Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.786
Cevap
36
Favori
359.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Vbulentinni

yaz beni Ölümüne Adebayor

adebayor baya 20+ duruyo valla fazla ölümüne falan senin için sölüyorum yani fazla bağlanma :d
  • Van Persie'ye hastayım ama Arsenal'in hayranı değilim.
  • Ekle beni de,Walcott,Adebayor,Fabregas,Arshavin sevdiğim oyuncular.
  • 19.kişiyi arıyoruz.
    Büyümeye devam ediyoruz.
  • İmzadaki beyazlığı kaldırabilsek süper olur.Photoshop bilen arkadaşlarımıza duyrulur.
  • Yaz benide.Orjinal deplasman forması geçen senenin Adebayor formam var.Walcott,Arshavin en sevdiğim oyuncular.Oynadıkları futbola ve takıma hayranım.
  • ARSENAL
    Almunia
    Clichy
    Sagna
    Toure
    Gallas
    Nasri
    Arshavin
    Fabregas
    Walcott
    Robin Van Persie
    Adebayor

Şöyle tam kadro çıksa Arsenal,Manchester'ı eler.Finale çıkar.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Bu nasıl?
  • Ben tam logo istiyorum ancak PS için bi arkadaşa söyledim o da tam istediğim gibi olmadı.Bu arada nedense kendi mesajımı editleyemiyorum @Espâda seni üyelere yazamadım kusura bakma.
  • benide ekleyin kardeş; gerçi henry, viera ikilisinin kopusundan sonra biraz buruk bi sevgi oldu ama arsenal başkadır yaa.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nasozby

benide ekleyin kardeş; gerçi henry, viera ikilisinin kopusundan sonra biraz buruk bi sevgi oldu ama arsenal başkadır yaa.

Hocam şimdi ekleyemiyorum,nedense mesajımı değiştiremiyorum.Değiştirebilmeye başladıktan sonra ekleyeceğim,sende imzalardan birini kullanırsan güzel olur.
  • Arkadaşlar imzamızı değiştirdim.Bendeki gibi oldum.Bölüm yöneticisine mesaj attım,ilk sayfadakini de değiştirecek.Arkadaki beyazlık gitti,süper oldu.
  • yazz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Peacifullord

yazz

Ekledim.En azından resimsiz imzayı,imzana koyabilirsen sevinirim.

• Liverpool-Arsenal 4-4 21.04-09
  • Mutlaka ekle beni.Kendimi bildim bileli arsenalliyimdir.3 tane formam var.Biri kırmızı,diğeri beyaz olan bir de geçen seneki bordo-siyah.

Arshavin-Fabregas-Nasri yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlwaysAndForever

Mutlaka ekle beni.Kendimi bildim bileli arsenalliyimdir.3 tane formam var.Biri kırmızı,diğeri beyaz olan bir de geçen seneki bordo-siyah.

Arshavin-Fabregas-Nasri yeter

YoK mesaj atıyor ve hemen ekletiyorum.En azından resimsiz imzayı kullanırsan sevinirim.
  • şşşşşşşşşşşşş Benide ekleyin. Arsenal

Herkese Mrb..
  • @rude. eklenmek üzere moderatöre mesaj atışmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.