Şimdi Ara

^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.787
Cevap
35
Favori
359.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kota sorunu olanlar için başka bi çözüm lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

quote:

Orijinalden alıntı: dispiacere

Arsenal 2-0 geriye düştüğü maçı 3-2 kazandı. Hafta sonundaki mağlubiyetten sonra iyi oldu bu.

Gollerin teki kornerden , teki serbest vuruştan , serbest vuruştan gelen golde hem elle oynama hem de ofsayt var sanırım.

ama liege nin kazandığı penaltı kararı da doğru değildi

arsenal bu gruptan lider çıkar

• güzel reklam ama arshavin çok komik konuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

güzel reklam ama arshavin çok komik konuşuyor

Arshavin'in bi de " Farkı Sen Yarat " reklamı var , Türkçe'sini Fikret Kuşkan seslendirmiş.Onu da izlemeni öneririm.Youtube'da Türkçe'sini bulamadım.
  • rooney ve ribery'nin oldu reklamları izlemiştimde arshavin hiç denk gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

buldum

http://www.ajansspor.com/video/v/20090911/farki_sen_yarat_arshavin.html

Fena değil ha !

• İmzada kullanmak isteye resim yaptım.

http://img35.imageshack.us/img35/531/arsenallogo.gif
  • orjinal arsenal forması türkiyede bulunurmu
  • Walcott, Nasri, V.Persie, Arshavin gibi 4 as müthiş oyuncu sakat. Takım bu değil oyuncular iyileştiğinde gerçek performansımızı göstericez
  • quote:

Orijinalden alıntı: IR0N

orjinal arsenal forması türkiyede bulunurmu

Ben forumdan bi arkadaştan almıştım.Bulunur tabi , şu anda formalarımızı yapan firma Nike ; mağazalarında bulabilirsin.
  • quote:

quote:

Ben forumdan bi arkadaştan almıştım.Bulunur tabi , şu anda formalarımızı yapan firma Nike ; mağazalarında bulabilirsin.

geçen kadıköyde aradım biyerde buldum

fakat bana formadan çok tişört gibi geldi

taraftar formasıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: orjinalden Çalıntı

quote:

quote:

geçen kadıköyde aradım biyerde buldum

fakat bana formadan çok tişört gibi geldi

taraftar formasıydı

Bendeki forma 2007 Arsenal Away forması.Beyaz olan şu.

• Arsenal, Wigan'ı dörtledi: 4-0
    Premier Lig'de bugün dört maç oynanırken; Arsenal, Wigan'ı farklı geçti.
    Goal.com

Arsenal 4-0 Wigan
    Goller: Vermaelen (25', 49'), Eduardo (59'), van Persie (90')

Karşılaşmaya daha hızlı başlayan Arsenal, ilk dakikalarda Van Persie ile etkili olmaya çalıştı. 21. dakikada Gallas'ın ara pasında sağ kanattan hareketlenen Eboue'nin ortasında topla buluşan van Persie, müsait pozisyonda topu ağlara gönderemedi. Bu pozisyondan dört dakika sonra, kornerden gelen topa iyi yükselen Vermaelen, kafayla topu ağlara gönderdi. 37. dakikada kornerden gelen topla arka direkte buluşan Boyce'un kafa vuruşunu, Arsenal kalecisi Mannone iyi bir refleksle çıkarttı. İlk yarının kalan dakikalarında başka gol sesi çıkmayınca Arsenal, devreyi 1-0 öne kapattı.

Arsenal ikinci devreye de golle başladı. 49. dakikada yine Vermaelen, bu sefer bir savunma oyuncusundan beklenmeyecek kadar güzel bir vuruşla, Wigan kalecisini avlayarak hem kendisinin hem de takımının ikinci golünü kaydetti. 59. dakikada bu sefer Clinchy'nin ortasında güzel bir vuruş yapan Eduardo'nun şutunu, Kirkland çeldi. Dönen topu takip Eduardo, topu ağlarla buluşturmayı başardı. 3-0'dan sonra oyunu iyice soğutan Arsenal, van Persie ile gol aramaya devam etti. 81. dakikada kaleci Mannone'nin hatasında, Scharner'ın Wigan adına attığı gol ofsayt nedeniyle geçerlilik kazanmadı. Birçok gol pozisyonuna giren van Persie, 90. dakikada Kirkland'ı avlayarak maçın skorunu tayin etti: 4-0

• NTVSpor.net'ten maçın gollerine bakabilirsiniz , Vermaalen'in 2.golü süper , ayrıca son golü de Fabre atmış ama burada Van Persie diyor.
  • Arsenal'in gençleri abilerini aratmadı: 2-0
    Carling Kupası 3. tur maçında Arsenal, West Bromwich'i 2-0 mağlup ederek bir üst tura yükseldi.

