Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan08

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Kabloyu tekrar taktım denedim. Sanırım senin kablon arızalı. Güç Kullanıp geri çekmeyince çıkmıyor hdmı kablo.

O zaman tableti alıp kabloyu aldığım yerde deneyerek değiştirme yoluna gideyim.
    Teşekkürler

Sorun tabletin hdmi portunda. Başka bir kablo ilede deneme sonucunda yine aynı durum söz konusu. Görüntü aktarılmadığı gibi kablo hdmi yuvasına oturmuyor ve hiçbir zorlama olmadan yerinden çıkıyor. Artemis si testinden mesaj attım ama servise mibırakacağım, firma ileri temas kuracağım yoksa aldığım yerlemi temas kuracağım bilmiyorum.,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan08 kullanıcısına yanıt
    Artesi ara durumu anlat sana kargo ile gönder derler tahminimce.
  • Dün gece şarzdan çıkardım tableti wifi full açık arada tvyo ile dizi izledim karnaval radyo dinledim. 17saat oldu durum %56

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeda

Arkadaslar teknosada kampanya vardı bu akşam 299 Tlye Asus Memo pad 7 aldım :)
    önerileriniz için yardımcı olmaya çalıştığınız için sizlere çok teşekkür ederim....

quote:

Orijinalden alıntı: alimelle

Sağolasın, ben 8 gb liğini pek araştırmadan almıştım, iade ettim, kamerası harbiden berbattı, hadi alırken az daha iyisi olsun dedim, inşallah sorunsuz gelirde kullanırım :)

asus memopad konusundan alıntıdır, eğer 8 gb aldıysanız, iade edip 16 gb olana geçişi düşünebilirsiniz ...
  • amdfanatic A kullanıcısına yanıt
    Benim tabletim senin tabletini döver
  • quote:

Benim tabletim senin tabletini döver

siz 170 hp turbo opel insignia aldınız, ben 110 hp atmosferik benzinli 1,6 Mercedes aldım :) ikimizin ki de 180 yapıyor ama sizin ki 300'e kadar uzayıp gidiyor:) bizimkisi konforlu, prestijli :)

valla açık yazayım hanım korkusu da beni asus'a yönlendirdi, bilinmedik marka, sorun, radyasyon vs dedi, dırdırından korktum, mecburen asus aldım, kriterler onundu, foto-pil ömrü-iyi marka istediği şeylerdi, yoksa ben intel atom işlemcili 7,9"'e hale aşık durumdayım:) aliexpress'de ramos ve teclas olarak geçiyor, enpara %20 oraya da iade yapıyor, bir tane de kendime alasım var da bu ay çok açıldık, demin 75 tl şipşak n11 çeki geldi, anında nescafe kahve makinasını aldım:) ücretsiz kargo ile 229 tl - 75 tl çek -2 tl anlık indirim oldu ... en para ile bu aylık 500 tl limiti doldurmuştum, iş bankası ile 11 taksitle aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amdfanatic -- 12 Aralık 2013; 20:19:58 >

75lira tık hızında indirim banada göndermişler ancak alacak birşey göremedim. Nescafenın makinesidemi oluyormuş. At sıcak suya 2 karıştır tamamdır
  • quote:

75lira tık hızında indirim banada göndermişler ancak alacak birşey göremedim. Nescafenın makinesidemi oluyormuş. At sıcak suya 2 karıştır tamamdır

4 farklı çeşit kahve yapıyormuş: latte-kapuçino-ekspresso-sütlü kahve ...

köpük vs de yapıyormuş, en güzel yanı nescafe gold kullanması, yorumları fena değildi, ofis ortamında çok tutulmuş, gelen gidene böyle çeşit sunulması hoş oluyormuş, çok detaylı makinalar var biliyorsunuz, onlar kadar olmasa da beğenenleri var, ben jakops tutkunum, bakalım bu öksürtecek mi :) iş yerinde oda arkadaşım da ortak oldu, rakam da azaldı, ofisler için fırsattır kaçırmayın:)

Ben Arçelik Telve aldım tekli. Biraz milliyetçi davranıyorum kahve konusunda. Türk kahvesi tüketiyorum
  • quote:

Ben Arçelik Telve aldım tekli. Biraz milliyetçi davranıyorum kahve konusunda. Türk kahvesi tüketiyorum

arçeliğin o modeli tartışmasız sektörün en başarılısıdır ... afiyet olsun da ben Türk kahvesinden tat alamıyorum, bana kana kana bol bol içeceğim içecekler lazım :) Milliyetçilik iyi hoş da ürünler patlayınca kötü oluyor, Arçeliğin 84 ekran tüplü tv'si var, zırt pırt bozuluyor, yine Arçelik orbital buzdolabı var, onunda elektroniği vs bozuluyor, yine Arçelik çamaşır makinası vardı, bozuldu çok para istediler attık, ucuza samsung aldım, gayet iyi ...

