Şimdi Ara

Artik 'telefonum suya dustu ne yapayim' sorusuna son! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla herseyinden 100% emin olursam, kendime guvenirsem eger (nam-i diger kicim yerse) cekerim tabiki..
  • Yok artık!!
    Var mı böyle birşey?
    Bu işlemi yapan arkadaşlar yorum yazarsa faydalı olacak,
    Gerçekten işe yarıyorsa hemen verelim cihazları
  • Ürünü gönderip yaptırıyoruz iyi güzelde, adamlar ürünü bize geri gönderdiğinde gümrükten çağırıp "Gardeşim, postayla cep telefonu getirtmek yassah yassahhhh" muamelesiyle karşılaşıp telefondanda olmalayalım. Hatta üzerine birde katil olmayalım Güzel ülkemde olmayacak şeyler değil çünkü (:
  • Ya benim aklım almıyor bunu gerçekten... Su geçirmezliği sağlaması için ince bi tabaka kaplıyorsa telefonun ve devrelerin etrafına, şarj nasıl çalışacak? Kulaklık nasıl çalışacak? Yalıtkan bir madde olsa, bu seferde kısa devre oluşur. Havanın girebildiği heryere giriyor bu madde anladığım kadarıyla.. tüm telefonu sarıyor.
    Bir de ne kadar süre koruyor bu madde telefonu? 1 hafta mı? 1 yıl mı? Sürekli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe SK

Ürünü gönderip yaptırıyoruz iyi güzelde, adamlar ürünü bize geri gönderdiğinde gümrükten çağırıp "Gardeşim, postayla cep telefonu getirtmek yassah yassahhhh" muamelesiyle karşılaşıp telefondanda olmalayalım. Hatta üzerine birde katil olmayalım Güzel ülkemde olmayacak şeyler değil çünkü (:

+1

Gönderecegm diyen arkadasında cesaretine hayran kaldım. Ben şahsen güvenip yollayamam. Bu işlemi yaptırdıktan sonra eger herhangi bir sorun yaşamazsa eminim cihazı bi300-400 fazlaya satmayıda düşünüyosundur.
  • eğer bu sistem hakikaten videodaki gibi calısıyorsa,1 sene sonra o koruyucu eriyip pert olmuyorsa(ki cok ufak bi yeri bile bozulsa ordan su aldımı biter olay),ve telefona dısardan bakınca hiç bozmuyorsa goruntuyu(jelatinler gibi) Apple bu şirketi satın alır kısa zamanda bi sonraki iphone modellerinide bu şekilde cıkarır,hem deli reklamını yapar su geçirmez iphone denize girebilirsiniz bununla falan der..iyide olur,ama sanki kendileri bulmus gibi konusurlar ona uyuz olurum işte :))
  • Anlamadığım şey hoparlör mikrofon kulaklık girişi ve üst hoparlör e zarar vermiyor mü ? Su girmez mı oradan?
  • İçim acıdı videoları izlerken :D ama nasil oluyor boyle birsey hayret !
  • anlamadığım nokta kulaklık ve şarj girişini nasıl kapsıyor bu olay?
  • Evet telefonu şarj etmede kullanırsanız (1,5 gün) harika ve su geçirmez bir telefonunuz oluyor
    Tabi bu işin şakası. Böyle bir olay olduğuna gre onu da bir şekilde halletmişlerdir.
  • İnanılmaz birşey ya bu..

Yaptırmak lazım , havuza ve denize girerken telefonu çalıcaklar korkusuna son arkadaşlar..
  • valla bende çok şaşırdım,mesajım bulunsun gönderen arkadaşın yorumlarını merak ediyorum
  • bence doğrudur yapana helal olsun motorolanın bir telefonu vardı su geçirmeyen demekki onuda bu teknolojiyle yapmıslar telefonun adı aklıma gelmedi şimdi ama o da dokunmatikti yani aynı prensibledir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disonlife

bence doğrudur yapana helal olsun motorolanın bir telefonu vardı su geçirmeyen demekki onuda bu teknolojiyle yapmıslar telefonun adı aklıma gelmedi şimdi ama o da dokunmatikti yani aynı prensibledir bence.

Motorola defy olması lazım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandıkları su büyük ihtimal saf su arkadaşlar havuz,deniz gibi katkılı sularda ne kadar başarılı sonuç alınır bilinmez
  • Cok enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: isosem19

quote:

Orijinalden alıntı: disonlife

bence doğrudur yapana helal olsun motorolanın bir telefonu vardı su geçirmeyen demekki onuda bu teknolojiyle yapmıslar telefonun adı aklıma gelmedi şimdi ama o da dokunmatikti yani aynı prensibledir bence.

Motorola defy olması lazım :)

evet o sanırım
  • Bundan kaplatsam telefonu gece yatarken hep solisyona koyarım toz olmaz en azından ehuehe :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan O'reily'

anlamadığım nokta kulaklık ve şarj girişini nasıl kapsıyor bu olay?

Benim fikrim şu şekilde...
    Ekranı, arka kısmı, kulaklık girişini, hoparlör çıkışını, mikrofon girişini vs. kaplamalarına gerek yok.
    Sudan etkilenebilecek ana elektronik parçaları kaplasalar aynı işi görür.
    Telefonu gönderince en son vidasına kadar açıp, işleneme tabi tutuyorlardır.
    Anakart, işlemci vs. daha bir detaylı işlem görüyordur...
    bunlar sadece düşünce. yoksa kulaklık girişini betonla kaplasa ben yine kulaklık takıp o betonu oradan zamanla aşındıra aşındıra götürürüm...
  • Haber dogru ise super bir gelisme...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25320002/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.