Şimdi Ara

Askerlik işlemleri ile ilgili sorum var beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben 24 ünde askerlik şubeye gittim muayene olmak istediğimi söyledim işlemler yapıldı sıra yoktu Allahtan sonra aile hekiminde muayene olacaksın dediler aynı gün içinde oldum ve bugün kağıtta 2 gün içerisinde askerlik şubeye teslim edilmesi gerektiğini gördüm ama çok geçti bugün sabah götürsem bir sıkıntı olur mu? Ve ne zaman belli olur nereye düşeceğim?

Kütüğümün Artvin'de olması sebebiyle maalesef 95/3 gidicem ama ben 95/2 gitmek istiyorum bunun için de bir şey yapabilir miyim? askerliğini yapmış abilerimde anılarını anlatırsa süper olur şimdiden herkese iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu sabah götürenleri doğrudan ırak'a gönderiyorlar. gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

bu sabah götürenleri doğrudan ırak'a gönderiyorlar. gg

Sağol liseli şimdi sütünü iç ve yat

• Cenaze vardı de hastaydim yataktan kalkamadim de ver inandırıcı olursan alırlar nolcak ya da direk bilmiyodum de dünyanın sonu değil ya elbet bi çözüm bulunur

• Torun Torun Geceler Uzun.Ötmez Borun .. Öterse Borun Bilki Ben Burda Yokum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

Cenaze vardı de hastaydim yataktan kalkamadim de ver inandırıcı olursan alırlar nolcak ya da direk bilmiyodum de dünyanın sonu değil ya elbet bi çözüm bulunur

Hallettim hocam bir sorun çıkmadı

• Fransa 'da paralı asker olabilirisin veya başka ülkelerde daha sonra istiyorsan eğer parasıda iyi yükselirsen ve yurtdışına çıkma biletin olmuş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: OneShotHeadShot

Fransa 'da paralı asker olabilirisin veya başka ülkelerde daha sonra istiyorsan eğer parasıda iyi yükselirsen ve yurtdışına çıkma biletin olmuş olur.

Paralı askerlikten nefret ediyorum. Ben paşa paşa Vatani görevimi yapar gelirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.