Şimdi Ara

Arsiton Sensys oda termostatı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdaki konuları uzun uzun okuyorum. Buna mukabil Ariston Genus Premium Evo 24FF kombi aldım. Henüz bağlanmadı sanırım 1 ay içerisinde bağlamamız gerekecek.

Haftalık program yapabilen oda termostatına ihtiyacım var. Yalnız merak ettiğim bir iki konu var bilen arkadaşlar yardım ederlerse memnun olurum.

Sensys oda termostatı arıyorum ancak kimsenin stoğunda yok, olan da çok yüksek fiyatlar veriyor. Sensys oda termostatı yerine on/off çalışan haftalık programlı, kablolu bir oda termostatı alsam ne gibi bir dezavantajım olur. Biliyorum ki sensys modülasyonlu, ancak zaten bu aldığım kombi kendi üzerinden programlanabilen ve su sıcaklığına göre modülasyon yapabilen bir kombi olduğu için, on/off termostat bile olsa, giden su ile gelen su sıcaklığı arasındaki fark azaldığında modülasyon yapmaya devam eder mi? Sensys olmaz ise ne gibi dezavantajım olur ve ayrıca bu termostatı uygun bir fiyata nereden bulabilirim.

Teşekkürler.

• Aristonun akilli termostadida cikmis inceleyin isterseniz.internet destekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkürler. Sensys ve dış hava sensörünü internetten bulup satın aldım.
  • f.engineer F kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #f.engineer hocam hayırlı olsun. Bende oda termostatını araştırıyorum takmayı düşünüyorum. Öncelikle her iki ürünün artıları ve eksileri hakkında gözlemlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bana ve diğer almayı düşünen arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz.
    - Dış hava sensörünün artıları nelerdir?
    - Ürünleri ne kadara satın aldını? Fiyat bilgisi verebilirmisiniz?
    - Montajı kendiniz mi yoksa servisemi yaptırdınız? Kendiniz yaptıysanız eğer garantiyle ilgili bir sıkıntı oluyormu?
    - Dış hava sensörünü nereye monte ettiniz? Dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Kusura bakmayın biraz fazla soru oldu galiba ama bilginiz dahilinde yardımcı olursanız sevinirim. Herkes için faydalı olcağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.engineer

Cevap için teşekkürler. Sensys ve dış hava sensörünü internetten bulup satın aldım.

Hocam nerden aldığınızı ve fiyatını paylaşırmısınız rica etsem?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.