Şimdi Ara

Arzum ar2024 tost makinesi tekrar 120 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
2.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.englishhome.com.tr/arzum-tost-makinesi-1750-w-acik-pembe.html?

Geçen konusu açılmıştı fiyat 189 a çıkmıştı tekrar indirimde

Daha önce açılan konusu biten fırsatlara taşındığı için tekrar açtım

https://forum.donanimhaber.com/arzum-ar2024-tost-makinesi-120-tl-kargosuz--136756050

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 19 Ocak 2019; 11:23:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün şubede 120 TL’ye aldım.

• içi granit mi? dayanıklılığı ya da lezzeti nasıl olur acaba kullanan var mı?
  • Nacizane tavsiyemdir dokumix derim

• Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    İki plak şeklinde ısı ayarlı granit hocam.

• granit için iyi şeyler söylemiyorlardı kullanan var mı
  • Sipariş verdim ihtiyacımız vardı teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Nacizane tavsiyemdir dokumix derim

kendi bekar evime aldiydim.
    mutfakta sabit koyabilecegim bi yer olmadigi ve surekli indir kaldir yapacak gucum kalmadigi iicin anneme verdim gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneme tahtasi kullanıcısına yanıt
    Agir oldugu dogrudur hocam ama deger bence. Hic yer bulamadin at cekyatin altina dursun

• Granit mranit değil bunların içi...Bildiğimiz alüminyum üzeri teflon kaplama...
  • Olmasa alırdım kesinlikle
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Gerçek granit var mı ki hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Agir oldugu dogrudur hocam ama deger bence. Hic yer bulamadin at cekyatin altina dursun

yok ya, o kadar da bekar evi degil benimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme tahtasi -- 19 Ocak 2019; 12:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Granit mranit değil bunların içi...Bildiğimiz alüminyum üzeri teflon kaplama...
    ömrü çok kısa o zaman
  • Sinbo falan dahi alınmıyor bu fiyata. Granit olsun teflon olsun çok mühim değil fiyat güzel bence, aldım babamlara bir adet. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidden -- 19 Ocak 2019; 12:53:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene babam korkmaz bulamadığı için arzum kallafi semaver almış.4 günün sonunda bozuldu. Servise verdim. Resistans kireç tutmuş temizlemedigiz için garanti dışı dediler.Tamir ücreti çıkardılar. Dedim ki, tamir etseniz ne olacak her 4 günde tekrar mı tamir ettireceğim (anlayana). O günden sonra bu markayı kafamdan sildim. Daha önceleri 2 tane korkmaz kullandım. 3 er sene de birer parmak kireç tuttu. Hala resistansi çalışıyordu.

• Aldık bir adet teşekkürler, insallah memnun kalırız.

• Tavsiyem bu tarz plastik menteseli (mekanizmali) tost makinalarini almayin. Yukseklik ayar mekanizmasi plastik oldugu icin bir sure sonra yuvalari lacka oluyor ve tost makinasinin sapini siktiginizda arka taraf yerinden cikip yukari kalkiyor, haliyle tostu bastiramiyorsunuz. Ondan sonra artik elinize bir bez dolayip tostu sikistirmak icin makinanin uzerine elle basmak zorunda kaliyorsunuz.

• Tost makinasını kullanmaya korkar olduk. Kol gibi elektrik faturası geliyor. Eskiden 120 yi geçmeyen faturam geçen ay 220 geldi.

Tost makinası olarak üstteki mesajda arkadaşın dediği gibi bu tip plastik aksamlı makinalar çabuk laçkalaşıyor. Ayrıca Arzum'un teflon olanı bizde var teflonu sokulup gitti. Kaliteli değil Arzum, bu ürün granit görünümlü ama sanırım teflonun granit renk boyanmış hali gibi dandik bir şey.

Ben olsam kupon vs. ile uygun fiyata getirip Dökümix veya buna benzer bir şey alırım.

• Fırsatı kaçırdık sanırım.

Konu açan arkadaşa teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.