Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.226
Cevap
6
Favori
26.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su bir gercek ki bizim takimlarin avrupada basarili olabilmesi icin oncelikle bu kani bozuk hakemleri yenmesi gerek. Resmen harcadi besiktasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk maçta 3 tane %100 gol pozisyonunu atamadık.

şimdi penaltı gitti tek organize atakta golü yedik. bizim türk takımlarının şansını seveyim ben.

bide 90+'da gol yeme şansımız var inşallah o şans bu maça vurmaz.
  • Of Tolga of
  • Avrupada hep böyle saçma goller yiyoruz ah Tolga ah
  • Aslinda defisen sey yok yine gol.bulmak lazim yani gol olmadan tur gelmezdi
    Fakat hucum yapamiyor olmamiz umudu azaltiyor eger tore kerim cenk birisi girmezse hemen bu mac bitti.acik ve net diyorum .2 de olur 3 de..

• Ah be son dakka yenirmi o gol

• Beşiktaş ilk maçta olduğu gibi ikinci maçta da iyi oynuyor. Yani birbirlerine denk güçtelermiş gibi. Gruplara kalırsa başarılı olur gibi geliyor bana Beşiktaş. Mehmet Demirkol'un şimdi de söylediği gibi Beşiktaş için değişen çok bir şey yok golü yediği için... Maç başlarken de 1 gol atması gerekiyordu, hala 1 gol atması gerekiyor. 1-1'lik skor yetecek. Tabii kolay değil maçın gidişatına bakarsak olabilir diyebilirsin ama Arsenal öne geçtikten sonra turu verir mi pek sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Hay yiyeceğiniz gole ya Tolga yuh sana da her şey süper giderken olana bak 20 saniye kala bacağının yanından geçen topu yiyor.
    Bu kalecilerin her pozisyonda yatma aşkına bayılıyorum zaten o topa hiç yatmadan şut bile çekersin bacağınla.

Yalniz orada wilshere gore pozisyon aldi alexis vurunca yine iyi refleks gosterdi.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgaya sovenler var adam nokta vuruşu yaptı ayak dibine hala adama bahane buluyorsunuz neyse her halukarda 1 gol atmamiz gerekiyordu

• Ulan bu oğuzhanı kim koydu oraya. Adam hem agresif hemde bir sürü top kaybı var kafayı yedirtti bana ya.
  • Son açıdan bakınca penaltı gibi gelmedi. Son açıya kadar görene kadar penaltı dedim ama kendini bırakmış yere. İlk pozisyon ikincisinden daha penaltı.
  • kimse üzülmesin, çıkmamız için her türlü 1 gol atmamız gerekiyor zaten.

80. dakikalara kadar 1-0 götürüp bir tane yerleştirirsek işte o zaman
  • https://vine.co/v/MljWzb0D3KZ Bu pozisyon penaltı değilse hakemde bunu bile bile vermediyse bende adam değilim.

Yerin dibine batsın sizin gibi hakemler direk kırmızı+penaltı.
  • Penaltiyi vermedi, yalan etti Besiktas'i. Saglik olsun.

• Şu ismaile ne diyeceğimi bilmiyorum ? Önünde adam bomboş gidiyor kendi vuruyor.Bir insan istediği kadar fizik bakımdan yeterli olsun,ben atıcam ben kahraman olacam diyen adamları oynatmıcan abi.Geçen maçta da kaç tane pozisyonu heba etti.
  • Kötü oldu şimdi bjk acilacak, işler bjk 'nin istediği gibi gitmedi ama bir gol yetiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya su tolgayi hic sevemedim.
    Gecen senede dedim bu ne mcgregor vol 2.

Adam hava topuna her ciktiginda sakatlandi ki diye dusunduruyor oyle diyeyim...

Su gol yenmez.

Mottaya bisi demek zor wilshere,ozil paslasmasinda sanchezin onunde kalan top... olcay belki gelmeliydi ama...

Neyse tolga 1 senedir daha bir kurtaris yapmadi.

Nerede muslera nerede tolga..
    Muslera olunca boyle 2 top kurtariyor gs clde tur atliyor.

• Ah ulan ah.. Hadi pes etmek yok kaybedecek birşeyde yok.
  • Beşiktaş çok iyi oynuyor da forveti besleyecek doğru dürüst adam yok. Hadi 1 gol be
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.