Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
121.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • citroen markasına karşı onyargım var almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rene54 -- 10 Haziran 2013; 16:28:18 >
  • tofaş
  • VW TÜM MODELLERİ
  • hyundai tüm modelleri
  • asla almam dediğim hyundai vardı. şu an ise hyundai almayı düşünüyorum. o yüzden hiçbir zaman asla demiyicem. ileri de ne olur, hiç belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazadayi

Asla, asla deme.

Keske,keske demeseydim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Citroen Xsara vardı bizde.Artik her hafta gidip el freni ayari yaptirmaktan servisle akraba olduk.Arabanin her tarafindan ses gelirdi.Benzinliydi, 150.000 kmde Pozanti yokusunu 3.vitesde cikiyordu.

Velhasil Citroene karsi önyargım vardir

• renault citröen ve peugeot . fransızlardan uzak durun arkadaşlar
  • Son zamanlarda; Mitsubishi ASX.. Uzun vadede Crossover almayı düşünüyorum, tüm modelleri incelemeye çalışıyorum ve bu araca karşı inanılmaz bir ön yargım oluştu..
  • Keseme gore araba alirim keyifle binerim. Bu gun son model mercedese binerim, yarin olur allah dusurmesin sirket cikmasi dacia ya da binerim. Keyifle surerim. Gocunmam da. .. Unutmayin ki sizin begenmediginiz bir seyin hayali ile uyuyor insanlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Keseme gore araba alirim keyifle binerim. Bu gun son model mercedese binerim, yarin olur allah dusurmesin sirket cikmasi dacia ya da binerim. Keyifle surerim. Gocunmam da. .. Unutmayin ki sizin begenmediginiz bir seyin hayali ile uyuyor insanlar...

.
  • sametsamett kullanıcısına yanıt
    AB ve ABD karşıtısın fakat onların dilini kullanıyorsun oldu mu şimdi
  • fransız arabaları,skoda,dacia,tata,lada,cherry,ssanyong ilk aklıma gelenler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 12 Haziran 2013; 4:08:37 >
  • Şu anlık almayacağım araba TOFAŞ'tır.
    Kimse alınmasın gocunmasın. İlk arabamı almak istiyorum (Yakın bir zamanda sayılmaz ama, araştırmaya başladım şimdiden)
    Tofaş'ta, eski kasa Renault'lar da (R12, R9 v.b) pazara çık gününde satarsın.
    İkinci elde ikisi de sorunsuz.
    Yedek parçada da Tofaş kadar Renault'ta sorunsuz. Her yerde her şehirde parçasını da ustasını da bulabiliyorsunuz.
    İkisi de yürüyen tabut. Tofaş'ta eski kasa Renault'lar da yürüyen tabut. Hız yapılacak araç değiller.
    İkisinin de bakımları kolay.

Şimdi gelelim ibreyi Renault'a çeviren kısıma:
    Renault 9 özellikle Spring olursa, 6000 liraya bile temizi bulunuyor.
    Tofaş'ta iş biraz daha zorlaşıyor. Temiz bir Tofaş için rakam çok yükselebiliyor.

Renault 9 1.4 motorlu (Yine Spring'i baz aldım) Tofaş 1.6 Motorlu ve yakıt olarak gerçekten çok yakıyor. Herkes bana Tofaş'ın bakımlısı az yakar diyor da, hiç bir zaman aynı kondisyondaki R9'la yarışamaz.
    Hatta bir ara bir Tofaş sahibi arabasının kilometrede 20 kuruş yaktığını söylemişti. Hem de şehir içinde. Hem de 3 ay önce :şeytan:
    Söyledim "Gel 20 liralık gaz alıcaz. 100 Kilometre götüreceksin beni. Eğer giderse arabayı ederinin 2 katına alıcam . Yok gitmezse anahtarı verirsin" bir daha bu konuyu açmadı :şeytan:
    Bir de Tofaş'ın ikiye bölünmesi çok kolay oluyor. :şeytan:

Her neyse, Renault 9'lar taksi olarak kullanılmadı pek. Yani mutlaka kullanıldı ama bir Tofaş kadar kullanıldığını sanmıyorum. Tofaş'ın taksi çıkması olma ihtimali daha yüksek.
    Ayrıca Renault 9 daha az sorun çıkaran bir araba. Hatta motorunu çok zorlamazsanız hiç bir sorun çıkarmıyor zaten çıkaracak bir aksam da yok :şeytan:
    Tofaş'ta gerçekten temizi pek sorun çıkarmıyor ama, işte o temizi denk getiremezsek ayağımızın altı sanayi yağından kurtulmaz.

Benim düşüncem Renault 9 Spring. Tofaş'ı hayatta almam.

Onun haricinde ilerisi için:
    Asla Çin malı arabaya bulaşmam. Tartışma çıkmasın ama Çin malı arabaları pek iyi görmedim, alacağımı sanmıyorum.

Fransız arabalarına güvenim var benim herkesin aksine. Bilhassa Renault.
    Onun da haricinde almam diyeceğim bir araba yok.

• Renault'un tüm 12 modelleri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birak turkiye zengini dùnya zengini olsam gene golf almam

• renault ve fiat asla almam :)
  • Dacia Solenza'yı tip olarak almam.

• Dacia Solenza'yı tip olarak almam.

• Hiçbir Dacia, Cin malı, Tatalar cart curt. Renaultun yerli üretimini hiçbir şekilde almam aldırmamaya çalışırım. Fransız araçarına sempatim vardır ama hepsinden önce FIAT SPA altındaki araçlar.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.