Arsene Wenger'in tamamen gençlerden oluşturduğu kadroyla sahaya çıkan Arsenal, West Bromwich'i 2-0 yenerek bir üst tura yükseldi.

İlk yarısı golsüz sona eren maçta Thomas'ın 37'inci dakikada kırmızı kart görerek West Bromwich'i 10 kişi bırakması Wenger'in öğrencilerinin işini ikinci yarıda oldukça kolaylaştırdı. 68'de Watt'ın golü ile 1-0 öne geöen Arsenal 76'da Vela'nın golü ile farkı ikiye çıkarttı. Kalan dakikalarda skoru korumayı başaran genç Topçular, sahadan 2-0 galip ayrılmayı başardı.
  • ^^Arsenal Fan Club^^ Mikel Arteta

Oğuzhan profesyonel oldu

İlk tebrik Wenger'den geldi

Hollanda'nın AZ Alkmaar Kulübü'nün alt yapısından geçtiğimiz yıl İngiltere'nin ünlü kulüplerinden Arsenal'a transfer olan 1992 doğumlu Oğuzhan Özyakup, profesyonelliğe ilk adımı attı.

Arsenal'le iki yıllık profesyonel sözleşme imzalayan genç futbolcuyu, ilk olarak Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger, tebrik etti.

Oynadığı futbolla göz kamaştıran genç yetenek konusunda olumlu demeçler veren teknik direktör Wegner, "O henüz 17 yaşında ama oynadığı futbol çok büyük. Böyle bir yeteneği elimizden kaçırmış olsaydık, büyük bir hata yapmış olurduk" diyerek, Oğuzhan'ın gelecekte dünya çapında bir futbolcu olacağına inandığını söyledi.

Aynı zamanda 17 yaş grubu Hollanda Milli Takımı'nın kaptanlığını da yapan genç yetenek Özyakup, "Futbol adına Arsenal'de çok şeyler öğrendim. Beni Hollanda'dan alıp buraya getirdiler, bana emekleri çok büyük. Ben de şımarmadan yoluma devam edip, Arsenal için başarılı olmaya çalışacağım" diyerek, attığı imza anı yanında olan teknik direktör Arsen Wenger'e teşekkür etti.

Hollanda'da ikamet eden gurbetçi Trabzonlu ailenin tek erkek çocuğu olan 1992 doğumlu orta saha oyuncusu Oğuzhan Özyakup, Londra da bir İngiliz ailenin yanında kalarak, futbol yaşamını ailesinden uzakta sürdürüyor.

• Adam bizim milli takıma hemen gelmeli , tee Wenger görmüş , Terim göremediyse ayıp ona.
  • Mannone Arsenal'i ipten aldı: 0-1
    Londra derbisinde Fulham'a konuk olan Arsenal, kalecisi Mannone'nin harika performansıyla 3 puanı almayı başardı.

Gol: Van Persie (52’)

Londra derbisinde Fulham, Arsenal’i ağırladı. 15’de Gera’nın ortasında güzel bir kafa vuruşu yapan Mannone’u geçemedi. Dönen topta Dempsey de başarılı file bekçisini avlayamadı. 21’de Arshavin’in vuruşu çerçeveyi bulmadı. 36’da ceza sahası içinde topla buluşan Gera, müsait pozisyondan yararlanamadı.

İlk yarından gol sesi çıkmazken, 52’de Fabregas’ın pasında harika bir vuruş yapan Robin van Persie, Arsenal’i 1-0 öne geçirdi. 56’da Johnson, 66’da da Dempsey Arsenal kalesini yokladı. 80’de Zamora’nın kafa vuruşunda Manonne harika bir kurtarış yaptı. 89'da Bendtner'in kafa vuruşu çerçeveyi bulmadı. Maç bu sonuçla biterken, Arsenal 4. galibiyetini alıyor.

Bari bu kaleciden bişeyler olsa.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.