Şimdi Ara

artık kolayca girebiliriz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
2.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nihayet okullar açıldı bir çok silkroad oyuncusu artık dersler yüzünden yaz tatilindeki gibi oyuna her gün giremeyecek dolayısıyla biz çalışanlarda rahatça girebilecez hatta lagsız oynayacağız öğrencilere derslerinde başarılar dilerim

• ewet bencede bıı acıdanda ii oldu acılması

(bir ogrenci ama online asıgı bı ogrencı)
    ben yanlıs bırakmam sızı
  • yihuuuuuuuuuuuuuuu heheheheh züpeeeeeeeeeeeeeeeeer bide yazılıları olcak bunnarın arka arkaya oleeeeeeeeeeeeeeeey lagsız dc siz kasıcas yihuuuuuuuuuuuuuuuu hahahahhehehehhehhohooohuhuhuuhihihihih
  • vaybe benim gibi sevinen ne kadar çok adam varmış 2 dkk da 2 cevap

şimdi okullu olduk sınıfları doldurduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 18 Eylül 2006; 11:05:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HioNeTaCKo

yihuuuuuuuuuuuuuuu heheheheh züpeeeeeeeeeeeeeeeeer bide yazılıları olcak bunnarın arka arkaya oleeeeeeeeeeeeeeeey lagsız dc siz kasıcas yihuuuuuuuuuuuuuuuu hahahahhehehehhehhohooohuhuhuuhihihihih

benim ömrümden şu son gün 5 sene gitti millette sevinio

• sömestre tatiline kadar lvl 70 oluruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 18 Eylül 2006; 11:06:40 >
  • derslerinizi iyi çalışın arkadaşlar oyun karın doyurmuyor
  • allah bea buna sewinmiimde napim tmm belki RPG ci arkadaşlarımız gidio onlara üzülüom ama bunun sonucunda lagsız we dc siz oynamak war sizler yine gelrisiniz (Umarım Ko CUlar tekrar gelemes MUAHHAHAHAHAH)
  • alla alla bunlar hala cevap yazıyo okullar açılmadımı bu gün bea yaw
  • ya öğlenciler yada ilk gün die okula gitmediler ilk defa diorum ya bukadar sewiniom okulların açılmasına
  • sınavlar sözlüler testler

öteki yandan lagsız akıcı sro

• oh be 5kcı küfürcü ilkokul çocuklarından kurtulduk

• sro yüzünden okulu asanlar çok olcak bakın söliim sonra forumda topicler açılcak sro yüzünden sınavı kaçırdım sro yüzünden sınavdan zayıf aldım sonra aileleri iice bilgisayarı yasaklıcak sonra gelsin sro gelsin akıcılık gelsin exp gelsin yeni herşey

• quote:

Orjinalden alıntı: HioNeTaCKo

sro yüzünden okulu asanlar çok olcak bakın söliim sonra forumda topicler açılcak sro yüzünden sınavı kaçırdım sro yüzünden sınavdan zayıf aldım sonra aileleri iice bilgisayarı yasaklıcak sonra gelsin sro gelsin akıcılık gelsin exp gelsin yeni herşey

hiçte tikimde deil

• Bugun astım bende okulu ilk gun kaynasma olr die babam da gitme sbahın körnde dedi sro ya baslıom 50 olcam uleynn
  • müjde milli eğitim bakanlığı okullara silkroad dersi koyacakmış küçük yaşta ticareti öğretiyo diye ama thieflik ve hunterlık yapmak yasakmış
  • hiç ümitlenmeyin olm ehuehueue ben hergün öğreleden sora yine giricem heheheh milletide örgütleyecem bütün herkesi zorla sokcam oyuna size inat
  • quote:

Orjinalden alıntı: JeiCeei

hiç ümitlenmeyin olm ehuehueue ben hergün öğreleden sora yine giricem heheheh milletide örgütleyecem bütün herkesi zorla sokcam oyuna size inat

karne günü baban

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.