Şimdi Ara

[ARŞİV] ***iPHONE 5 TAKİP ANA KONU (TÜM YORUMLAR BURAYA!)*** [ARŞİV] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.409
Cevap
78
Favori
402.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlar iphone 4s ile müthiş bir kâr açıkladı ve hala satılmaya devam ediyor görünen o ki daha da çok satılacak eee niye çıkarsın ki iphone 5 i niye iphone 4s in kaymağını yemeden iphone 5 i çıkarsın ki...... bence 2012 sonu gibi belki çıkar ....
  • valla ben 4s i isviçreden 650 franka aldım yani 1260 TL'ye çarsamba elımde olacak nasıpse...
    5'i de isviçreden 800 franka alsam (en fazla) 300 TL fark odemıs olurum...
    1 sene ıcınde 4s ı cok rahat aldıgım fıyata satabılırım =)))
  • Aslında sıkıntılı olan durum Apple'ın diğer markalar gibi aynı yıl içerisinde her kesime her ihtiyaca uygun farklı telefon modelleri çıkarmaması.Herkes iphone 4S çıktı iphone 4'üm eski model oldu diyor.4 için bu geçerli,arabalarda makyajlı kasa dediğimiz türden birşey bu.Şimdi kalkıpta 4S almamak uzun vade için mantıklı birşey olmaz.Çünkü bundan sonra 4S'deki her özellik bir sonraki modellerden daha iyi olmayacak.

3GS farklı bir model özellikleri şekli şemali farklı bir telefon 4'e göre.Beğenen bütçesi buna uygun olan bunu alır.

Iphone 5 yepyeni olacağını hepimiz biliyoruz.Farklı bir kasa olacağı kesin.Çıktığında bütçeniz yeterse 5'i alırsınız yoksa 4S'i alırsınız.

Türk halkı telefonda alırken mantıklı hareket etmiyor.Gücü yetse arabada fiat değil porsche alacak zaten :) Bu yüzden asgari ücretle çalışan bile alabiliyor bu telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgins34 -- 29 Ocak 2012; 22:56:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dupont81

valla ben 4s i isviçreden 650 franka aldım yani 1260 TL'ye çarsamba elımde olacak nasıpse...

o zaman sıkıntı yok senin için

1300 tel den (tl karşılığı) kimse fazla vermiyorkenyurt dışında, yurt içinde fahiş fiyatlar veriyor olmamız kanıma dokunuyor doğrusu
  • haber doğru olabilir
    ipad 3 ü de acele ettiriyorlar... iphone 5 ten önce yeni ipad çıkacak demek oluyor
  • Her ipad,iphone öncesi çıkan haberler.İşin garip yanı çıkan haberler değil,insanların bu kadar saçma haberler üzerine kafa patlatıp mantıklı yorum yazmaya çalışmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

valla ben 4s i isviçreden 650 franka aldım yani 1260 TL'ye çarsamba elımde olacak nasıpse...

1300 tel den (tl karşılığı) kimse fazla vermiyorkenyurt dışında, yurt içinde fahiş fiyatlar veriyor olmamız kanıma dokunuyor doğrusu

evet =)
    bence öyle yapılmalı imkan varsa, yoksa yurtiçi almak çok ama çook mantıksız...
    yurtdışından aldığın cihazda sorun çıkarsa yolla o ülkenin apple store una yenısı gelsin =)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: a.f.y.

quote:

evet =)
    bence öyle yapılmalı imkan varsa, yoksa yurtiçi almak çok ama çook mantıksız...
    yurtdışından aldığın cihazda sorun çıkarsa yolla o ülkenin apple store una yenısı gelsin =)

var mı bunun bir örneği.

yani sen yaptın mı veya yapanı gördün mü?

• evet neden olmasın???
    ben mesela isviçre'den aldım telefonu. Birşey cıkarsa oradakı akrabalarıma gonderıyorum ve onlar da degıstırıyorlar =) neden olmasın?
  • quote:

evet neden olmasın???
    ben mesela isviçre'den aldım telefonu. Birşey cıkarsa oradakı akrabalarıma gonderıyorum ve onlar da degıstırıyorlar =) neden olmasın?

