Şimdi Ara

[ARŞİV] ***iPHONE 5 TAKİP ANA KONU (TÜM YORUMLAR BURAYA!)*** [ARŞİV] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.408
Cevap
78
Favori
402.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legolas4121

quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

Orijinalden alıntı: mogosan

quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

quote:

Orijinalden alıntı: soda23

Mesajlara bakıyorum da, gören iphone babasının fabrikasında üretiliyor sanır.

Bu kadar net cümleler kurmak hata.

Yok foxcon üretime başladı yok illaki yenisini bekleyin...

Millet boğazından kesiyor, telefonuna kontör, kıçına don almıyor ama bi şekilde taksitleri denkleştirip, borç harç iPhone alıyor. Sonra da tabii babasının fabrikasında üretiliyor gibi ölümüne telefonunu savunuyor.

İşte benimde anlamadığım nokta o.Bir kere İPhone normal telefondan daha pahalı bir cihaz yani lükstür.Madem durumun yok niye bu sıkıntı, cidden anlamıyorum,bakıyorum millet 24 ay taksitle telefon alıyor,zannedersin tokiden taksitle eve giriyor.Neyin kompleksi bu anlamıyorum.Hayır o kadar antipatik hale geldiki artık türkiyede resmen telefonumdan soğudum.Kusura bakmayın ama aptal bir telefon mu size karizma katıyor,yada farklı yönden soracak olursak o telefonun karizmasına ihtiyaç duyacak kadar acizmisiniz ?

edit:imla

karizma katmıyor artık zaten. resmen ben bile iphone u olanlara hanzo gözüyle bakmaya başladım. o kadaş çeşit insanın elinde var ki artık.

şu ip5 i 4000 tl falan yapsalar da herkes alamasa bari.

En büyük hanzo sensin iste düşüncelere bak bir karizma katmiyormus yok 4000 tl olsada alamasalar tek sende İphone 5 olsa ne olacak bunuda anlamış deyilim olmayan karizmani bu sekillerde mı arttıracan ?

öyle yapacam evet. itirazın mı var. Töbe töbe

kıçına don alamayan, çoluğunun çocuğunun rızkını kesip iphone alanlara bunu gösteriş amaçlı yapanlara lafım. Artık onların düşündüğü, yapmak istedikleri karizmayı yapmıyor diyorum. hava atmak için boşuna bu kadar para veriyor enayiler, amaçlarına ulaşamıyorlar artık çünkü karizma katmıyor diyorum. Anlıyorsun değil mi benim sazan arkadaşım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.f.y. -- 11 Şubat 2012; 17:15:21 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Millet boğazından kesiyor, telefonuna kontör, kıçına don almıyor ama bi şekilde taksitleri denkleştirip, borç harç iPhone alıyor. Sonra da tabii babasının fabrikasında üretiliyor gibi ölümüne telefonunu savunuyor.

İşte benimde anlamadığım nokta o.Bir kere İPhone normal telefondan daha pahalı bir cihaz yani lükstür.Madem durumun yok niye bu sıkıntı, cidden anlamıyorum,bakıyorum millet 24 ay taksitle telefon alıyor,zannedersin tokiden taksitle eve giriyor.Neyin kompleksi bu anlamıyorum.Hayır o kadar antipatik hale geldiki artık türkiyede resmen telefonumdan soğudum.Kusura bakmayın ama aptal bir telefon mu size karizma katıyor,yada farklı yönden soracak olursak o telefonun karizmasına ihtiyaç duyacak kadar acizmisiniz ?

karizma katmıyor artık zaten. resmen ben bile iphone u olanlara hanzo gözüyle bakmaya başladım. o kadaş çeşit insanın elinde var ki artık.

En büyük hanzo sensin iste düşüncelere bak bir karizma katmiyormus yok 4000 tl olsada alamasalar tek sende İphone 5 olsa ne olacak bunuda anlamış deyilim olmayan karizmani bu sekillerde mı arttıracan ?

kıçına don alamayan, çoluğunun çocuğunun rızkını kesip iphone alanlara bunu gösteriş amaçlı yapanlara lafım. Artık onların düşündüğü, yapmak istedikleri karizmayı yapmıyor diyorum. hava atmak için boşuna bu kadar para veriyor enayiler, amaçlarına ulaşamıyorlar artık çünkü karizma katmıyor diyorum. Anlıyorsun değil mi benim sazan arkadaşım.

Kardes demek istediğin net anlaşılmıyor solerken mimiklerinden bu anlaşılır da yazıda anliyamadim kusurabakma aynen katılıyorum sana ama Abi bende hep oltaya düşüyorum ya en büyük balıkta benim ozaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kardes demek istediğin net anlaşılmıyor solerken mimiklerinden bu anlaşılır da yazıda anliyamadim kusurabakma aynen katılıyorum sana ama Abi bende hep oltaya düşüyorum ya en büyük balıkta benim ozaman :)

konunun gidişatından anlaman gerekirdi ama neyse önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

quote:

Orijinalden alıntı: Catharacta Skua

Ekran büyüsün artık. Bu zaten süpriz olmaz. Ben diğer özellikleri en çokda retina displayi dahada geliştirirler mi onu merak ediyorum. Gelsin gelsin

Retina ekran çok yeterli bence.

