Şimdi Ara

Asosyaller kültürlü zeki insanlardır (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
3.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tavernac1

Çoh üzülüyom asosyallere 😁
    Bende saa canom !
  • Asosyaller sadece ezik ve özgüvensiz insanlardır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asosyalim ömrümde sinemaya dahi gitmedim nasıl kültürlü olabilirim sence ???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xakler

Göreceğin en sosyal insanlardan biriyim kitaplıklarımı attırma bana bine yakın kitap okumuşumdur yüzlerce film izlemişimdir asosyaller insanları bilmeyip hayatı tanımadıkları için oturdukları yerden anca sallaya dururlar
    Siz daha insanları bile tanımıyorsunuz hayatınızda üç beş kişiyle konuşmuşsunuz bu ne cesaret insanlar hakkında istediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz
    Kardes benim de kitapligimda en az 100 kitap var. Hicbirini okumadim ama kistasin bu mu yani?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitap koleksiyonu mu yapıyorsun hocam niye pra verip evinde tutuyorsun okumayacaksan

• quote:

Kitap koleksiyonu mu yapıyorsun hocam niye pra verip evinde tutuyorsun okumayacaksan
    Babamdan abimden falan kalma onlar seviyor kitap okumayi

• quote:

Nasıl yorum yapar senin yaptığın gibi akıl dolu bir yorum mu yapar?
    Ahaha nasıl her imla kuralına her noktalama işaretine dikkat ede ede kasıntı cevaplar veriyor sorsan arkadaşımız çok zeki ama yine sorsan hayatında elle tutulur tek bir başarı yok foruma gelmiş anonimliğinin arkasına gizlenerek rahatça konuşuyor
    Yorumumda katılmadığın bir yer varsa alıntıla şu kısma katılmıyorum de konuşalım tartışalım burası fikir belirtme mecrası, söylediklerim sana dokunmuş olacak ki sen bana saldırmayı tercih ediyorsun
    Hayatınızda oyun ve futboldan başka bir şey yok gelmişsiniz burada tanımadığınız insanlar hakkında nasıl konuşuyorsunuz. Hiç tanımadığın birinin tek yorumuyla cahil olduğunu anlıyorsun bravo kesin üstün zekalısındır sen. Şu dünyada binbir çeşit insan var. Her kitap okuyan, her zeki olan insan bir midir? Hepsi aynı mıdır? İnsanlar tek tip midir? Neye dayanarak bu yorumu yapıyorsun?
    Kitaplardan o kadar uzak insanlarsınız ki kitabın amacını bile bilmiyorsunuz okuduğunuz üç beş aşk romanı ile kitap okuyorum diye geçiniyorsunuz... Kişilik yapım gereği egolu ve iğneleyiciyimdir kitap okuyup okumamak bunu değiştirmez ama geliştirir ve sayesinde ben de sadece şu konuda bir sürü kişinin ağzına tıkarım lafı
    Hala tanımadığınız, hiç bilmediğiniz başka biri hakkında hayatında tek bir başarın yok diye kesin yorum yapıyorsunuz. Benim kim olduğumu, ne iş yaptığımı en ufak bilginiz olmadan nasıl böyle bir yorum yapabiliyorsunuz ? Böyle yorumları ancak cahil insanlar yapar, çünkü hayatları boştur ve boş oldukları için de böyle karşısında tanımadığı insanlara mantıksızca saldırır.

Hangi yorumuma katılmadın diyorsunuz, orada cümlemde açıkca belirttim onu bile anlamamışsınız Zaten yorumumu anlasanız bana böyle saldırmaya çalışmazdınız.

Şimdi önceden yalan söylediğiniz 1000 kitap durumunu gerçeğe dönüştürün, kendinize böyle bir hedef koyun ve kitap okumaya başlayın. Kitap okudukça karşınızdaki insanları daha iyi anlayacak, ve onlarla mantık çerçevesinde akıllıca, düzgünce iletişimler kuracaksınız.

• MambaVino kullanıcısına yanıt
    Birader beni tanımadığım halde bana cahil diyen sensin, yorumumu alıntılayıp bana saldıran sensin. Ben de sana hak ettiğin biçimde karşılık verdim ne oldu zoruna mı gitti
    En başta sen bana düzgün bir cevap verseydin, hakaret edip saldırmasaydın ben de sana düzgün cevap verirdim. Bak yukarıda bana düzgünce cevap verenlere ben de gayet nezaket kuralları çerçevesinde saygılı bir biçimde cevap veriyorum. Adamına göre muamele anlayacağın
    Adama bak durup dururken mesajımı alıntılayıp cahil derken iyi aynısını ben yapınca nasıl entel entel yaptığın yanlış beni tanımıyorsun diyor hadi ordan ikile bakayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 5 Nisan 2020; 14:45:46 >

• quote:

