Şimdi Ara

Sailor Moon'un türkçe düblajlı bölümleri nerden bulabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben sailor moon'un türkçe düblajlı tam bölümlerini arıyorum ama bulamıyorum, lütfen yardım edin.

• lütfen bana cevap verin lütfen.
  • Ay savaşçısı diye aratın çıkacaktır muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Ay savaşçısı diye aratıyorum ama türkçe tam bölümler yok sadece japonca düblajlı tam bölümler var. Bu soruyu ben dün 11 saat önce cevaplamıştım.

• Vay be en son bizde trt yayınladı :/
  • Ama bana birisi cevap versin lütfen.
  • Lütfen bana cevap ver arattım ama olmadı.
  • Arkadaşlar ama sailor moon'nun türkçe düblajlı tam bölümleri nerden bulabilirim ama google'da türkçe altyazılı ve japonca dübljalısı var, ama türkçe tam bölümleri indirmek veya online izlemek istiyorum ama türkçe düblajlı bölümleri bulabilecek yer kalmadı. ama türkçe düblaj olarak tam bölümleri nerden bulabilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pınar Su -- 20 Mart 2016; 16:30:51 >
  • Japonca dublaj demek doğru değil, zaten japonya çıkışlıdır animeler. Japonca dilinde diye kullanırsak daha doğru olacaktır

Eve geçince bir araştırırım. Yoksa da artık japonca olarak izlersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sailor moon'un türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site var mı? ama site kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pınar Su -- 20 Mart 2016; 17:22:03 >
  • Japonca dilinde bu anime asıl türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site varmı yoksa eğer animeyi türkçe yapabilme imkanının varsa yap yoksa animenin tam bölümlerini türkçeye çevirin yada trt 1 versiyonu olan animenin (çizgi dizinin) olan tüm bölümleri olan bir site bul yada çeviri yap yoksa yokdur bu yüzden hiçbirşey yapamayacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pınar Su

Japonca dilinde bu anime asıl türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site varmı yoksa eğer animeyi türkçe yapabilme imkanının varsa yap yoksa animenin tam bölümlerini türkçeye çevirin yada trt 1 versiyonu olan animenin (çizgi dizinin) olan tüm bölümleri olan bir site bul yada çeviri yap yoksa yokdur bu yüzden hiçbirşey yapamayacağız.

Ne diyon yav Bir nokta virgül koy

• ben virgül ekledim
    "Japonca dilinde, bu animeyi asıl türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site varmı yoksa eğer animeyi türkçe yapabilme imkanının varsa yap yoksa animenin tam bölümlerini türkçeye çevirin yada trt 1 versiyonu olan animenin (çizgi dizinin) olan tüm bölümleri olan bir site bul yada çeviri yap yoksa yokdur bu yüzden hiçbirşey yapamayacağız"
    anladın mı?
  • Arkadaşlar ben yukarıda mesajı yazdım ama anladınız mı? nolur lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pınar Su

ben virgül ekledim
    "Japonca dilinde, bu animeyi asıl türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site varmı yoksa eğer animeyi türkçe yapabilme imkanının varsa yap yoksa animenin tam bölümlerini türkçeye çevirin yada trt 1 versiyonu olan animenin (çizgi dizinin) olan tüm bölümleri olan bir site bul yada çeviri yap yoksa yokdur bu yüzden hiçbirşey yapamayacağız"
    anladın mı?

Madde madde yanıt vereyim, yoksa anlaşamayacağız

"Japonca dilinde, bu animeyi asıl türkçe düblajlı tam bölümleri olan bir site varmı "

1- Siteyi eve geçince araştıracağımı söyledim, yoksa da artık yapacak bir şey yok.

"yoksa eğer animeyi türkçe yapabilme imkanının varsa yap"

2- Tabii, evde stüdyo kurup dublaj yapalım hatta
    Böyle bir şey mümkün değil hani, haberin olsun.

"yoksa animenin tam bölümlerini türkçeye çevirin"

3- O bizim işimiz değil. Bunu çeviren siteler vardır (Türkanime vs) oralara bakın.

"yada trt 1 versiyonu olan animenin (çizgi dizinin) olan tüm bölümleri olan bir site bul "

4- Türkçe dublajı olan bölümler zaten TRT nindir. TRT den sonra dublajı yapılmadı diye biliyorum. Ayrıca bulmak o kadar kolay olsaydı sizde bulurdunuz herhalde.

"yada çeviri yap yoksa yokdur bu yüzden hiçbirşey yapamayacağız"

5- Ben/Biz niye çevirelim Allah Allah Çeviren sitelere yönelin dediğim gibi.

6- Biraz sakin ol, acelen varmış gibi yazıyorsun
    Tane tane, anlaşılır şekilde yazarsan, okuyanlar açısından da daha iyi olacaktır

• Arkadaşlar türkanime'de altyazılı ama her sitede tr altyazılısı var ama türkçe konuşmuyor ama hep sitede japonca sesli bölümler var ama birisi tüm bölümlerini türkçe çevirsin nolur lütfen.

1 maalesef yok
    2 stüdyoyu kuramam
    3 türkanime'de baktım türkçe konuşmuyor her bölüm japonca asıl sadece pokemon türkçe
    4 trt 1 versiyonu yok ama lütfen birisi trt 1 versiyonunu yapsın nolur lütfen

hiçbir türkçe düblajlısı yok ama birisi türkçe düblaj yapsın nolur lütfen. ama ben bunla uğraşıyorum.
  • Arkadaşlar, lütfen bana sailor moon'nun tam türkçe düblajlı bölümlerini yapın yada trt 1 versiyonunu yapın.
  • ama lütfen.
    yoksa sailor moon'nun japonca seslendirme sanatçılarını öldürüceğim yav.
  • Anlatamadım sanırım.
    Türkçe dublajlı bölümleri anca bulabiliriz.
    Kimse oturup dublaj yapamaz. Şaka falan mı yapıyorsun anlamıyorum bu konuda

• Sailor Moon'un türkçe düblaj bölümlerini bulamıyorsun ama türkçe'ye çeviren bir kullanıcı var mı? türkçe'ye çevirsin lütfen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.