Daha iyisine kimse hayır diyemez He olurda aynı kalırsa üzülmem ama daha iyisi oluyorsa tabikide gelsin

• Ciksada alsak :)
  • alabileceğim ilk iphone iphone 6 olabilir bu gidişle
  • Iphone 5'in cikacagi kesin ama bence sonbaharda. Bana gore kesin ozellikler;

-4G hiz
    -4G ile wirelessiz Facetime
    -4 cekirdekli islemci
    -Daha buyuk ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Iphone 5'in cikacagi kesin ama bence sonbaharda. Bana gore kesin ozellikler;

-4G hiz
    -4G ile wirelessiz Facetime
    -4 cekirdekli islemci
    -Daha buyuk ekran

neredeyse %99 yorumlar daha büyük ekranın geleceği yönünde ama ben açıkcası 4 inç ten büyük ekran istemem iphone için.
  • bencede 4" ya da 4.3" ekran çıkacak.. bunun üstü zaten sıkıntılı oluyor.. geçtiğimiz aylarda bir arkadaşım HTC Sensation XL aldı.. ekran 4.7" ve bildiğiniz ışıklı levha gibi.. :D

bende iPhone 4 den önce HTC Desire HD kullanıyordum.. telefonumdan da memnundum ama kısa batarya süresi, benim iOS ve Mac OS sistemlere yönelmem telefonu da değiştirmeme sebep oldu..
  • Ya Herkez ekran büyüsün diyorda.
    Ekranının büyütülmesi kolay fakat Kaliteli 3.5 tercihimdir.
    Oyunlarda gerekli görseli veriyor.
    Galaxy S2 Gibi olmasında.
    Cebinizde bomba var sanarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

Ya Herkez ekran büyüsün diyorda.
    Ekranının büyütülmesi kolay fakat Kaliteli 3.5 tercihimdir.
    Oyunlarda gerekli görseli veriyor.
    Galaxy S2 Gibi olmasında.
    Cebinizde bomba var sanarlar

Asıl bombayı kurup kaçtın haberin yok
    4.3 biraz büyük haklısınız ama 4.0 olabilir gibi geliyor bana. 4.0 ideal bir boyut bence. Hafifmiş değilmiş onemli değil benim için ama ince olursa güzel olur

• Ekran boyutu değişirse appstoredaki 3.5" için yapılan uygulamalar,oyunlar vs. ne olacak? %1 bile ihtimal vermiyorum ekran boyutunun değişeceğine...3.5" gayet yeterli.Cebimizde tablet değil telefon taşıyoruz.Apple bu,Samsung değil ki nerdeyse her santim ölçüsünde telefon modeli çıkarsın
  • çıksın alırım güzel olsun alırım. 4" olmasın bence.
  • iphone 5 cikmasi imkansiz cunku halihazirda kullandigimiz iphone 4s, 5.nesil iphone dur. Cikacak iphone buyuk ihtimal iphone 6 olacaktir. (2g,3g,3gs,4,4s,6. Nesil iphone)

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz94

iphone 5 cikmasi imkansiz cunku halihazirda kullandigimiz iphone 4s, 5.nesil iphone dur. Cikacak iphone buyuk ihtimal iphone 6 olacaktir. (2g,3g,3gs,4,4s,6. Nesil iphone)

Nesil olarak değilde isim olarak iPhone 5 diyorlar sanırım
  • quote:

iphone 5 cikmasi imkansiz cunku halihazirda kullandigimiz iphone 4s, 5.nesil iphone dur. Cikacak iphone buyuk ihtimal iphone 6 olacaktir. (2g,3g,3gs,4,4s,6. Nesil iphone)

işte buna sesli gülerim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

quote:

Aferin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

quote:

Aferin.

bence basit bir hesap.iphone 2g dediğimiz cihazdan sonra iphone 3 g çıktı peşinden iphone 3gs çıktı ki sonraki versiyonda 4 adıyla çıkarttılar.aynı süreç devam ediyor bence.iphone 4 ardından gelen iphone 4S ve bence büyük ihtimalle iphone 5 adıyla çıkacaktır cihaz. ayrıca bu fiyat ve karizma konusuna değinmek istiyorum.insanlar garip şekilde çok büyük sıkıntıya girerek bu cihazları alıyolar.tamam anlarım doğrudur böyle çok insan var.ama bide şöyle düşünün elinde iphone gördüğünüz her kes bu cihazı o kadar para verip sıfır almıyor.iphone 2 den beri tüm cihazları kullandım aradaki 3GS yersiz bulduğum için almadım direk 4 aldım ki hala da 4S almış değilimi çünkü yine gereksiz bence :) neyse; şimdi kaç senedir her sene bu cihazın yenisi çıktı neredeyse ve her seferinde kullandığımız bi önceki cihazlar telefonculara düştü genellikle.ve bunlarda değerlendirildi haliyle.yani her elinde iphone gördüğümüz arkadaşı o kadar para vermiş ordan burdan kesmiş bilmem kaç milyar para vermiş almış ne gerek varsa diyebilmek bence yanlış...kendi fikrim gidip 5800 alana kadar neredeyse yakın bi meblağ ödeyip temiz kullanılmış bi 3GS bulunabilir diye düşünüyorum...

• İphone 5 aldım pis fakirler dağılın
  • fıssssss
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.