Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün lig kupasında Reading ile oynuyoruz. Gabriel, Holding, Jenkinson, Jeff, Iwobi, Lucas, Ox'un oynayacağını açıkladı Wenger. Gibbs de oynayacak ve kaptan olarak sahaya çıkacak. Giroud da ilk 11 başlamasa bile maçta süre alacak.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

-----

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 21 sa.21 saat önce
    Maitland-Niles: "Emirates'te 60.000 kişinin önünde oynamak çok güzeldi. Kulübün neler yapabileceğimi görmesi önemliydi. Oyunumdan memnunum."

Genç Arsenal ‏@gencarsenal 26 Eki
    Carl Jenkinson: "Her şeyden daha çok heyecanlıyım. Gergin değilim. Yeniden Arsenal için oynamak pastanın üstündeki çilek gibiydi."

Carl Jenkinson: "West Ham'daki günlerimi çok sevdim. Çok kez oynama fırsatı buldum ama Arsenal'e dönmek benim için harika bir şey."

Carl Jenkinson: "Arsenal formasını giymek benim için her zaman onurdur. Çok uzun zaman oldu. Daha önce de söyledim tam 898 gün oldu."

Carl Jenkinson: "Hector Bellerin şu ana kadar harika ve hak ettiği gibi sürekli olarak forma şansı buluyor.

-----

Gençlere ve fazla forma şansı bulamayan oyuncuların oynadığı bir maç oldu. Bu açıdan güzel oldu. Niles ve Ox'u çok beğendim. Lucas'ı da özellikle ilk yarıda iyi buldum. Jeff de aldığı süreleri iyi kullandı. Niles'ı ben aşırı tutmazdım ama 2 maçtır iyi oynuyor. Böyle devam ederse fikrimi değiştirecek. Ox kendisine verilen forma şanslarını olumlu kullanmaya devam ediyor. Şimdiden 5.golünü attı. Ox için büyük bir adım. Formayı alması yakındır. Lucas'ın sakatlık yaşaması kötü oldu. Oynadığı zaman takıma katkı veren bir isim. Giroud'nun sonunda dönmesi sevindirici. Giroud'nun kadroda bulunması hücumda istediğimiz zaman çeşitliliği arttıracak ve farklı oyunlar oynayabileceğiz. Jenko'yu oynarken görmekte güzel. Şu an için yetersiz ama önümüzdeki günlerde iyi bir yedek olacağını düşünüyorum. Gabriel yine güven vermedi. Holding'i beğendim. Kos bıraktıktan sonra yerini alacak kişi olacak bence. Martinez de iyi bir performans gösterdi. Kurtardığı 1-2 tane güzel top var. Turu geçmemiz güzel oldu. Bir sonraki turda rakibimiz Soton oldu.

-----

1-0 | Ox -https://twitter.com/AFCTerje/status/790998322077204484
    2-0 | Ox -https://twitter.com/AFCTerje/status/791013636697387008

Alex Oxlade-Chamberlain, Salı gecesi Reading karşısında gösterdiği etkileyici performansın ardından diğer kulvarlarda da daha çok süre almayı umduğunu söyledi.

EFL Cup'ta Reading'e karşı attığı iki golün ardından konuşan Alex Oxlade-Chamberlain daha çok forma istediğini ama sahada geçirdiği her andan mutluluk duyduğunu belirtti.

Alex Oxlade-Chamberlain: "Evet, Reading karşısında oynadığım oyun sonrasında kadro seçiminde yer almayı umuyorum."

"Oynadığım her maç benim için yapabileceklerimi göstermek adına bir fırsat. Ligde, Şampiyonlar Ligi'nde Lig Kupası'nda ya da FA Cup'ta nerede olursa olsun hepsi önemli. İlk olarak aldığınız sürede öz güveninizi yüksek tutmalı ve istediğiniz gibi oynamaya çalışarak futbolun standartlarını yerine getirmelisiniz."

"Reading iyi bir takım. Kişisel olarak oynadığım her an kendimi göstermek için bir fırsat ve umarım bu performansımı lige de yansıtırım ve daha çok ilk on birde oynama fırsatı yakalayabilirim."

http://gencarsenal.blogspot.com.tr/2016/10/alex-oxlade-chamberlain-gollerden-sonra.html?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

• Lucas 2 ay yok. Giroud hazır, Rambo kadroda olacak. Monreal, Theo ve Santi'nin durumunda belirsizlik var. Testler sonucunda durumları belli olacak. Bugün düşen antrenman fotoğraflarında Santi'yi gördüm ama Theo ve Monreal'i göremedim.
  • Haftalardır kayıp Sunderland pek umut verici değiller.Arsenal bu maçı alır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Lucas 2 ay yok. Giroud hazır, Rambo kadroda olacak. Monreal, Theo ve Santi'nin durumunda belirsizlik var. Testler sonucunda durumları belli olacak. Bugün düşen antrenman fotoğraflarında Santi'yi gördüm ama Theo ve Monreal'i göremedim.

