Şimdi Ara

Arwen'in Akşamyıldızı(Evenstar) kolyesini nerden bulabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafayı takmış durumdayım bu kolyeye.

Arwen'in Akşamyıldızı(Evenstar) kolyesini nerden bulabilirim?

İnternet üzerinden almak istemiyorum. Ankara veya İstanbul'da nerde bulabileceğimi biliyorsanız lütfen paylaşın. Şimdiden hepinize teşekkürler.

• 85lira civarı fiyat isteniyor internette de.. Daha ucuza bulamaz mıyız acaba
  • zamanında gümüşcüler satıyorlardı kapalıçarşıdda görmüştüm ayrıca köstebekte felanda vardı ama köstebektekiler imitasyondu diye hatırlıyorum.
  • Geçende hediye konusunda bi arkadaş fotoğraf koydu bundan aldım diye tavsiye verdi,özel mesaj attık cevaplamıyo
  • guncel
  • Bu kolyenin anlamı (sonsuz aşk kıvır zıvır) yüzüklerin efendisi filmine mi ait acaba? Yoksa onunla bir alakası yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanmayan denesin -- 24 Şubat 2011; 21:32:35 >
  • OOoo valla güzelmiş ben bir araştırim JeSt yaparız ARWEN hediye etti deriz manitaya...
  • Arkadaşın dediği gibi konu ölmüş ama benimde böyle bi sorunum var. Bunun gerçek gümüşünü nerden bulabilirim, İtalyada üretiliyor diye duymuştum gerçek gümüşü 250 lira civarı
  • Güncel. Almam lazım.
  • Ebay'a bak çok uygun orada.

Örneğin:http://is.gd/JyaVdg
  • fiyat çok iyiymiş gerçek gümüşmü acaba
  • Sanmıyorum ebay'dakının gumus olacagını ama kolye ıyıymıs dıkkatımı cektı benımde ama buyuklugu ne kadar arkadaslar bayanda güzel dururmu belkı alırız hatuna
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.