Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.785
Cevap
36
Favori
359.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: FeLisLynx

@rude. eklenmek üzere moderatöre mesaj atışmıştır.

EyvALLAH dostum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: rude.

quote:

@rude. eklenmek üzere moderatöre mesaj atışmıştır.

EyvALLAH dostum..

Seninle beraber üye sayımız 23'e vurdu.
    En azından resimsiz imzayı kullanmanı istiyorum,eminim ki bu forumda Arsenal Taraftarı 23'den fazladır.

• Arsenal,Portsmouth deplasmanında Bendtner'ın biri penaltıdan olmak üzere 2,Vela'nın 1 golüyle 3-0 mağlup etti.
  • Devler Ligi'nde finale çıkan ilk takım bugün belli oluyor.

Seyircisi önünde tek golle Arsenal'i 1-0 yenerek avantaj yakalayan Manchester United, adını bir kez daha finale yazdırabilmek için Arsenal ile deplasmanda karşılaşacak.

Emirates Stadı'nda saat 21.45'te başlayacak karşılaşmayı İtalya Futbol Federasyonu'nundan Roberto Rosetti yönetecek.
  • M.United'ı yeneceğiz!
    Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile oynayacakları karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada takımının Manchester United'i yeneceğine inandığını söyledi.

Wenger, kendine çok güvendiğini ve takımının bu akşam mükemmel bir futbol ortaya koyacağını söyledi. Wenger, "Şampiyonlar Ligi'nde iyi sonuçlara sahibiz. Birçok insan bizim kazanamayacağımıza inanıyor fakat ben kazanabileceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Arsenal ile Manchester United Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2. maçında bu akşam Emirates Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Old Trafford oynanan ilk karşılaşmayı Manchester United John O'Shea'nin golüyle 1-0 kazanmıştı.
  • quote:

M.United'ı yeneceğiz!
    Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde Manchester United ile oynayacakları karşılaşma öncesi yaptığı açıklamada takımının Manchester United'i yeneceğine inandığını söyledi.

Wenger, kendine çok güvendiğini ve takımının bu akşam mükemmel bir futbol ortaya koyacağını söyledi. Wenger, "Şampiyonlar Ligi'nde iyi sonuçlara sahibiz. Birçok insan bizim kazanamayacağımıza inanıyor fakat ben kazanabileceğimize inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Arsenal ile Manchester United Şampiyonlar Ligi Yarı Final 2. maçında bu akşam Emirates Stadı'nda karşı karşıya gelecek. Old Trafford oynanan ilk karşılaşmayı Manchester United John O'Shea'nin golüyle 1-0 kazanmıştı.

yendiler

• Beni de ekleyin.FOREVER ARSENAL/ANTİ-MANCHESTER
  • imzayı hemen ekliyorum,arsenal ve juve arasında seçim yaptım ve arsenal'i seçtim sonunda! The Gunners! beni de eklerseniz sevinirim
  • Benide ekleyin lütfen.

ilk favori oyuncum Martin Keown du 2 maçtan birinde kesin kavga çıkartırdı
  • Hacı Fabregas'ı satsanıza bize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZinedineZidane

Hacı Fabregas'ı satsanıza bize.

123 M $
  • quote:

quote:

123 M $

Tamam para sorun değil yeterki satın.
  • quote:

quote:

quote:

123 M $

Tamam para sorun değil yeterki satın.

Vazgeçtim.
    Aslında Cesc'4 tam size göre bi oyuncu.Topu ileri götürebilecek ancak ; o bizim.

• Bugün ManU ile berabere kalmamıza rağmen onları şampiyonluktan edemedik.

Fabregas'ın şutu içeri girse herşey farklı olabilirdi.

Liverpool'lu arkadaşlarımızdan özür diliyorum.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

09-10 resmi forma.
  • Arsenal 4 - 1 Stoke City
  • Vermaelen Londra yolunda

Brüksel merkezli Het Laatste Nieuws isimli gazetenin iddiasına göre Belçikalı defans oyuncusu Thomas Vermaelen gelecek sezon Premier Lig’de mücadele edecek.

Vermaelen’in Arsenal ile 4 yıllık bir sözleşme imzalaması bekleniyor. 23 yaşındaki oyuncu 2003 yılından beri Ajax forması giyiyor.

Bu haber, geçtiğimiz günlerde defans hattını güçlendirmek istediğini belirten Arsene Wenger'i memnun edecek gibi gözüküyor.

Bu güne kadar yaklaşık 100 kez Ajax forması giyen genç defans oyuncusu kaptanlığa kadar yükseldi. Ayrıca Belçika formasıyla da 20 kez mücadele etmeyi başardı.
  • Arsenal Fan Club'a girmem için ne yapmalıyım??Galatasaray'dan daha çok ilgiliyim

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta
  • Acaba baska ulkelerde de "FB fun club" "GS fun club" vs. var mıdır?!

• quote:

Orjinalden alıntı: bilgeolun

Acaba baska ulkelerde de "FB fun club" "GS fun club" vs. var mıdır?!

Büyük klüp olsalar onların da olurdu sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.