Şimdi Ara

Artılar Eksiler: The Witcher 2 Enhanced Edition

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
15.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçtiğimiz yıl PC çıkışını yapan The Witcher 2'nin Xbox 360 sürümü de dolu bir içeriğe sahip. Enhanced Edition'ın getirdiği ekstra içerikler ile birlikte Rivia'lı Geralt'ın macerasına da kaldığımız yerden devam ediyoruz.

• Bu oyunu bi ben sevemedim arkadaş.
  • sıkıcı geldi bu oyun bana bitiremeden sildim
  • Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir; oyundan anlamayan doğru dürüst bir pc konfigürasyonuna sahip olmayanlar hoşaftan anlamıyor diye DÜNYANIN EN İYİ GRAFİKLİ oyununa kimse dil uzatmasın..

türkçe dil desteğinin de gelmesiyle , kesinlikle rakipsizdir; skyrim de dahil bu tarz oyunların hepsi witcher 2'nin yanında ancak çerez olabilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras.

Bu oyunu bi ben sevemedim arkadaş.

Yanlız Değilsin Bende Pek Sevmiyorum Tabi daha oynamadım ama Yinede oynayasım gelmiyor Eğer alırsam Türkçe Dil Desteği için alırım
  • SLaYeR KiNG
    06.05.2012 00:51:43

Tamam oyun iyi güzeldir de arkadaş skyrim'e bu oyunun yanında çerez dersen oyun anlayışından şüphe ederim :)

rpg sevenler denemeli bence onun dışındaki kitleyi pekte içine kolay kolay çekemiyor
  • Video için teşekürler .
    Bu arada Skyrim ile nasıl kıyaslıyabiliyorsunuz anlamadım bir türlü , alakasız yorumlar gelmiş.
  • Slayer kings 12 yaşında 2 sene önce oyun oynamaya başladığını kanıtlamayı başardı :alkış:
  • BSC ne yüzle video yapıyor witcher 2 için, yılın oyunları listesine bile sokmadınız bu yılın oyununu. varsa yoksa gears of war, batman, casualfield, casualkyrim, casualcharted3, casualzone3 bıdı bıdı bıdı..

casualcraft'ı unuttum o da vardı..

edit: anlamayanlar gitsin kal of duti oynasın, skyrim oynasın veya ne bileyim mass effect3 oynasın.. siz anlamayanlar ve beğenmeyenler cdprojekt gibi delikanlı bir firmanın ürünlerine layık değilsiniz, gidin ea-activision ve veya bethesda dandik oyunlarıyla yolsun sizi..

iprahim datlıses şarkısı sizler için geliyor;

"yallah casual yallah, ne beklisen"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 6 Mayıs 2012; 1:28:41 >

• skyrimle oyun türü olarak değil grafik ve oynanabilirlik olarak kıyasladım.. grafik olarak zaten herkes hem fikirdirde ; oynanabilirlik belki kişiden kişiye değişebilir..

quote:

Orijinalden alıntı: kreates

Slayer kings 12 yaşında 2 sene önce oyun oynamaya başladığını kanıtlamayı başardı :alkış:

yok ben genelde senin gibi liselilerin velilerini tokatlıyorum.. sana burdan kemik çıkmaz.. sen en iyisi aşılarını yaptır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 6 Mayıs 2012; 1:40:05 >
  • Bir skyrim eder mi ?

Oynamadım daha boşa indirmeyelim
  • hayatında hiç rpg oynamadım. bunu oynamaya başlasam becerebilir miyim? çok zor mu?
  • The Witcher 2 Enhanced Edition pc sürümünde türkçe var iyi güzelde abi oyunu oynamak için bildiğin oturup ders çalışman gerekiyo hangi tuş nereye gangi bomba nereye koyayım zıplama tuşu neydi bunlarlamı uğraşcan bide düşmanlar zor , artı görev alıyosun görevi nerde yapıcan belli değil nokta cıkıyo gidiyosun yapıyosun sonra o görev duruyo listede ama nereye gidicen napcan bile miyosun + oyun grafikleri güzelde 2000 tl lik kasa anca açıyo bu oyunu + kaplamalar felan geç geliyo her türlü sıkıntı bu oyun.
  • video için tesekkürler...
  • wildlove
    06.05.2012 01:18:11

şöyle kendini bilge çınarlar havasına sokan üyeleri hiç anlamamışımdır ödüllü yapımları da oynamazsak ne oynayacağız herkesin oyun zevkine dil uzatarak milletin oyun iştahının içine ediyorsunuz farkında mısınız görende ödüllü bağımsız yapımcı sanacak saydığın oyunların hiç bir şeye benzemediğini söylüyorsan hepsini tek tek oynamışsın demek ki kardeş illa popülerliği yüksek olan şeylere isyan modelini çizeceksin dimi___call of duty oynama skyrim oynama batman battlefield oynama ne la bu bütün gün the witcher oynayacak insanlar___amaç burada milletin zevkini küçümsemekten başka bir şey değil___
  • iyi bi RPG ama bir skyrim değil
  • aslında en kısa zamanda prototypr 2 ve the walking dead in incelemelerini beliyorum
  • The witcher 2 gerçekten bu zamana kadar yapılmış en iyi yetişkin oyunlarından biridir. Bunu ancak oynadığınızda farkedersiniz. Skyrim konsollar için temel alınmış geniş kitlelere yaymak için kolaylaştırılmış bir rpg oyunudur. Skyrim güzel bir oyun ama Morrowind oyununu oynayanlar ne demek istediğimi bileceklerdir. Ayrıca Türkçe desteğiyle birlikte kesinlikle alınması gereken oyun olmuştur. Sıkıcı demek hafif kalıyor. Nedenini açıklasanız daha güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir; oyundan anlamayan doğru dürüst bir pc konfigürasyonuna sahip olmayanlar hoşaftan anlamıyor diye DÜNYANIN EN İYİ GRAFİKLİ oyununa kimse dil uzatmasın..

türkçe dil desteğinin de gelmesiyle , kesinlikle rakipsizdir; skyrim de dahil bu tarz oyunların hepsi witcher 2'nin yanında ancak çerez olabilir..

Witcher çok iyi bir seridir, temelde dediğin şeye katılıyorum ama sanki oyunları grafiklerine göre değerlendiriyorsun gibi bi anlam çıkıyor mesajından..
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DevilsNeverCry_

quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir; oyundan anlamayan doğru dürüst bir pc konfigürasyonuna sahip olmayanlar hoşaftan anlamıyor diye DÜNYANIN EN İYİ GRAFİKLİ oyununa kimse dil uzatmasın..

Witcher çok iyi bir seridir, temelde dediğin şeye katılıyorum ama sanki oyunları grafiklerine göre değerlendiriyorsun gibi bi anlam çıkıyor mesajından..

sadece grafikler değil tabi ki de.. oyunda benim çok önem atfettiğim üç şey var 1.si) özgürlüğüm maksimum ve ya maksimuma yakın olması 2.) grafiklerin mükemmel ve ya mükemmele yakın olması 3.)Konu bütünlüğünün kendi içinde tutarlı olması.. kaçımız ubersampling de dahil tüm ayarlar 1080p'de şu withcer 2 'yi 1-2 saat oynayıp da hayran kalmadı.. , multiplayer'ı es geçtim.. çoğu konsol port oyunlara adeta taparcasına bağlanan liseli veletleri de saymıyorum.. sırf bu oyunun senaryosu bir kere başlı başına o kadar kompleks ve güzel işlenmiş ki ; amerikan dili ve edebiyatı bölümünde akademisyen olunsa anca çözülür..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.