Şimdi Ara

Artılar Eksiler: The Witcher 2 Enhanced Edition (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
15.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kartal2339

dedim ya bu oyundas şunu görmek isterdim ne bileyim bi kalkan daha şatafatlı armorlar falne filan ama gerçekten tadı damağımızda kaldı

gerald şövalye değil ki, karakterine aykırı öyle şeyler. tek eksiği attı ki hikayesinde de at biniyordu kendisi.
  • ya ne bileyim haklısın aslında ama dediğin gibi bi şekilde zenginleştirmek gerekiyo ben seviyorum karekteri süslemeyi at binmeyi falen filan
  • assassin's creed assassinlerinin kıyafetlerine alışmışım bu karaktere assassinligi pek yakıstıramıyom o yuzden oyun soguk geliyor biraz konusunuda bilmiyorum ama...
  • Bence oyun güzel , Skyrim'de güzel
    Şimdi ne kötü mesela Gothic bunlarla karşılaştırıldığında biraz kötü kalabilir fakat ben gayet zevkle oynadım. Yada Risen 1 oynayın görün ormanda ilerlerken karşınıza birde orman resimli duvar çıkıyor.

> Arkadaş demiş güzel konulu güzel FRP ler keşke oyunları yapılsa teknoloji FRP ortamını canlandırmaya müsaitte ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerx1234

assassin's creed assassinlerinin kıyafetlerine alışmışım bu karaktere assassinligi pek yakıstıramıyom o yuzden oyun soguk geliyor biraz konusunuda bilmiyorum ama...

zaten assasins of kings lafını duyan ergen damlamıştı assassin's creed gibi mi diye foruma, bu oyunun ac ile alakası yok, yemişim ac serisini. ayrıca gerald suikastçi değil, geralt suikastçiyi arıyor oyunda... oyun dilimize çevrildi hala öğrenemediniz nedir ne değildir diye..

ayrıca gerald'ın yanında ac karakterleri başta olmak üzere diğer oyun karakterlerinin tümü nonoş gibi kalır nesine alışamadın adamın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

assassin's creed assassinlerinin kıyafetlerine alışmışım bu karaktere assassinligi pek yakıstıramıyom o yuzden oyun soguk geliyor biraz konusunuda bilmiyorum ama...

zaten assasins of kings lafını duyan ergen damlamıştı assassin's creed gibi mi diye foruma, bu oyunun ac ile alakası yok, yemişim ac serisini. ayrıca gerald suikastçi değil, geralt suikastçiyi arıyor oyunda... oyun dilimize çevrildi hala öğrenemediniz nedir ne değildir diye..

ayrıca gerald'ın yanında ac karakterleri başta olmak üzere diğer oyun karakterlerinin tümü nonoş gibi kalır nesine alışamadın adamın..

Aynen abi. Bende tr yaması ile birlikte başladım oynamaya. Yukardaki diğer mesajlara baktımda millet karakterin tam olarak ne olduğunu idrak edememiş galiba.

Şimdiye kadar gördüğüm en soğukkanlı ve sert oyun karakteri diyebilirim. Hele o diyaloglarda parmaklarıyla işaret yapıp gözlerinin rengi değişmesi çok farklı bir hava yaratmış. Arada benide tribe sokuyor. "bak asabiyim diyorum, psikopatım diyorum"

Açık söyliyim hiç bir oyun karakterine bu kadar kısa sürede bağlanmamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 8 Mayıs 2012; 3:23:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

quote:

Aynen abi. Bende tr yaması ile birlikte başladım oynamaya. Yukardaki diğer mesajlara baktımda millet karakterin tam olarak ne olduğunu idrak edememiş galiba.

