıntı: erayyirik

+7 horn crossbow al

ya bırak adama yanlıs bılgı verme sımdı en ıyı bow o sanacak kesene gore al kardes
  • +10 iron bow al
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@TRIX_78

+10 iron bow al

heee ne demessin bende var 10-20 tane verim oynayın:)
    hatta +10totomic bow
  • quote:

Orjinalden alıntı: mtuzel

quote:

Orjinalden alıntı: M@TRIX_78

+10 iron bow al

heee ne demessin bende var 10-20 tane verim oynayın:)
    hatta +10totomic bow

bide maksatmıs gıbı yazıyonuz ya ne dıyem sıze

• eger yalnız takılmaz istiyorsa archeri yoksa asasian olacaksın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedream

eger yalnız takılmaz istiyorsa archeri yoksa asasian olacaksın...

asıl tek takılmak ıcın archer olcaksın neden mı?yaratık yanına gelene kadar perfect ıle yanına gelıncede 3lu ok ıle bıtırırsın ısını ama assasıan boyle degıldır yakın dovusmek zoruundasın tabı oyle oluncada yaratıkta sana vuracak yanı arkanda 1 healler olması gerekır ya da cok fazla potun olcak 25 lwl 1 assasıan megantheron falan zor keser ama archer zorlanmaz
  • ama archer hiç bir zaman assasin gibi vuramaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: beta_tr

ama archer hiç bir zaman assasin gibi vuramaz

assasıan ıcın en ıyıden bır oncesı shard degıl mı? (1.dark vane 2.shard)adamlarda 2 tane +8 shard oluyor madem 2 charı kıyaslıcaz o zaman okcunun elınede 2. en guzel oku vermemız lazım (1.totemıc bow 2.enion bow)okcunun elıne +8 enion bow alınca okcunun assasıan ıle esıt gucte olacagını dusunuyorum ayrıca tum charlarda gerek bp olsun gerek warıor olsun gerek assasıan ve archer olsun ellerınde specıalty lerının enıyı ıtemları olsun guclerının esıt olacagına ınanıyorum
  • okçu olma ok almıştım +8 horncrossbow şiödi xigenodna koydum 2 gündür 120m den alan olmadı yani okçu olma kararını değiştirirsen okunu zore satarsın biraz
  • benım lwl 50 okcuyum elımde +7 horn crossbow var 30 - 50 savaslarında manyak ıs yapıyorum okcu bence daha ıyı ama lwl 55 olduktan sonra assasıana donmaeyı dusunuyorum
  • ben lvl 50 okçuyum elimde +7 enion var tek helerla deru kesiyorum... topluyorum yanıma civcivlere manyak ex geliyor
  • Asasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: freedream

ben lvl 50 okçuyum elimde +7 enion var tek helerla deru kesiyorum... topluyorum yanıma civcivlere manyak ex geliyor

demek ıstedıgım tam olarak buydu
  • 55 olmadan okcu olunmaz kardes eger elınde ıron bow varsa 50 den sonra olursun
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.