Şimdi Ara

Askere gitmeden önce rezil olma hikayem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim sülale böyle herşeyi millete göstermek, misilleme yapmak ister bende çekingen yapılı biriyim her zaman kutlamalar doğum günleri buluşmalar yapılır bende hiç sevmem böyle şeyleri askere gitmeden önce kutlama yapalım dediler ben direk hayır dedim tabii baya üstelediler yapalım edelim arkadaşların gelir eğlenirsiniz falan ama istemedim üstüne baya tartışma çıktı o an evden çıktım gittim 1 hafta sonra o gün geldiğinde bizim kapının önünde başladılar davula 1-2 vurmaya klarnetler falan başımdan aşağı kaynar sular döküldü tabi sinirden kudurdum çıktım dışarıya kim çağırdı ya sizi buraya istemiyorum gidin burdan dedim ne diyon yeğenim falan dedi adam defolun gidin kutlama falan yok dedim orda bunun oğluymuş herhalde hayırdır falan dedi sen hayırdır diye o sinirle girdim bunların davul falan pert old tekmeyle ayağım içine girdi adamın gözlüğü düştü kırıldı o sırada 2-3 kişiden dayak yedim sonra karşıdan çıktılar bu ne napıyorsun sen diye annemlerde komşudan çıktılar noluyo diye bağırışlar falan ben size getirmeyin demedimmi dedim ne getirmesi derken adamların suratına baktığı anda kıpkırmızı oldum benim için komşu çocuğunun sünneti için gelmişler o sırada sünnet arabasıda köşeden dönüyordu tabi yerin dibine girdim günleri mahvoldu inanılmaz bir şekilde rezil oldum buda böyle bi anımdır.

• Bizim sülale böyle herşeyi millete göstermek, misilleme yapmak ister bende çekingen yapılı biriyim her zaman kutlamalar doğum günleri buluşmalar yapılır bende hiç sevmem böyle şeyleri askere gitmeden önce kutlama yapalım dediler ben direk hayır dedim tabii baya üstelediler yapalım edelim arkadaşların gelir eğlenirsiniz falan ama istemedim üstüne baya tartışma çıktı o an evden çıktım gittim 1 hafta sonra o gün geldiğinde bizim kapının önünde başladılar davula 1-2 vurmaya klarnetler falan başımdan aşağı kaynar sular döküldü tabi sinirden kudurdum çıktım dışarıya kim çağırdı ya sizi buraya istemiyorum gidin burdan dedim ne diyon yeğenim falan dedi adam defolun gidin kutlama falan yok dedim orda bunun oğluymuş herhalde hayırdır falan dedi sen hayırdır diye o sinirle girdim bunların davul falan pert old tekmeyle ayağım içine girdi adamın gözlüğü düştü kırıldı o sırada 2-3 kişiden dayak yedim sonra karşıdan çıktılar bu ne napıyorsun sen diye annemlerde komşudan çıktılar noluyo diye bağırışlar falan ben size getirmeyin demedimmi dedim ne getirmesi derken adamların suratına baktığı anda kıpkırmızı oldum benim için komşu çocuğunun sünneti için gelmişler o sırada sünnet arabasıda köşeden dönüyordu tabi yerin dibine girdim günleri mahvoldu inanılmaz bir şekilde rezil oldum buda böyle bi anımdır.
  • Ciddi ise komik şaka ise daha komik
  • Allah'a şükür bugün de utandık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 6 Aralık 2017; 23:6:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen daha çok dayak yersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KöfteSuyu kullanıcısına yanıt
    ciddi hala aklıma geldiğinde utanırım
  • Güldüm valla yalan yok.
  • çok kötü olmuş beee....
  • Son zamanlarda okuduğum en kötü csblerden
  • Keskin sirke küpüne zarar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhteşem

• Csb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden rezillikmiş.

• oluyor böyle şeyler.

ben de üni. ye giderken 3 km kadar bir okul yolu vardı. genelde yürürdük ve geçen araçlar durur alır okula yakın yerlerde bırakırdı.
    bir gün arkadaşla yürüyorduk yine bir araba gelsede binsek diye arkaya bakarak giderken bir araç durdu. ben hemen gittim kapısını açtım. içinde 4 adam vardı. tuhaf bir şekilde yüzüme baktılar. bende hemen kapıyı geri kapattım. adamlar kavşağı kaçırınca aniden durmuş yanımızda, geri gidip sağa döndüler. baya utanmıştım.
  • Aboooovvv

Bu şimdi askerde de dayak yer

• Oha çok iyi. Gerçekse komik csb ise kaliteli.

• Bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı gipermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7015A580 -- 7 Aralık 2017; 21:41:34 >
  • sallamış la csb bu hemen inandınız
  • hiç de csb gibi durmuyor hikaye.

yalnız rezillik fena
  • Cool story
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.