Şimdi Ara

asosyal sevgilisi olmayanlara ibretlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1,5 aya kadar asosyaldim evden işe, işten eve, dh, bim arası takılıyordum.
    Bir sevgili yapalım sosyal olalım dedik yapmaz olaydım.
    sokakta gezemiyoruz kızın akrabası cartı curtu tanıdığı olur laf olur diye
    hep sinema kafe türevi yerlerde buluşuyoruz en kötü kafede iki çay içsek 5-10 lira , sinemaya 1,5 ayda 5 defa gittik iki bilet 18 lira * 5 = 90 , konuşmak için sıfır hat 36 lira, smsi biter tl yüklet 20 tl, cimrilikten doğum günümde küçük pasta alıp kankamla yemeyen ben gidip elin kızına kral pastanelerde pastalar çikolatalar püskevitler, yılbaşı geliyor napcaz eğlenelim tamam askım otel tutalım bir gecelik yok pansiyon arkadaşının evi ayarla vs içkisi çerezi bini bir para .......

Öözet geçecek olursak 1,5 aylık sevgili 250 -300 liraya patladı kaç para kazanıyorsun dersenizde asgari ücrete çalışıyorum 740,50 kuruş. Tamam iyi ama bununda bi bedeli var en iyisi asosyollik sevgilim yok diye üzülüp bunalına girmek saçma paran oldumu hepsi yanağını yer önce iş meslek diyorum ben

en kısa sürede ayrılıcam kızdan böyle çok iyi birazda kopalım demi (=

• Masraflarda yardımcı olmuyor mu? En azından bu sefer biletler benden demiyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GANGNAM STYLE

Masraflarda yardımcı olmuyor mu? En azından bu sefer biletler benden demiyor mu ?

kız öğrenci beni kullanıyormu sizce

• harfiyen katılıyorum kızın okulu bitsede ayrılsam
  • bu kadına aşığım
  • Eskiden parasızdım sevgilim yoktu şimdi param var ama yine sevgilim yok.İşin gerçeği mutluluk para ile olmuyor bu sadece bir araç.Bütün olay kişinin kendinde bitiyor.Mutlu ve huzurluysan gerisi boş açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isemeyle_gelen_titreme

quote:

Orijinalden alıntı: GANGNAM STYLE

Masraflarda yardımcı olmuyor mu? En azından bu sefer biletler benden demiyor mu ?

kız öğrenci beni kullanıyormu sizce

hem de sonuna kadar.
    kız demek masraf demek, nasılsa bir süre sonra ayrılcaksınız.

bilançoya baktığında külliyen zarar çıkacak.

o yüzden kız yoksa kafan rahattır diyorum hep.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yilbasinda bir patlama yap ardinda bas tekmeyi.kiz seni kullaniyor

• kız mı seni kullanıyor yoksa sen mi beni kullan diye kıza işaret çakıyorsun çözemedim belki kızın sokakta gezmemesi gerçekçi bir sebebi vardır ama arkadaş bu kadar her şeye balıklama atlama yada şunu yap kusura bakma cüzdana para almayı unutmuşum gibi laf at oo ne demek ben veririm gibi laf ederse sıkıntı yok ama aşkım sen git al gel ben burada beklerim gibilerinden bir şeyler derse git bir daha da dönme :)
  • 1,5 ayda 250-300 lira mı senelerdir sevgili olanlar napıyo yav ben batarım bu hesaba göre sevgilim olursa
  • kız iyi yere kapak atmış.
  • bu tip kızların hep basit olduğunu düşünmüşümdür. ne olursa olsun veya nerede olursa olsun kendi hesabını basşkasına ödetmemeli...
  • Seks yapiyorsaniz no problem win-win situation.
  • Abiler bir kere daha zengin olmanın faydasını gördüm.Benim böyle sıkıntım yok.Bir öğlen yemeği yeriz kızla en az 300 lira. Gözünü sevemeyim paranın ben.

Not: Nerden zenginsin derseniz köyde define bulduk devletle ortak çalışma % 40 ' ını bize verdiler. Yaklaşık 7 milyon türk lirası.

Not2: Ciddiyim. Bize daha çok pay düşünüyordu ama bu kadar verdi devlet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

bu tip kızların hep basit olduğunu düşünmüşümdür. ne olursa olsun veya nerede olursa olsun kendi hesabını basşkasına ödetmemeli...

+9999999 Zaten gururu olan kız gittiği yerde ne olursa olsun kendi hesabını ödemeli. Senin davet ettiğin yerler dışında. Belki parası olmayabilir. Ama ortak gidilen yerlerde kesinlikle herkes kendini çekmeli.
  • bencede kullanıyor birgünde sen çek de kabul etmezse ayril bence

• 21 yasindayim hic sevgilim olmadi. bu sayede evim arabam oldu. aylik gelirim 4000++ diyebiliriz. 21 yasinda bu kadar seye sahip olmanin bedelini fazlasiyla odedim. biz hala elizabeth. o kizdan ayril parani biriktir dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insulinhormon -- 11 Aralık 2012; 8:31:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.