Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.115
Cevap
25
Favori
88.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tvnizde birden fazla hdmi girisi varsa hangi girise taktiysaniz o girisi sececksiniz tvde. Mesela samsung tvde ya lg tvde lnput yada hdmilerin oldugu bir tus vardir kumandada. Kumandadan ntu sectiginizde acilir. Secmezseniz pek cok tv otomatik algilamiyor. Mese benim tv samsung. Otomatik algilamiyor. Onceki lg idi. O otomatik algiliyordu. Yani sorun tvde. Ufak bir dokunusla halloluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskoo -- 10 Aralık 2013; 10:26:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskoo

Tvnizde birden fazla hdmi girisi varsa hangi girise taktiysaniz o girisi sececksiniz tvde. Mesela samsung tvde ya lg tvde lnput yada hdmilerin oldugu bir tus vardir kumandada. Kumandadan ntu sectiginizde acilir. Secmezseniz pek cok tv otomatik algilamiyor. Mese benim tv samsung. Otomatik algilamiyor. Onceki lg idi. O otomatik algiliyordu. Yani sorun tvde. Ufak bir dokunusla halloluyor.

Benim televizyonda otomatik algılamıyor. Kumandada Hdmı seçmek gerekiyor
  • bendede samsung 40s6140 var ve ne otomatik nede kumandadan hdmi seçimi ile bağlantıyı kuramıyorum.Sorun kablodan olacağı gibi cihazdan da olabilir kuşkusu var zira kabloyu cihazın hdmi portuna taktığımda en ufak temasta yerinden çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan08 kullanıcısına yanıt
    Kabloyu tekrar taktım denedim. Sanırım senin kablon arızalı. Güç Kullanıp geri çekmeyince çıkmıyor hdmı kablo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 10 Aralık 2013; 14:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Kabloyu tekrar taktım denedim. Sanırım senin kablon arızalı. Güç Kullanıp geri çekmeyince çıkmıyor hdmı kablo.

O zaman tableti alıp kabloyu aldığım yerde deneyerek değiştirme yoluna gideyim.
    Teşekkürler
  • güncel fiyatı nedir?
  • http://www.n11.com/artes-q1003-ips-quadcore-2gb-16gb-101-tabletpckilifkalemveekrankoruyucu-hediyeli-P15305183 daki satıcıdan almıştım.En iyi fiyatta onda gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Buradan fiyatları takip edebilirsin.http://www.akakce.com/tablet/en-ucuz-artes-q1003-fiyati,1146255.html Ayrıca en ucuz satan yer burası http://www.n11.com/artes-q1003-ips-quadcore-2gb-16gb-101-tabletpckilifkalemveekrankoruyucu-hediyeli-P15305183

Not: Enpara ile alırsan 100lira ödeme alırsın geri.

• abi bu tablet işinde karar vermek ne kadar zormuş yaw :)
    birine karar veriyorsun daha düşük fiyatlı daha farklı özelliklerde başka biri aklını çeliyor...
    10 inç düşünüyordum ama fiyatları binlira civarı.
    http://www.gold.com.tr/asus-me173xx-1a004a-beyaz-tablet-pc_u
    bu üründe işimi çokta iyi görür diye düşünüyorum
    ve kararım daha değişmeyecek gibi,şimdi çıkıp golda gidip alıcam,yeter valla aklım allak bullak oldu bu işkenceye bir son vermem lazım :)
    artesle başladık arayışa,samsunglarla yatıp kalktım biraz acer iconia 811 7,9' olurmu acaba felan dedim neticeyi asus ile bitiricem artık :)

