Şimdi Ara

Artk L4D2 yi almayan kalmaz heralde.. (Fiyat 19.90$ olmuş) + YENİ DLC!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu oyun şimdi 10,19 dolar ne kadar çekiyor türk lirası oalrak karttan
  • 14,45859.... TL
    Ekleme: Bunun bir de KDV'si var tabi.. Benim hesaplamama göre 16.60 (%18 ise tabi) civarı tutuyor..
    Yurtdışı alışveriş için filan Kredi Kartı da bir miktar kesiyorsa bilemiyorum.. Para kesmeye hevesliler zaten..
    Aslında en iyi cevabı satın alanlar verebilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRIUMPH -- 7 Ekim 2010; 19:18:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRIUMPH

14,45859.... TL
    Ekleme: Bunun bir de KDV'si var tabi.. Benim hesaplamama göre 16.60 (%18 ise tabi) civarı tutuyor..
    Yurtdışı alışveriş için filan Kredi Kartı da bir miktar kesiyorsa bilemiyorum.. Para kesmeye hevesliler zaten..
    Aslında en iyi cevabı satın alanlar verebilir..

sağol hocam
  • left 4dead 2 aldım 11,2 gb gösteriyor, nasıl bir dlc hazırlamışlarsa oyunu baştan yazmışlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglex85 -- 8 Ekim 2010; 1:00:47 >
  • ee bwnsw 10.6 gözüküyor ama bügun sorun vardı daha l4d inmedi ama az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoMiKaZe

L4D ve L4D 2 yi aldım.15TL ye geliyor ikisi arkadaşlar.Yaklaşık 7-8 aydır bu fırsatı bekliyordum.Allah razı olsun Steam'den TF2, L4D ve L4D 2 ile bu kış pek sıkılmam artık.Arkadan FIFA 11 de geldi ohhh

Bende iyiki dün almışım ikisinin fiyatı bugün yine 29$ olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 8 Ekim 2010; 9:43:32 >
  • ya arkadaslar oyun guzelde online oynarken 150 pingin altına dusmuyor. Sizde ping durumu nedir? O an oyundakiler 50 ping le felan oynuyor ama ben nedense 150 den asagıya dusmuyorum.
  • pingi düşük sunucularda oynarsan problem yaşamazsın.sunucuya girmeden önce sunucu listesinde serverin isminin yanında pingi yazıyor130 pingle oynadığım sunucularda problem yaşamadım gayet akıcıydı.
  • Oyun 150-170 pinge kadar gayet iyi oynanıyor.
    L4d 1 deki bütün haritaların gelmemiş olması hayal kırıklığı da olsa dün gece yaptığımız no mercy den çıkardığım özet artık charger tank tan daha değerli :)
    Ama özlemişim ya çok güzel oldu ;)
  • Sacriface diye birşey eklenmiş sanırım benim haberim yoktu oyunu oynamadığım için.Yeni haritalarda gördüm.Bayaa iyi olmuş gerçekten.L4D 2 de insede girip zombi tekmelesem
  • ikisi birden 15TL miydi bedavaya almışsınız
  • saolun arkadaşlar pingi görememiştim ben
  • Sormayın ya bende l4d2 var zaten sadece 15 liraya geliyor diye tekrar alacaktım o paketi site bir kaç kez cevap vermedi bende baktım zaten l4d2 de l4d olmuş, eski survivorlarla oynanan 2 harita eklenmiş gerek yok dedim. No mercy zaten oynuyorduk l4d2 de yeni survivorlarla. Bill ile No mercy oynamak gerçekten çok güzel hemde l4d2 de

ayrıca oyunu yeni alanlar beni eklemeyi unutmasın l4d2 ve TF2 için yeni arkadaşlar iyi olur.

steam: emrecandemir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoburPirana -- 9 Ekim 2010; 17:11:48 >
  • Arkadaşlar oyunun orjinalini aldık kurduk diyelim 5 tane steam hesabı açıp bu oyuna ayrı ayrı nicklerle girmemiz mümkünmü ? Tabiki kurduğumuz bilgisayardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShaDoW_17 -- 9 Ekim 2010; 21:23:55 >
  • Hangi hesap ile alındıysa sadece onunla oynanabilir.

@ Emre Candemir
    Ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 9 Ekim 2010; 22:30:40 >
  • arkadaşlar 2 tane "left 4 dead 2" aramaktayım four-pack almış olanlara duyurulur. Steamden ulaşabilirsiniz
  • beyler bende kaçırdım ındırımlı olanı eger fazladan almıs olan varsa yada elınde fazla bulunan bende alabılırım
  • Merhabalar bende bu oyunu almak ıstıyorum. Bırkac sorum var . 1 oyunu hala oynayan turk toplulugu cokmu ? 2 steamdan kredı kartıyla aldıgımda nasıl oluyor oyunu bılgısayarıma ındırıp orjınal keymı gırecegım ? 3 l4d 2 den bahsedıyoruz degılmı :)
  • The Passing de uğradığımız hayal kırıklığına ilaç gibi geldi. özletmisti valve eskileri. İnsaallah diğer maplarda bir Map paketiyle bize verirler. Varsın 5-10 dolar olsun yine de alirim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.