Şimdi Ara

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.116
Cevap
25
Favori
88.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ARTES TABLET D1003 ile Q1003 un farkını arıyorum internette,

SAdece ram farkı mı var?
    ama fiyat farkı cok fazla?
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Artes Q1003 Özellikleri :

Artes Q1003 16GB 10.1' IPS Tablet almak istiyorum

Artes D1003 Özellikleri :

Artes Q1003 ile kasaları aynı sadece. İşlemcisi Ekran kartı ve Ram miktarı daha düşük

• Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    hocam tesekkurler,
    ben cortex A9 okuyunca direka ynı islemci sanmıstım, biri quadcore digeri dual core mus en basta.

Peki D1003 ekranında ips-2 yazıyor ama Q1003unkinde ips yazıyor,
    bu fark nedir acaba?
    Vallahi D1003`de kullanılan Ips ekranda Q 1003`deki gibiyse Afyon kaymağı ayarında. Artes Q972`deki ekranda çok iyidir. Çözünürlüğü 2048x1536
    Umarım getirirler. Ne zamanın röportajı bu? Merak ettim. Aslında teknolojiyi hızla takip etmeleri lazım. Ben olsam birkaç model getirirdim. Her cebe ve teknoloji meraklılarına uygun modeller.

Hayırlısı diyelim... Umarım iyi bir telefonla giriş yaparlar piyasaya...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Röportaj tarihi Temmuz 2013.. Epey olmuş.. Son durum ne acaba_? Ben olsam Jiayu Zoppo yada İocean markalarından amiral modeli getirir Türkiye piyasasını sallarım
    Aynen hocam... Aslında birkaç model getirseler çok daha iyi olur. Mesela bir tane ekonomik bir tane de amiral gemisi. Offf zopo zp990-zp998 getirseler... Ya da dediğiniz gibi Jiayu falan... Gionee bile olabilir elife e6 mesela ya da dünyanın en hızlısı e7... Bu arada hatırlatmakta fayda var GM Mobile --> Gionee elife e3...

• acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Aynen Elife E7 şuanki kral. Artes şu telefonu getirse ve tabletler için yaptığı güzel servisi satış sonrası desteği sağlasın rekor kırar telefon pazarında. Kralın resminide ekleyelim şuraya

Valla hocam iyi yapmışsın fotoyu koyarak.
    Ama bu olaylarda hızlı davranmak lazım. Mesela dün gece bakıyordum bir Romanya firması almış gionee elife e6'yı satıyor kendi markasıyla.. Artes onu bile getirse s7per satar. Dediğiniz gibi servisi ve desteği gerçekten iyi ben bir ürünlerini aldım sorun oldu sağolsunlar hemen parayı iade ettiler...

Duy sesimizi artes... Güzel bir telefonla giriş yap cep telefonu piyasasına... Doğru modeli getirirlerse ihya olurlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Valla hocam iyi yapmışsın fotoyu koyarak.
    Ama bu olaylarda hızlı davranmak lazım. Mesela dün gece bakıyordum bir Romanya firması almış gionee elife e6'yı satıyor kendi markasıyla.. Artes onu bile getirse s7per satar. Dediğiniz gibi servisi ve desteği gerçekten iyi ben bir ürünlerini aldım sorun oldu sağolsunlar hemen parayı iade ettiler...

Duy sesimizi artes... Güzel bir telefonla giriş yap cep telefonu piyasasına... Doğru modeli getirirlerse ihya olurlar...

Artes firmasından telefon bekleyenler klubümü kursak acaba
    Beni senden sonra ikinci yaz dostum...

Artık incelemek için ben de isterim bir telefon...

Hocam sana bir soru soracaktım ama PM mi atsam...