çok iyiymiş.
  • quote:

İngiltere'de akrabam var. En az 750 euro dedi bana. İyiymiş senin bulduğun fiyat.
  • isviçre apple store yazın googleye cıkıyor arkadaşlar. Fiyatı 650 frank ve Türk Lirası değeri 1960 Tl frankın...
  • Foxcomm üreticeği iphone 5'ler için 100 bin işci alıyormuş. 100 bin, inanılmaz rakam .

Çalışmak için akın ettiler
    iPhone'ların üretildiği fabrikada çalışmak isteyen binlerce Çinli, fabrikanın önüne akın etti
    Çalışmak için akın ettiler Öyle görünüyor ki geçen yıllar içerisinde başına gelen zehirli gaz, patlama ve intihar olaylarına rağmen, Foxconn halen insanların fazlasıyla çalışmak isteyecekleri bir şirket konumunda.

Geçtiğimiz gün Foxconn'a yeni işçi alınacağını duyan insanlarsa, Foxconn Zhengzhou fabrikasının önünde bir buçuk kilometreyi geçen uzunlukta kuyruk oluşturdu. Büyük çoğunluğunu genç erkeklerin oluşturduğu kalabalığın en büyük amacı ise, başlangıçta verilen 1650 Yenlik yani 261 Dolarlık ücrete ulaşabilmekten başka bir şey değil. Foxconn'un anlaşma şartlarına göreyse, çalışan kişiden memnun kalındığı taktirde bu ücret 3000 Yene yani 443 Dolara çıkabiliyor. Ayrıca her Foxconn çalışanı şirkete ait olan yurtlarda kendilerine yatacak yer bulabildikleri gibi, çalıştıkları süre boyunca da yemeğe para vermiyorlar.

Yapılan bir açıklamaya göreyse Foxconn, iPhone üretimini arttırmak için 100,000 kişiyi daha yakın bir zamanda işe almayı planlıyor. İşin asıl ilginç yanıysa firmanın 4S üretiminde herhangi bir sorunu bulunmaması; acaba Foxconn yeni işçi gücünü olası bir iPhone 5 için mi kullanmayı hedefliyor?

http://haber.gazetevatan.com/calismak-icin-akin-ettiler/428679/43/Teknoloji

• ben de şuan iphone 4 var.4s e geçmedim.5 i ön siparişle önceden almayı düşünüyorum.
  • 3GS var şuan elimde ve 4s e geçmememin sebebi 5 i beklemem çünkü en radikal değişiklikler i5 ile gelecek ki neler olacağını tahmin bile edemiyorum bekleyelim görelim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

3GS var şuan elimde ve 4s e geçmememin sebebi 5 i beklemem çünkü en radikal değişiklikler i5 ile gelecek ki neler olacağını tahmin bile edemiyorum bekleyelim görelim:)

ip5 duyurulur duyurulmaz maalesef ip4 ve ip4s eski nesil olacak.
  • Valla dayanamıcam 4S alıcam 10 güne. 5 çıkarsa üzerine ekler ona geçerim
  • Anca 2012 Aralık ayında Türkiye'de olur.
  • Bence yaza çıkması imkansız çıksada turkiyeye gelmiyor gelse bile 4s in özellikleri olacak sanki 12 megapiksel kamera 4. Çekirdek mı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolas4121 -- 3 Şubat 2012; 22:25:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

ben de şuan iphone 4 var.4s e geçmedim.5 i ön siparişle önceden almayı düşünüyorum.

ip4 ü olanlar ip4s e geçmedi zaten çoğunlukla.

herkes pür dikkat ip5 i bekliyor.

BU arada foxconn iphone 5 hazırlıklarını yapıyor

http://www.mynetokey.com/guncel-haberler/teknoloji/baska-bir-iphone-5-kuyrugu-mynet.html

http://www.technopat.net/2012/02/01/isciler-foxconn-tesislerinde-calismak-icin-siraya-giriyor/

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.