Göreceğin en sosyal insanlardan biriyim kitaplıklarımı attırma bana bine yakın kitap okumuşumdur yüzlerce film izlemişimdir asosyaller insanları bilmeyip hayatı tanımadıkları için oturdukları yerden anca sallaya dururlar
    Siz daha insanları bile tanımıyorsunuz hayatınızda üç beş kişiyle konuşmuşsunuz bu ne cesaret insanlar hakkında istediğiniz gibi konuşabiliyorsunuz
    Gorecegimiz en sosyal insani kes

Kardes dunyada sadece sen ben ve bir random kisi kalsa bile o is biraz zor

• Asosyalim ve katıksız bir malım. Aynı zamanda yeteneksizim. Kültür ve zekayı geçtim hayat benim için bir anlam ifade ediyor mu ondan bile emin değilim Kitap az okurum, sorumluluklarımı yerine getirmem, bütün gün ya oyun oynar, dizi film izler ve duvara bakarak yatarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00A01D70E -- 5 Nisan 2020; 16:0:17 >
  • Ben asosyalim. Alakas varmı bilmem ama Japonları ve doğu asyalıları bu sebepten kendime çok yakın buluyorum. Sanki oraya gitsem herkes benim gibi olduğundan soğuk damgası yemicem gibi geliyor.
  • saveyourself S kullanıcısına yanıt
    Hiç tanımadığın bir insan hakkında bu kadar özgüvenle yalan konuşma hakkını nereden buluyorsun ? Anonimliğin arkasına sığınan klavyeciler önüme çıksanız abi çekersiniz 2 yıldır vücut geliştirme ve kungfu ile uğraşıyorum kemikleriniz benim için birer kuş bacağı kırar atarım iki büklüm kalırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Ben asosyalim. Alakas varmı bilmem ama Japonları ve doğu asyalıları bu sebepten kendime çok yakın buluyorum. Sanki oraya gitsem herkes benim gibi olduğundan soğuk damgası yemicem gibi geliyor.
    Asian sosyalitelerdensin demek. Breh breh, takdir ettim !

Desene IQ ZEHİR
  • quote:

Hiç tanımadığın bir insan hakkında bu kadar özgüvenle yalan konuşma hakkını nereden buluyorsun ? Anonimliğin arkasına sığınan klavyeciler önüme çıksanız abi çekersiniz 2 yıldır vücut geliştirme ve kungfu ile uğraşıyorum kemikleriniz benim için birer kuş bacağı kırar atarım iki büklüm kalırsınız
    2 yildir vucut gelistirme ve kungfu :D:D:D:D:D:D

Kardesim her lafin terso ya, 2 yildir yaptigin fitnessi nimetten mi sayiyorsun? Ben 7 senedir araliksiz yapiyorum bu gune kadar kimseye boyle bir cumle kurmamisimdir.

Seni tanimaya gerek yokki kardesim 3-4 mesajini okudum yetti zaten, bu son mesaj da hakli cikardi.

Ben ingiltere'de yasiyorum londra'ya gelirsen (tabi gelebilirsen) haber ver de sana adam olmayi ogreteyim buyuklerine karsi saygili olmayi ogrenirsin

• saveyourself S kullanıcısına yanıt
    Yav onu esprisine diyoruz ne alıngan adamlarsınız
    Ayrıca vücut geliştirme ile değil kungfu ile yaparım diyorum vücut geliştirmenin bir etkisi yok ki dövüşe falan. Güçlenirsin hacimlenirsin okey ama kungfu yapan incecik kızlar senden daha güçlü olur. Salonda 10 yıldır kungfu yapan 45 kilo kız var 900+ vuruyor yumruk makinesine. Daha geçen yaz londradaydım bromleyde idi kaldığım ev 1 hafta kadar kaldım ama bir daha geleceğimi sanmıyorum işim düşmezse
  • Buradaki üyelerin çoğu asosyal değil
    Tercih etmiyorlar maruz bırakılmışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Jonathan Hemlock

Buradaki üyelerin çoğu asosyal değil
    Tercih etmiyorlar maruz bırakılmışlar.
    Nasıl ? Bir insan nasıl asosyalliğe maruz bırakılır çok merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

Nasıl ? Bir insan nasıl asosyalliğe maruz bırakılır çok merak ettim

Alıntıları Göster
    Şimdi aklına genel dh üyesi portresini getir.
    Bu adam asosyal falan değil. Çünkü kendi tercihi değil bunu yaşamak, çevresi maddi durumu yetiştirilme tarzı belki fiziksel özellikleri yüzünden
    Bastırılmış sindirilmiş toplum tarafından hor gördüğünü sanmış bir adam. En büyük yalanları da bunu kendi seçimleriymiş gibi sunmaları keza öyle olsa asosyal diyebilirdik. Yani asosyal insan genel dh üyesine göre epey üst sırada kalıyor bence

• Katılmıyorum maalesef.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.