Xhaka bir maç mı cezalıydı?
  • Arsenal alacak bence sunderland gibi bir rakibe karşı ama küçümsememek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

quote:

Lucas 2 ay yok. Giroud hazır, Rambo kadroda olacak. Monreal, Theo ve Santi'nin durumunda belirsizlik var. Testler sonucunda durumları belli olacak. Bugün düşen antrenman fotoğraflarında Santi'yi gördüm ama Theo ve Monreal'i göremedim.

3 maç
  • Santi'nin olmaması ciddi sıkıntı. Maçtan sonra detaylı yazarım bu konuyu. Coq-Elneny merkezi ile büyük ihtimalle yine golü bulamayacağız. 60-65 gibi Rambo oyuna girer. Yine golü bulamazsak Ox-Iwobi'den biri çıkar Giroud girer. Kesinlikle kazanmamız lazım.

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 29 Ekim 2016; 14:6:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arsenal FC

quote:

3 maç

Vay anasını. Sarı kartlık pozisyona 3 maç. FA çalışıyor.

• Arsenal iyi top oynuyor diyebilirim açıkçası ama orta sahada sanki biraz sorun var. Mesut'un gerisinde daha kaliteli oyuncular olmalı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 29 Ekim 2016; 15:09:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giroud ve Sanchez ikilisi ayni anda oynasa daha iyi olur gibi sizler ne dusunuyorsunuz?

• Evet dedim ve gol oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 oldu masallah.
    Arsenal alir demistim bu Sunderland kume duser bir surpriz olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaxson Ryker -- 29 Ekim 2016; 16:14:16 >
  • Martin Atkinson'a rağmen harika bir galibiyet!

Sunderland 1-4 Arsenal
  • Giroud'dan selam var.

• Güzel bir galibiyet aldık.Giroud görevini yaptı maç kitlendiği zaman oyuna sonradan girip kilidi açmalı Giroud.İlk 11 de yeri yok.Beğenmiyorsa başka takıma gitsin sezon sonu.Oyuna sonradan girip,fizik gücü düşmüş rakiplere karşı iyi iş yapabilir.

-----

Wenger, Giroud'yu oyuna alması hakkında: "Bu kararı vermek özel bir menajer olmayı gerektirmez. Maç 1-1 idi ve biz kenarda Giroud'a sahiptik."

Wenger: "Maç 1-1 olduktan sonra bizim için mental bir testti. Kaybedebilirdik ama büyük bir güce sahip olduğumuzu gösterdik.

Gibbs: "Giroud geri geldi ve ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Herkesin hazır olduğundan emin olması gerekir, herhangi bir zamanda forma şansı bulabilirsiniz."

-----

Geçen hafta Boro beraberliği sonrası kesinlikle Sunderland maçını kazanmamız gerekiyordu. Sunderland ligin en zayıf takımlarından biri. Alexis'in ilk golü muazzamdı. Golü attıktan sonrada topu biz domine ettik ama net pozisyona giremedik. Bundan merkezin büyük etkisi var. 2.yarıda da topu biz domine ediyorduk ve maç istediğimiz gibi gidiyordu. Uzun topta Mustafi'nin zamanlama hatası sonrasında Cech penaltı yaptırdı. Golü yedikten sonra maçın sıkıntıya girme ihtimali baya yüksekti. Aynı senaryoyu Boro ve Burnley maçlarında yaşamıştık. Tabi bu 2 maçtan Sunderland maçının farkı kenarda Giroud'nun olmasıydı. Giroud oyuna girer girmez etkisini hissettirdi ve maçı kopardı. Daha öncede söylemiştim bu tip takımların ilacı Giroud. Giroud'nun dönmesiyle hücumda çeşitlilik arttı. 2 farklı oyunu rahatça oynayabiliriz. Rambo'nun dönüşü de güzel oldu. Belalı ayımız olan Kasım ayına girerken Rambo ve Giroud'nun dönüşü elimizi baya rahatlatacak. Son olarak Gibbs verilen şansı yine iyi kullandı. Tek sıkıntı arada fazla risk alıyor. Onun dışında savunmada-hücumda baya iyi maç çıkardı. Şu andaki performansıyla formayı hak ediyor.

-----

Gollerimiz

0-1 | Alexis -https://twitter.com/AFCTerje/status/792334283348250624
    1-2 | Giroud -https://twitter.com/AFCTerje/status/792352298324336667
    1-3 | Giroud -https://twitter.com/AFCTerje/status/792353942999031808
    1-4 | Alexis -https://twitter.com/AFCTerje/status/792354676616335360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Kasım 2016; 20:26:33 >

• Bellerin, Monreal, Santi ve Theo kadroya alınmadı. Ludogorets maçında bu isimler olmayacak. Wenger'in rotasyon yapmasını bekliyorum.

Ospina-Jenko-Gabriel/Holding-Mustafi/Kos-Gibbs-Xhaka-Elneny-Ox-Mesut-Iwobi-Giroud

Buna benzer bir kadro bekliyorum. Rambo büyük ihtimalle 90 dakikayı çıkaramaz ama 35-40 dakika süre alması lazım. Alexis'in kesinlikle dinlendirilmesi lazım. Sunderland maçında eli arka adalesine gitti. Önlem almak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Kasım 2016; 20:34:22 >
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.