• Arkadaslar teknosada kampanya vardı bu akşam 299 Tlye Asus Memo pad 7 aldım :)
    önerileriniz için yardımcı olmaya çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ederim....
  • ahmeda A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun tabletin arada gel özletme kendini. Asus`dan sonra Artes Q1003 alırsın bellimi olur.
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum...Nasip işleri bunlar olurmu olur :)
    Q1003 genel olarak güzel bir ürün,fakat çok pimpirikli biriyim...ses ve kamera kalitesine takıldım,güzelim 10 inç tabletten soğudum vallahi...yahu bu donanımda harika bir cihaz yapıyorsunuz da en azından kamera ve ses kalitesine özen gösterin dimi.
    sürekli motosikletle seyahat eden biriyim,motorumun topcasesinde taşıyabileceğim,konakladığım yerlerde wifi den sıkıntı yaşamadan bağlantı alacagım ,paratik,kullanışlı,büyüklükte elimi yormayacak bir tablet aldım sanıyorum...Artes q1003 ü birazda buyüzden tercihlerimden eledim diyebilirim...

Tabiki buralardayız hep,fırsat buldukça sizlerle paylaşım güzel olur...
    Bu zamana kadar denediğim kullandığım tabletler içinde en iyi ses (Çift hoparlor) ve kamera Artes Q1003`de gördüm şimdiye kadar. Sizin düşüncelerinize saygı duyarım tabiki Yarın karda çekilmiş fotoğrafları ekleyeceğim. Kar seviyesinin artmasını bekliyorum
    Sakın yapma,beni çıldırtmak ve pişmanmı etmek istiyorsun
    Kıyaslamayı google nexus 10 ve note 10 ile yaptığımda sesi cok zayıf gelmişti...belkide yanlış kıyaslama yapmışımdır..
    İnşallah dediğin gibidir,belkide benim denediğim teşhir ürünü sorunludur
    gercektende oyleyse çok şey kaçırmış olacağım.....
    Bak bu fotoğraflar bugün Artes Q818`ile çekildi. Kaldıki Artes Q1003 daha üst seviye bir tablet. Hangouts programında kameralı görüşmelerimde en iyi sonucu Artes Q1003 ile aldım. Fotoğrafları eklediğimde göreceğiz artık

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum  Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 11 Aralık 2013; 20:53:01 >

Dostum memleket neresi,
    yahu ne güzel kar yağmış oraya oyle,harika yawww
    minikler çok eğleniyor baksana,bende istiyorum karda yuvarlanıp beyaza bulanmayı
    Memleket Zonguldak Batı Karadeniz. Kar 2gündür aralıklarla yağmaya devam ediyor. Tahminim yarın 60cmyi bulur kar kalınlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 11 Aralık 2013; 21:27:38 >
  • Artes tableti olan arkadaşlar d1003 modelini satın aldım güzel bir room(4.2) tercihim. Araştırdım artes Room olayı sanırım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeda

Arkadaslar teknosada kampanya vardı bu akşam 299 Tlye Asus Memo pad 7 aldım :)
    önerileriniz için yardımcı olmaya çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ederim....

ben size özelden indirimli asus 16gb alalım demiştim, asus'u beğenmemiştiniz, yanlış mı hatırlıyorum :)

bende hizlial.com'dan 16 gb olanını 369 tl'ye - %20 en para'dan geri iade olacak şekilde aldım, benimkide sizinki ile aynı fiyata geldi, sizin ki 16 gb olamaz heralde, teknosa o fiyata veremez, 16 gb olanlar 5mp, 8 gb olanlar 2 mp, foto kalitesinde anormal fark var, kendim de test ettim, hayırlı olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 12 Aralık 2013; 18:34:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeda

Dostum fotoğraf-video çekimi için kullanmıcam tableti.Kamerası üst düzey olmasına gerek yok...wifi,ekran dokunmatiği,işlemcisi-hız,rami,ekran kartı ve çözünürlüğü tatmin edici düzeyde olması gerekir...Ve şuan yaptığım araştırmalar neticesinde benim beklentilerimi karşılayacak donanıma kaliteye ve fiyat aralığına en uygun tablet Q1003 tür...7'' ekran benim işimi zaten görmez,zadece kamera içine 350 lira bi tablete veremem yani.Önerin için teşekkür ederim. @amdfanatic

yanlış hatırlamamışım :)
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.