Şimdiye kadar gördüğüm en soğukkanlı ve sert oyun karakteri diyebilirim. Hele o diyaloglarda parmaklarıyla işaret yapıp gözlerinin rengi değişmesi çok farklı bir hava yaratmış. Arada benide tribe sokuyor. "bak asabiyim diyorum, psikopatım diyorum"

Açık söyliyim hiç bir oyun karakterine bu kadar kısa sürede bağlanmamıştım.

gavurlar edgy diyorlar böyle karakterle, diken üstünde her daim ama çok soğukkanlı, ayrıca buğulu sesiyle seslendiren aktör de cuk oturmuş karaktere, karizma üstüne karizma valla..
  • Hikayesi ve oynanabilirliği ile son zamanlarda oynadığım en iyi oyun , bende pek rpg sevmem ve oynamam ama kesinlikle herkesin oynaması gereken bir oyun bence.
  • quote:

quote:

işte ben dedimya konusuna bilmiyordum saol ben bu adamı assassin sanıyordum kiyafetlerde felan savaşcı tipi var zaten yanlıs anladıgım icin yakıstıramadım
  • En yakın zamanda edineceğim bu oyunu. Çok harika gözüküyor.
  • Witcher 2`yi defalarca yukledim bilgisayara, sevmek de istedim, bir turlu sevemedim gitti, nedense sıkıcı geliyor bana belki de mekanlarindan bilmiyorum ama Witcher 1`i (enchanted edition u)hic sikilmadan severek bitirdigimi hatirliyorum. Witcher 2 bana gore daha kuru ve sıkıcı olmus birincisine gore.

Skyrim`e gelirsek ben Witcher 2`ye tercih ederim Skyrim`i, gayet guzel bir oyun ancak baslarda degil de oynadikca gordum ki Oblivion kadar etkilemedi beni. Yine mekanlardan olabilir tamam magara tasarimlari falan Oblivion`dan daha iyi ve cesitli ama modsuz oynayinca cok tekduze geliyor grafikler mekan goruntuleri (yani ic mekanlar degil de dis mekanlar) Sanki sadece 1 mekan var da onu azicik cesitlendirmisler, ayni level in farkli bolumlerini oynuyoruz oyun boyunca, her taraf kaya yesillik az, siyah beyaz bir hava hakim oyunda... Ben daha geleneksel fantastik mekanlari seviyorum sanirim Rpg lerde mesela Tamriel`i tercih ederim. Ayrica Skyrim`i tasarlarken neden acaba Iskandinav ulkelerini model almamislar anlamadim, ornegin Norvec cok dagliktir ve ayrica soguktur da ancak daglar genelde ciplak kuru degildir yemyesildir agaclarla bitkilerle kaplidir (Bizim Karadeniz gibi yemyesil, sadece tek tuk cam agaclari degil) ayrica nerdeyse her 100 metrede bir irili ufakli nehirler cok fazladir, doga guzellikleri bakimindan harikadir ancak Skyrim`de (Kuzey isiklarini falan filan saymazsak)bunlari pek goremedim, tasarlarken neyi/nereyi ornek almislar model almislar bilmiyorum.

Su anda ARPG lri bekliyorum Diablo 3 ve Torchlight 2... Her ne kadar D3`un basitlestirilmesine cok sinirim bozulsa da betadan sonra gordum ki ne olursa olsun muthis zevkli bir oyun ayrica Torchlight 2 de grafikleri cartoon olsa da, Diablo 2`den gram basitlestirilmemis tam tersi komplikelestirilmis bir oyun, onumuzdeki birkac ay Arpg severler icin super gececek... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 8 Mayıs 2012; 22:10:03 >
  • Türkçe çeviriyi yapanların eline saglık bu kadar çok argo ve küfür dolu diyalogları hiç anlamı bozmadan çevirmişler,EE için 18 aydan
    eski olmayan orta-üstü seviye kartınız varsa müthiş zevk alırsınız yoksa Skyrim e takılın hikayesi zayıf ve dağınık ama o da fena değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 8 Mayıs 2012; 22:59:31 >
  • Acaba updatelerle falan Türkçe geldi mi Xbox sürümüne de?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bende merak ediyorum xbox da yeni başlayacağım oyuna . bu oyunda ingilizce çok kasar keşke türkçe olsaydı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.