Şimdi Ara

Askerliğim bitmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sabrın son noktasındayım bir teselli verin toplam 165 gün kaldı bitmiyor bu askerlik

• .d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi şey kalmamış. Iskartaya cikmisindir artık sen iş falan vermezler

• Bitmeyen bir şey yok bu dünyada. Bu da bitecek elbette. Sadece saymayı bırak.

• Neden bitmiyorki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bitmeyen bir şey yok bu dünyada. Bu da bitecek elbette. Sadece saymayı bırak.

doğrudur içinde bulunduğum durum ömrümü bitiriyor sanki
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    bir bilsem yerinde oturmuş 160 günün geçmesini bekliyorum ne kadar berbat bir durum
  • Allah kolaylik versin kardeşim. Bittiği gunu dusunerek motive olmaya calis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.5 milyar yıl geçmiş 160 gün mü geçmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Allah kolaylik versin kardeşim. Bittiği gunu dusunerek motive olmaya calis

Allah razı olsun kardeş.

X kare

bedelli yapacak gücüm yok hiçte olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Çürüğe çıkmak için uğraşacaksın artık.

bu saaten sonra çürük mü alınır Allah aşkına
  • Biter abicim, canını sıkma

Yıllar geçiyor, bir çırpıda. Gün sayma, daha çabuk biter

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdo Ağanın Oğlu Bilo Ağa

Biter abicim, canını sıkma

Yıllar geçiyor, bir çırpıda. Gün sayma, daha çabuk biter

inşAllah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer04500 -- 22 Temmuz 2017; 11:3:45 >
  • Allah yardımcın olsun reis geçer sıkma canını

• Bence o günlerin de keyfini çıkar. Çünkü yapabileceğin başka bir şey yok. O 160 gününü seve seve orada geçireceksin. Valla işe girdim askerden geleli 8 ay oldu, askere alsalar da nöbet tutsam, koridor silsem yine diyorum bazen. Ne geçim gayem vardı ne de başka bir şey.
  • Asla gün sayma, akışına bırak. Kitap oku, bir not defteri edinip bir şeyler yaz. Sıkıntı geçirme garantili.
  • Muhtemelen buraya gelip konu açıp böyle gevşek gevşek konuşabildiğine göre doğuda falan değilsin rahat bir yerdesin belli ve bence kaşınıyorsun. Neden mi? Benim abim Diyarkabır'da Hani - Lice arasında PKK'lıların göbeğinde ve burada olmayan hiçkimsenin bilemeyeceği şeyleri görerek, yaşayarak, hissederek 1 sene askerlik yaptı ve o 1 sene 10 yıl gibi geçti bize, uykusuz geceler bitmek bilmedi, bazen günlerce ulaşamadığımız oldu. Allah'a şükür senin ailenin böyle bir telaşı, endişeşi yok gibi gözüküyor sayın şımarık arkadaşım, inşallah da olmaz. Bence şükret biraz gevezelik yapacağına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 22 Temmuz 2017; 12:53:31 >
  • İş falan vermiyorlarsa hepten sıkıcı geçer, bitmez askerlik. Zaman geçirecek şeyler çok önemli, terhis olmadan 1 gün önce bile çalıştım ben tabi kısa dönemdim.
    Bizim acemilik zamanı 2gün yılbaşı 2 gün haftasonu denk geldi 4gün boşluktan kafayı yiyecektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Muhtemelen buraya gelip konu açıp böyle gevşek gevşek konuşabildiğine göre doğuda falan değilsin rahat bir yerdesin belli ve bence kaşınıyorsun. Neden mi? Benim abim Diyarkabır'da Hani - Lice arasında PKK'lıların göbeğinde ve burada olmayan hiçkimsenin bilemeyeceği şeyleri görerek, yaşayarak, hissederek 1 sene askerlik yaptı ve o 1 sene 10 yıl gibi geçti bize, uykusuz geceler bitmek bilmedi, bazen günlerce ulaşamadığımız oldu. Allah'a şükür senin ailenin böyle bir telaşı, endişeşi yok gibi gözüküyor sayın şımarık arkadaşım, inşallah da olmaz. Bence şükret biraz gevezelik yapacağına.

kardeşim. benim 2 abimin doğuda yapmadığını biliyormusun.

şubeye gidince daha önce aileden doğuda görev yapan varsa seni doğuya yollamazlar bunu biliyor muydun her kelimede bana şımarık demişsin senin 1 kere yaşadığın olayı biz 2 defa yaşadık dostum merak etme şımarık faln değiliz sıkıcı diye derdimizi anlattık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer04500 -- 22 Temmuz 2017; 18:50:31 >

• Gün sayma çabuk geçer ben hiç saymadım nasıl bitti anlamadım bile tabi yaptığın yerin de önemi var.Bizde her gün bi olay oluyordu mutlaka o yüzden vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.