Şimdi Ara

Askerde olan arkadaşımı aldatan kıza kapak SS'li (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 ayaklı insan görünümlü kedi gibi bir şey diyebilirdin.
  • bende askerlik yaptım
    orda bu tarz şeyler bir kaç arkadaşın başına geldi
    kafayı yiyolardı
    intiharı düşünen bile oluyo

ayrıca kız başka ilde
    emin olun yoksa
    kızıda çocuğuda pataklarım
    kızın annesi tanıyor zaten beni
  • zaten nerde boyle bi b..okluk varsa askerde oluyo lan kız arkımdan ayrıldım kafayı yiyecem bozdurdum tecili gittim askere askerligim lız arladasımın yasadıgı sehre dustu.. :s oha dedim bide 15 dk uzaklıgına haa Ankara xs off ne gunlerdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilton

ee yaklaşık 1 saat olmuş cevap vermemişmi

Facebook profiline baktım beğenileri görünce ağzımdaki cappucino yu olduğu gibi yere bıraktım. Bunun sırrı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

bende askerlik yaptım
    kafayı yiyolardı

ayrıca kız başka ilde
    emin olun yoksa

bazı hatalar var lütfen düzeltiniz.
  • Boyle kapak gprmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akeneton34 -- 15 Aralık 2011; 14:31:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

quote:

Orijinalden alıntı: mrcopper

bende askerlik yaptım
    kafayı yiyolardı

ayrıca kız başka ilde
    emin olun yoksa

bazı hatalar var lütfen düzeltiniz.

hata falan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Kız senin arkadaşını aldatıyo sen anca netten antin kuntin yazı yaz. iyice sanal alem adamı oldunuz çıktınız.

+1. Benim öyle arkadasımı aldatacak o olmadıgı bir zamanda... Yapamaz zaten ancak yaptıgını görsem ne aldattıgı erkek kalır ne de kız... Ve arkadasına direk burda ki gibi değil, hafiftan hissettirmelisin konuyu. Geldiğinde durumu ögrenirse sana daha kızgın olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

quote:

Orijinalden alıntı: Carrier has arrived

quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

sen arkadaşına en büyük kötülüğü yapmışsın zaten söylememekle, facebookta milletin duvarına yazı yazsan nolur,
    arkadaşınla bu durumu konuş derim

Arkadaşına söylemesi bir şeyi değiştirmeyeceği gibi aralarının da bozulmasına sebep olur.

çocukluk arkadaşım diyor, benim çocukluk arkadaşım benim kardeşim sayılır, ona bu kötülüğü yapmam şahsen, hatta kendiside bana kızar niye daha önceden söylemedin diye, asıl o zaman aramız bozulur, bilmiyorum siz arkadaşlarınıza nasıl değer veriyorsunuz

Ben asla bir kız yüzünden arkadaşlarımla aramı bozmam. Ancak çoğu kişi için bu durum geçerli değil maalesef.

• Kızın psikolojik sorunları var sanırım... İleride çocuğunun falanda bağırsağını çıkartır bu, uzak durun.

Ayrıca böyle laf sokulmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 15 Aralık 2011; 15:12:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Bilip bilmeden konuşmayın. Askerdeyken sakın söyleme çocuğa. Askerden döndükten sonra söylersin, askerdeyken hiç çekilmez onun acısı. Şimdilik bir şey bilmemesi daha iyi.

Aynı düşüncedeyim gerçek bir sevgi ise bu işin sonu askerde intihar eden genç manşetiyle gazetelere kadar çıkar.
  • Benim kardeşim dediğim insana bunu yapacak kızı evire çevire döverdim ibret olsun diye. Asker'de başına gelenlere yakın şahitlik ettim ben de fakat müdahale edebileceğim kadar yakınıma olmadı allahtan. En yakın arkadaşım Şırnak Silopi'de yaptı askerliğini, onu aldatacak hatunu yeminle ibret olsun diye hastanelik ederdim öyle bişey yapsa...
  • laf sokmussun sadece kapaklık bir durum göremedim.
  • quote:

Bilip bilmeden konuşmayın. Askerdeyken sakın söyleme çocuğa. Askerden döndükten sonra söylersin, askerdeyken hiç çekilmez onun acısı. Şimdilik bir şey bilmemesi daha iyi.

+1

Gelince söylersin
  • laaap diye oturmamış laf tam olmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iron Sky

Yasli tecrubeli bi amca soyle demisti kadin kismi bos kalmaya gorsun aninda baska sahillere yelken acar

Su gibiler aga sabit kalma gibi bir erdeme sahip degiller azicik boslarsan yada uzak kalirsan aninda goruntu

Istisnalar var tabi ama sayilari az

Adi ustunde istisna

Hocam kimse yogurdum ekşi demiyor ne yazık ki.
    BU söyledigin seylerin cogu erkek için geçerli..
    Hemcinslerim aldatma konusunda 1 numaradır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unzerstörbar -- 15 Aralık 2011; 15:33:11 >
  • quote:

Katılıyorum.
  • Şu kedi düşmanı kızın profilini verde bi ağzına s...............yım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amen-Ra

Birbirini çok seven bir çift varmış.Sevgilisi bir gün askerlik yapmak için gitmiş.Sevgilisi askerlik görevini yapmak için giderken genç kız;

"Sensiz ne yaparım, ben sensiz olamam" diye ağlamış.Delikanlı da,

Ben de sensiz olamam aşkım demiş.Ve genç kızdan bir fotoğrafını istemiş.Demiş ki;

"Sevgilim bana bir fotoğrafını verir misin? Geceleri hiç olmazsa resmine bakarak uykuya dalarım.Bir nebzede olsa hasretimi bu şekilde giderebilirim"

Genç kız da en güzel fotoğraflarından birini vermiş delikanlıya.

Sevgilisinin askere gitmesinden bir süre sonra başka birinden hoşlanmaya ve onla çıkmaya başlamış genç kız.

Askerdeki sevgilisine bir mektup yazmış

"Ben artık seni sevmiyorum. Başkası ile mutlu bir birlikteliğim var. Bana resmimi geri gönder demiş"

Sevgilisi bu duruma çok şaşırmış çok üzülmüş. Ama üzüldüğünüde belli etmemek istemiş.Bu duruma bir karşılık vermek istemiş ve aklına bir fikir gelmiş.Tüm Asker arkadaşlarının sevgililerinin resmini toplamış ve bir zarfın içerisine koymuş. İçerisinede küçük bir not eklemiş;

"Kusura bakma ama seni inan ki hatırlayamadım.Sen hangisiydin güzelim bilemiyorum. Bunların içerisinden resmini al ve gerisini bana gönder. By"

Ooohhh shittt!!!! Holy crap!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: İbrahimKıraslan

Şu kedi düşmanı kızın profilini verde bi ağzına s...............yım

katılıyorm bir dh atağı başlatalım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.