Şimdi Ara

Sağlık Ocağından Yalan yere 'ishal' raporu almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
19.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yarın okula muhakkak gitmemem lazım, tükenmişlik sendromuna yakalanacağım nerdeyse aralıksız sınavlardan. Ve perşembe günü sınav var matematik, çarşamba günü full çalışmak için adam gibi rapor almalıyım.

Düşündüm de sanırım doktorun dış görünüşe bakarak anlayamacağı durumlardan biride ishal durumu. "aç bakayım" diyecek hali yok? E internetten ishal belirtilerini, sebeblerini vs son kez okuyup dersime çalışırım (rapor alma)

sizce sağlam mı bir neden mi? Daha önce ishalı bahane ederek rapor almış var mı? Sadece 1 günlük.

Sağlık ocağına kırk yılda bir gittiğim için dok.larla samimi değilim, öyle çıkıp "birader durum böyle böyle rapor versene" diyemem.
    ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enişten

arkadaşlar yarın okula muhakkak gitmemem lazım, tükenmişlik sendromuna yakalanacağım nerdeyse aralıksız sınavlardan. Ve perşembe günü sınav var matematik, çarşamba günü full çalışmak için adam gibi rapor almalıyım.

Düşündüm de sanırım doktorun dış görünüşe bakarak anlayamacağı durumlardan biride ishal durumu. "aç bakayım" diyecek hali yok? E internetten ishal belirtilerini, sebeblerini vs son kez okuyup dersime çalışırım (rapor alma)

sizce sağlam mı bir neden mi? Daha önce ishalı bahane ederek rapor almış var mı? Sadece 1 günlük.

Sağlık ocağına kırk yılda bir gittiğim için dok.larla samimi değilim, öyle çıkıp "birader durum böyle böyle rapor versene" diyemem.
    ?

ula herife bak biz napalım tarih + matematik var

• Cikar derse ona patronun kim oldugunu anlatmalisin
  • doktor kıl biri değilse verir ben 3 farklı doktordan almıştım bu yöntemle
  • Merhaba, doktor bey benim dün gece midem çok bulandı, bu sabahta baktım ishal olmuşum. Bugün rapor alabilirmiyim ? Devamsızlığım çok yada sınav vardı gidemedim.

Bu kadar basit bu kadar kasma
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnLimited BOY

Cikar derse ona patronun kim oldugunu anlatmalisin

doktor bayan. Sence verir mi?

Raporu yani.
  • Tükenmişlik sendromu nedir ya bunlar hep muhteşem yüzyılın oyunları yarın bir gün çocuğun olsa padişahlık sendromu der çocuğu boğarsın sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

quote:

Raporu yani.

Alıntıları Göster
    Hocam git efendi gibi söyle sınavlar var böyle böyle diye verir yalana gerek yok

• quote:

quote:

Raporu yani.

İshalim dersen ve bi daha gidecegin zaman utanirsin bence baska bir neden bul
  • Doktor bayansa boğazım şişmiş çok ağrıyor üşüttüm galiba de zaten sen istemesen de verir
  • Senin gibi kültürlü, ileri seviyede insan nasıl böyle basit şeylere kafa yorar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Senin gibi kültürlü, ileri seviyede insan nasıl böyle basit şeylere kafa yorar ?

Kim? Ben miymişim kültürlü, ileri seviyeli? Benim tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir dostum. Ama yine de bir yolla şu raporu alıp, matematiğe az da olsa çalışmayı, survivor izlemeye yeğlerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.Valjean

quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

Senin gibi kültürlü, ileri seviyede insan nasıl böyle basit şeylere kafa yorar ?

Kim? Ben miymişim kültürlü, ileri seviyeli? Benim tek bildiğim hiçbir şey bilmediğimdir dostum. Ama yine de bir yolla şu raporu alıp, matematiğe az da olsa çalışmayı, survivor izlemeye yeğlerim.

Alıntıları Göster
    Ben istemiştim bir keresinde, pis herif ben bunu ispat edemem diyerek vermedi rapor

• quote:

quote:

quote:

Raporu yani.

İshalim dersen ve bi daha gidecegin zaman utanirsin bence baska bir neden bul

Tamam da kardesim şimdi şöyle bir durum var ;

birincisi tıpta ayıp olmaz. Şimdi ben gerçekten de midemi bozmuş olabilirdim ve mecburen sağlık ocağına ilaç yazdırmaya gidecektim, tecrübe olur.

Ikincisi benim dünya görüşüm tam bağımsız asosyal izm. Yani o insan, bu insan farketmez, ne düşünürler umrumda değil. Kimseyi gereğinden fazla takmam o yüzden bu durumlarda rahatım. Yaşasın tam bağımsız asosyal izm

edit : asosyal+izm'i bitişik yazılmasını sansürleyen çok değerli, özgürlükçü forum yönetimimizi canı gönülden kutluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J.Valjean -- 9 Nisan 2014; 0:56:42 >

• Basim donuyor de.Denendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

doktor kıl biri değilse verir ben 3 farklı doktordan almıştım bu yöntemle

aslında asıl merak ettiğim şey doktor elindeki steteskopla karın bölgemi dinler mi? Yani dinlediğinde anlaşılır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V For Vendetta

Basim donuyor de.Denendi.
    aç karnına 4 tane haşlanmış mısır ye, üstüne 1 şişe soğuk su iç.
    1 hafta rapor verir doktor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

doktor kıl biri değilse verir ben 3 farklı doktordan almıştım bu yöntemle

aslında asıl merak ettiğim şey doktor elindeki steteskopla karın bölgemi dinler mi? Yani dinlediğinde anlaşılır mı?

sanmıyorum, dün halı saha maçı vardı çıkışta biraz üşüttüm galiba de sabah karnım ağrıyodu biraz ishalde olmuşum falan ama hemen rapor isteme reçete yazarken bugün gidemedim de bugünlük rapor verebilir misiniz de verir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

aç karnına 4 tane haşlanmış mısır ye, üstüne 1 şişe soğuk su iç.
    1 hafta rapor verir doktor

Alıntıları Göster
    Aile hekimine gitceksin karnım ağırıyor ishal oldum falan okula gidemedim rapor yazar mısın diyceksin ve raporu alıp evine gideceksin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.