Şimdi Ara

Artık Masaya Dayayınca Kolumun Ağrımasından Bıktım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, kalın camlı bir kapının camına yumruk atmam sonucu sağ kolumda yan biçimde 8 tane dikiş atılacağı şekilde yaklaşık 5-6 cm derinlikte bir kesi oluşmuştu. Zaman 2010 yılının Ekim ayıydı. Aynı şekilde sol bileğimde düzlemesine oluşmuş olan bir kesi hiç problem yaratmadı fakat kesi düz olunca problem çıkabiliyormuş. Spor Hekimliğine gittim, bileğimi masaya dayayarak, 250 cc'den başlayarak 1 litreye kadar içi su dolu pet şişeyi kaldırıp 5 saniye tutup indirip yine 5 saniye tutmak şeklinde 10'arşar kere egzersizler verdi, koluma 10 dakika buz tutup + sıcak suda yine kolumu 5 saniyelik süre zarfında 10 kere indirip kaldırma egzersizi verdi, yaklaşık 1 aydır eksiksiz olarak yapıyorum, algolojiden koluma iğne yapıldı, "yara dikilirken oradaki sinirler hassaslaşır, o sinirleri devre dışı bırakıcaz" tarzı bir şey denilip koluma bir şeyler dolduruldu iğne yardımıyla fakat değişen hiçbir şey olmadı. Kolumu dayadığım zaman katlanılmaz bir ağrı oluşuyor kolumda. Ağrı çok fazla değil fakat katlanılacak gibi de değil, aşırı derecede rahatsız ediyor. Bilen birisi yorum yaparsa çok sevinirim arkadaşlar yaşama isteğim kalmadı resmen. Sol kolumda hiçbir şey yok, istedğiniz kadar basınç uygulayın, acı eşiğini geçmediği sürece dayanırım fakat sağ kolumu hafif bastırsanız bile felaket derecede ağrıyor.

• Gecmis olsun Allah C.C. şifa versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam durumuna çare bulamıycamda bilen bir doktora , profösöre göster. İlla bir çözümü vardır
  • Cama yumruk atma sebebin imzandaki hastalık mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b00mbastic

Hocam durumuna çare bulamıycamda bilen bir doktora , profösöre göster. İlla bir çözümü vardır

El cerrahına göstereceğim en kısa zamanda.

quote:

Orijinalden alıntı: HatersGonnaHate

Cama yumruk atma sebebin imzandaki hastalık mı?

Aynen öyle. Kriz geçirmiştim. Hem kolum hem de avcumun içi ve bileğimin sağ kısmı ağrıyor şimdi. Algolojiye gittim koluma müdahale yaptı fakat fayda etmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raptak -- 27 Şubat 2016; 16:52:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.