Pazara kadar değil mezara kadar Türk malı kullanacağım. Millet burun kıvırır ancak 7 yıl garanti+Servis en ücra ilçelerde bile olan Arçelik led tv kullanıyorum. Ne kaptıracağım arkadaş elin çekik gözlü samsunguna parayı. 7yıl sonra allah kerim. Bir Arçelik tv daha aldımmı 20 30 sene idare eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 12 Aralık 2013; 21:31:53 >
  • Soyle bir de gercek var, aldik mi hic bozulmasin, 10-20 sene belki de 30 sene calissin istiyoruz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gps varmı bu tablette beyler
  • Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    Keşke telefon işine girseler. General Mobile firmasını neden örnek almadı kimse. Aslında güzel bir model bulup getirseler Türkiye'ye ihya olurlar.
    Ben de GM Discovery aldım kullanıyorum. Fiyatına göre gerçekten güzel ve hızlı bir telefon.
    Herhalde KDV + ÖTV şirketlerin gözünü korkutuyor. Ama git bir xiaomi ile anlaş getir adamların xiaomi hongmi'sini, yakında hongmi 2 çıkacak.
    Ya da adamlar belki isim değiştirme işine gelmezler git sende GM'nin yaptığı gibi gionee gibi, iocean gibi, zopo gibi, jiayu gibi mesela bir firmayla anlaş getir güzel bir telefon bak ne oluyor piyasada.
    Yetiştiremezler bence... Ama bilemiyorum neden girmiyorlar bu piyasaya bizim firmalar.

Bir veya birkaç firma daha girse telefon piyasasına bizim açımızdan da çok iyi olur. Girmelerini temenni etmekten başka bir şey gelmez elimizden.

Tablet piyasasındaki gibi bir rekabeti düşünemiyorum telefonlarda. Harika olurdu... :)

Valla asusu gördüm,denedim,başkalarıyla kıyasladım çok begendim,ve şuan keyifle kullanıyorum...görmeden konuşmamak gerekirmiş...

evet kamerası çok üst düzey değil,idarede eder... 8 gb dahili var 16 gb mikroSD taktım kullanıyorum suan sorunsuz..16 gb 5mp kamera olsa daha güzel olurdu,teknosada 299 tl fiyatı görüncede dayanamadım hemen satın aldım...internetten daha önce yaptığım bi kaç alışverişte ciddi sorunlar yaşadım,onun için bu aralar internetten alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum..

senin ürününde hayırlı olsun güle güle kullan...

konuyla alakalı paylaşımlar burada devam ediyor buyrun sizde katılın...http://forum.donanimhaber.com/m_81963937/mpage_35/f_//tm.htm#85094710

• erbilkyc E kullanıcısına yanıt
    Artes Q1003`de Gps yok malesef.
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Artes firması akıllı telefon getirecek sanırım. Bir röportajında bahsetmişler Akıllı telefonlardan.

• ahmeda A kullanıcısına yanıt
    Tabletiniz hayırlı olsun ancak sizin tabletin rakibi Artes Q1003 değilki. Artes Q818 desem oda olmuyor. Ancak Artes D1003 ile güreşebilir
  • quote:

Pazara kadar değil mezara kadar Türk malı kullanacağım. Millet burun kıvırır ancak 7 yıl garanti+Servis en ücra ilçelerde bile olan Arçelik led tv kullanıyorum. Ne kaptıracağım arkadaş elin çekik gözlü samsunguna parayı. 7yıl sonra allah kerim. Bir Arçelik tv daha aldımmı 20 30 sene idare eder

ama burda Tvnin Maliyetinin %60-70ini olusturan paneli direk LG veya SAmsungtan aldığını da goz ardı etmemek lazım.
    Umarım arcelik Anakartının dizilimini kendi yapıyordur en azından, paranızın yarıdan fazlasını samsung veya lg' ye vermiş oluyorsunuz sonuçta.

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız. Arçelik tvlerde Sony ile işbirliği içinde. Yabancı teknoloji ağababalarından kaçışımız yok malesef
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.