Şimdi Ara

[ARŞİV] Mirror's Edge Catalyst Türkçe Yama - v2.0 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
14
Favori
19.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık,yama için çok teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz deneme imkanım olmadı ama hep beklediğim bir yama idi..Emeğiniz için,herşey için teşekkür ederim🙏.Hayırlı bayramlar.🙌

• quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

İyi Bayramlar arkadaşlar. BETA sürüm sizlerle...

Arkadaşım eline emeğine ve de yüreğine sağlık...Hakkını helal et başka elimizden bir şey gelmiyor...Umarım daha nice nice güzel türkçe yamalar yapman dileğiyle...ALLAH senin gibi iyi niyetli insanları başımızdan eksik etmesin hayatta başarılar dilerim...
  • sürüm doğru , yönetici olarak çalıştırdım ama türkçe olmuyor.
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Oyun orjinal mi korsan mı? Dosyayı doğru dizine kuruyor musun? Ayrıca aşağıda belirttiğim ilgili dizinler ve dosyalar mevcut mu oyunda?

Mirrors Edge Catalyst\Patch\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage
    cas_01.cas
    cas_02.cas

Mirrors Edge Catalyst\Data\Win32\gameconfigurations\initialinstallpackage
    cas_01.cas

Arşivi winrarla açıp içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu ana dizine atın ve manuel kurmayı deneyin. KUR.bat dosyasını yönetici olarak çalıştır seçeneğini kullanmadan çalıştırmayı deneyin. Dosyalar aynı dizelere sahipse ve yerlerindeyse kurulum düzgün çalışacaktır. Siyah ekran görünecek ve belgeleri sorunsuz gömerse kendiliğinden kapanacaktır.

Korsan CPY ve Fitgirl sürümlerde deneyen arkadaşlar yamanın gömülebildiğini belirttiler, açıkçası ben sadece orjinal oyunda denedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 4 Eylül 2017; 9:57:58 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    korsan nosteam

normal Mirrors Edge Catalyst dizinine kurdum ve boş yere kurup oraya aktardım olmadı.

o cas dosyaları mevcut

kur dedikten sonra o cas dosyalarının oraya erişim reddedildi yazıyor .

olmazsa gece farklı sürüm indiririm.

bu arada yama için teşekkürler

ilk oyun çok güzeldi bunu da oynayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 4 Eylül 2017; 12:52:37 >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Dosyanın gömüleceği yerin adreslendiği kısımlar o dosyalarda karşılık bulmuyor olabilir. Erişim reddedildi dediğine göre dosya içeriği farklı büyük ihtimal.
  • Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Elinize, emeğinize sağlık. En kısa sürede oyunu satın alıp, yamayı deneyeceğim. Gelecek çalışmalarınız için başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JipiaxPhoenix -- 4 Eylül 2017; 22:5:41 >
    Fitgril indirdim türkçe yama oldu .... teşekkürler

Nosteamda gömülmüyor ona göre indirsinler
  • Ellerine sağlık.

1 senelik origin access aldım ve bu oyunu indirdim, Türkçe yama sorunsuz çalışıyor.
    Orjinal aldım, destek verelim ki onlarda ilerde bizim dilimize destek versinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okazaki -- 5 Eylül 2017; 22:11:14 >
    Bugün yamayı indirmek istedim fakat avast malware gerekçesi yüzünden izin vermedi.😞Herhangi bir problem teşkil eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 6 Eylül 2017; 0:57:9 >
  • purrfect kullanıcısına yanıt
    Sistemimde bilmediğim bir virüs veya avast'ın winrarla bir alıp veremediği varsa uyarı normal. Ancak benim hiçbir fikrim yok. Tamamen senin güvenine kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Bugün yamayı indirmek istedim fakat avast malware gerekçesi yüzünden izin vermedi.😞Herhangi bir problem teşkil eder mi?

Sadece oyuna özel değil, genel olarak avast başarılı bir antivirüs değil. Başka bir antivirüs kullanmanızı öneririm.

• Avast tarıyor birşey bulamadı diyor genelde oyun yüklerken kapatmak lazım kötü bir antivirüs programı.
    Başka bir laptop ta denedim ad-aware kurulu onda da trojan uyarısı verdi..acaba yamayı bi kontrol etmeniz mümkün mü?Türkçe oynamayı çok istiyorum ama zamanında çok çektim😧

https://www.virustotal.com/tr/file/c684c45d857505b88da2dee96a1fdeeb3b4be2c4fa5eab317c13e0b2a8023bf5/analysis/1504720023/

Adını sanını duymadığım programların kimi malware dedi kimi trojan, diğer güvenilir programlarda sorun çıkmadı. Aracı hazırlattığım programcım güvenilir bir arkadaşım, o şifrelemeyi kırmak ve açılan dosyayı yeniden şifrelemek için kullandığı bileşenleri veya onların işlevlerini zararlı olarak görüyor olabilir, neticede koskoca firmanın şifrelenmiş dosyasına müdahale eden bir program yazmış. Bunun dışında olan bitenden zerre bilgim yok. İster indir ister indirme, daha fazla paranoya ile uğraşmak istemiyorum. Bilinçli olarak konmuş hiçbir şey yok, yani bunca şeyden sonra o kadar da güven vermiyorsam bucağıma yanaşmayın.

Neticede deneyimli kullanıcılar olsak da bu tür yazılımları hazırlayabilmek için 40 takla atıyoruz ve internette aşındırmadığımız kapı kalmıyor. Onu geçtim benim bilgisayarım %100 güvenilirdir temizdir diyen kaç tane adam vardır acaba aramızda?? İşin ehli olanlar bile %100 güvenli olan bir şey yoktur diyorsa biz ne yapalım!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 6 Eylül 2017; 21:1:16 >

• Elinize sağlık,yama için çok teşekkürler..
    Sizi İncitmek için söylemedim bunları sadece farklı iki virüs programı bu uyarıyı verdiği için kafamda soru işaretleri oluştu ve size sorma ihtiyacı hissettim.Kırdıysam özür dilerim.

Belki sisteminde virüs vardır, exe dosyası olduğu için bulaşıyor ve hata veriyordur. Tarama sonuçlarını verdiğim sayfada sözü geçen her 2 program da dosyanın temiz olduğunu raporlamış. Dediğim gibi benlik bir şey yok ama paylaştığım her yamada 2-3 kişi virüs kaygısını dile getiriyor. Olasılıkları düşürmek için dosyaları özel setup arşivleriyle değil aşina olduğumuz winrar arşiviyle paketliyorum. Ayrıca eski sistemimi değiştirdim ve eski donanımımdan herhangi bir dosya taşımadım. Başka ne yapabilirim bilmiyorum. İnternete bağlı, kapalı sistem olmayan her bilgisayardan her şey gelebilir, tam güvenlik sağlamak istiyorsanız dosya alışverişini kesip sisteminizi dış dünyaya kapatacaksınız. Günümüzde başka türlü korunmanın bir yolu yok. Vücut bile sayısız mikropla ayakta duruyor. Küresel bir ağa bağlı bilgisayarların gerçeği bu, koruyabildiğimiz kadar koruyoruz ama sistemim kesinlikle temizdir diyemem, diyen varsa da doğruluğuna inanmak güç, benim elimden gelen bu kadar.

Tekrarlıyorum benlik bir şey yok...

• Oyunda çevirisi yapılmayan yerlerin sonradan çevrilmesi teknik açıdan mümkün mü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.