Şimdi Ara

'ASLA ALMAM' Dediğiniz araba hangisi ? (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.285
Cevap
11
Favori
121.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araba işi ikiye ayrılır arkadaşlar ya keyif işidir yada ihtiyaç meselesidir..

ihtiyaç meselesi ise ayağını yerden kesicek ekonomik parçası ucuz servisi bol ve sorunsuz araç makbüldür.. model marka vermiyorum..

keyif meselesi ise işde bu konun amacıda o noktada başlar asla almam diyiceğiniz araçlar kısmı burda başlar..

keyif ise zevk ise yani olaki işinize servisle gidiyorsunuzdur yada işiniz yakındır yürüyerek yada direk önüne kadar metro metrobüs vardır arabayı çıkartmaya gerek yokdur araç zaten komple haftaiçi yatıyordur haliyle büyük bir yakıt giderinizde yokdur gene haliyle ekonomi takıntınızda o kadar yokdur.. yada emeklisinizdir işiniz gücünüz yokdur araba kapıda yatıyordur yada bu tür şeylerde kapıdaki araba keyiflik araç olabilir buda paraya orantılı değildir adından belli keyif.. yani 10 bin tl yede alırsınız 100 bin tlyede alırsınız ... ama bu tip bir araç alırsanızda tabi halk işi tipik bilindik araba almassınız.

• ucuz mal alacak kadar zengin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: southbeachFL

ucuz mal alacak kadar zengin değilim

tuttum bu lafi ;)

dacia,chery,geely,ssangyong,tofaş,fiat bunlari hayatta almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enişteme geçen yıl sıfır bmw 1 almaya gittik liste fiyatı 62.000 den başlıyordu o fiyattan başlayan arabamız yok siz o fiyatlara bakmayın

sizi kandırıp buraya çekmek için o fiyatları yazıyoruz demediler ama o kadar da açıktı.

neyse 10 bin tl daha yukarıdan yani 72.000TL den aldı arabayı (ben her ne yaptıysam guilietta aldıramadım)

Yazıklar olsun bmw ye verilen o paraya

Arka koltuklara otoruyorsun dizlerinin değdiği ön koltukların arkası sert plastik ve aşırı derecede rahatsız edici,

kesinlikle bir bmw nin arka koltuğuna oturmak istemem.

araba genel anlamda ufak ve dar benim corsa bile daha ferah

küçük bir servet alıyorlar arabada çelik jantı geçtim, alaşımlı jant dahi yok , araç kapaklı yahu

utanmadan jant kapaklı bmw nasıl satıyorsunuz.avrupa veya amerika da satsanıza boyunuzu göreyim.

Golf 5 kullandım 2 yıl ben böyle kalas bir araba olacağını düşünmezdim golf ün

Yerli,fransız ve alman asla almam bir daha

kia ve hyundai avrupalıları yakaladı da geçti de belki alınabilir

mazda 3 aracım oldu 1.5 yıl satmak zorunda kaldım.aklımda kaldı unutulmayan eski sevgili gibi.

Ya japon alırım ya da japon bu satten sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: akayogullari

Birak turkiye zengini dùnya zengini olsam gene golf almam

Bence de golfe verilen paraya yazık. Ama milletimiz sayesinde maşallah altın gibi kıymetli.
  • yeni baktım bmw 1 kasa 72.000tl dn başlıyor tabiki böyle bir araba yok hayali

en düşüğü 82.000tl demek

aşırı rahatsız arka koltuklu,ferah olmayan ve jant kapaklı bir arabaya 82.000 tl valla süper.

burası türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsak...
  • Hem BMW hem jant kapaklı.

BMW aracım olsun çamurdan olsunculara hitap ediyor.
  • asla amerikan mali veya ab ulkeleri uretımı arac almam almadimda ..japon ve kore mali araclar hem cok daha saglam hemde ekonomik ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr79

quote:

Bence de golfe verilen paraya yazık. Ama milletimiz sayesinde maşallah altın gibi kıymetli.

Golf'ün neyi var merak ettim şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

quote:

Golf her ne kadar sevmesem de kaliteli bir araç, bu konuda itirazım yok. Ama fiyatını haketmiyor. Ben bu tarz bir araç alsam astra alırdım açıkçası. Hem fiyat olarak daha uygun hem de görünüm olarak yakışıklı bir araç. Bence golf dizel fiyatları 50-60 bin arasında değişmeli. Saygılar..

• Büyük lokma ye ama büyük söz konuşma bence her aracın kendine göre bi güzelligi vardir

• hayatta hiç büyük konuşmamak lazım ama bnm de hyundai, renault, chevrolet, peugeot, citroen, kia, fiat..
  • Opel i elektronik aksaminin dandikligi ve vw i dsg nin patlakligi sebebiyle hayatta almam. Vw aynı zamanda ultra pahali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim.a -- 28 Temmuz 2013; 16:33:54 >
  • Vw de dsg isine girmem burde 2005 renault megane 2 kullanicisiyim cok kronik problemi cikti atesleme sistemini bujisini balatalarini hep degistirdim simdi iyi allaha sukur. Simdi de gidip clio 4 almam cok kronik probleri varmis

• hocam golf o kalitesine ragmen fiyatı bence normal.. en boş midline da bile highline da olan tüm güvenlik sistemleri mevcut.. 45. tlye sıfır golf alıyorsun.. ayrıca golfe binin kullanın rakiplerinden en az bir kac gömlek üstün oldugunu görüyorsunuz, fiyat pahalı diye düşünenler için bile sıfır da alsan ikinci elde alsan zarar ettirmiyor..
  • Ticari
    Ticari
    Ticari
    Sedan
    Marka model farkı gözetmeksizin tüm DSG li araçlar

• serdaresse kullanıcısına yanıt
    Marka kalmadıki Mercedesen aşağı binmiyorsun heralde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dekonline

quote:

quote:

Golf her ne kadar sevmesem de kaliteli bir araç, bu konuda itirazım yok. Ama fiyatını haketmiyor. Ben bu tarz bir araç alsam astra alırdım açıkçası. Hem fiyat olarak daha uygun hem de görünüm olarak yakışıklı bir araç. Bence golf dizel fiyatları 50-60 bin arasında değişmeli. Saygılar..

Anladım. Ama sen araba kötü demiyorsun sonuçta. F/P olarak tatmin edici değil diyorsun -ki bu konuda haklısın bence de...

• mutsel76 M kullanıcısına yanıt
    hocam daha önceki aracım almandı.. ben de mazda 3 almak için bekliyorum..
  • gezginbur kullanıcısına yanıt
    hocam mazda, skoda, seat, nissan gibi ülkemizde pek tutulmayan ama kaliteli araclar:)
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.