15 yıllık oyuncuyum, normal pc oyunları varken sunlarla vakit gecirenleri anlamıyorum taib zevk meselesi ama komik grafikler ve komik oyunlar var yaw.

nerde counter nerde starcraft )))

hocam q1003 ile internette gezinme, youtube veya baska intenret videolarını acma, skype vb gibi konularda akıcılıgı gsteren videolarını bekliyoruz.
    972 modelinde de bu konuda video var mı merak etmedim degil.. cunku allninnerlar 2D kullanımda berbat diyorlar. gpusu iyi tabi o uyduruk oyunlarda :))

oyundaki performansla hiç alakası yok bu 2D lerin, ve her videoda surekli oyun performansı gosteriyorlar internette..
    Videoları hazırladığım makinede sorun çıktı. Yeni makineyi aldığımda Her uygulama için ayrı video çekeceğim 5er dakikalık. Aklında bir soru işareti kalmaz Oyun konusunda bende pc diyenlerdenim ancak tablet oyunları gerçekten çok zevkli. Minionrush oyununu çocuk oyunu derler ancak ben ve eşim hastası olduk diyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Videoları hazırladığım makinede sorun çıktı. Yeni makineyi aldığımda Her uygulama için ayrı video çekeceğim 5er dakikalık. Aklında bir soru işareti kalmaz Oyun konusunda bende pc diyenlerdenim ancak tablet oyunları gerçekten çok zevkli. Minionrush oyununu çocuk oyunu derler ancak ben ve eşim hastası olduk diyebilirim

hocam D1003 ve Q1003 elime alıp kurcalayabilecegim neresi var acaba?
    netten alayı dusunuyorum da.

Bu arada retina ekranlı 2500x1500 ekranlarla bu 1200x800 ips ekranları karsılastırmak da isterdim yanyana, Q972 modeliyle bunu da yapabilir misin acaba?

veya işte nerde gorebilirsem gdip bakiyim istiyorum merak ettim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

hangi minionrush hocam? bendeki S3le bi deniyim )))

tablet zaten babam için, o yuzden stabil olması ve webde surf ve ekran kalitesi dısında hiçbirşey onemli degil. Bu tarifler de ipadi gosteriyor sanki ama yok apple asla ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 15 Aralık 2013; 22:01:38 >

Q972 konusunda Ankaradan bir kullanıcı vatandan aldığını söylemişti. Orada görebilirsin tahminim. Kameram gelsin ıncığını cıncığını çıkartırım merak etme

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM&hl=tr

Hastasıyız minionların

• Merhabalar. Tableti 12 Aralık ta oğluma aldım. En uygun fiyat N11.com da buldum. 549 lira. 55 lira Word puan, ücretsiz kargo.
    Eskiden ProBook un 7 inch lik tableti vardı, dokunmatik ekranı çatladı, ekranın yarısında dokunmatik çalışmıyordu. Dokunmatik ekrana para verene kadar yeni bir tablet alalım dedim. Q1003 ProBook un yanında Mercedes gibi oldu Ürün ailecek çok hoşumuza gitti.
    Android işletim sistemi konusunda fazla bilgim yok. Oğlum Asphalt 8 oyununu oynayacağım dedi. Sürekli yükleyemediğinden bahsediyordu. Birde ben bakayım dedim. Google Play, cihaz uyumsuz diyor ve yükleme yapamaya izin vermiyor. Artesin sitesinden versiyon güncellemesi de yaptım ama hala cihaz uyumsuz diyor. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa oğlum çok sevinir.
  • Bende dün aldım n11 den artes q1003 ürününü. Fiyatı 549tl idi. -55 tl hedite çeki -%20 enpara iadesi ile 395,2 tl ye geldi. Kargo bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4006

Merhabalar. Tableti 12 Aralık ta oğluma aldım. En uygun fiyat N11.com da buldum. 549 lira. 55 lira Word puan, ücretsiz kargo.
    Eskiden ProBook un 7 inch lik tableti vardı, dokunmatik ekranı çatladı, ekranın yarısında dokunmatik çalışmıyordu. Dokunmatik ekrana para verene kadar yeni bir tablet alalım dedim. Q1003 ProBook un yanında Mercedes gibi oldu Ürün ailecek çok hoşumuza gitti.
    Android işletim sistemi konusunda fazla bilgim yok. Oğlum Asphalt 8 oyununu oynayacağım dedi. Sürekli yükleyemediğinden bahsediyordu. Birde ben bakayım dedim. Google Play, cihaz uyumsuz diyor ve yükleme yapamaya izin vermiyor. Artesin sitesinden versiyon güncellemesi de yaptım ama hala cihaz uyumsuz diyor. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa oğlum çok sevinir.

Asphalt 8 ile lisans uyumsuzluğu var sanırım. Asphalt 7yi kurmayı dene birde.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.