Şimdi Ara

Arsenal - Beşiktaş | 27.08.2014 | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
6
Favori
26.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: So Good.

Tolgaya sovenler var adam nokta vuruşu yaptı ayak dibine hala adama bahane buluyorsunuz neyse her halukarda 1 gol atmamiz gerekiyordu

Muslera ayni topu atlayarakta ayakla,da cikarirdi.

Hic hizli top degildi. Cok oyle yerden koseye de degildi. Aci cok kotuydu.
    Yersin bu golu de anadolu takimiysan yersin.
    Bu macta kalecin boyle gol yerse o is zor iste...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler galiba ceno olan benim maçı açtım gol yedik :(
  • Arsenal çok kötü
  • Arsenal 3-1 Beşiktaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yediğimiz golün hatalısı maalesef tolga. bazı posizyonlarda töre gibi yaratıcı oyuncu olsa gol bulabilirdik. ilk yarı sonu gelen gol çok kötü oldu be.
  • sky sportsda ilk pozisyona penaltı ve kırmızı kart, ikinciye ramon kaymış dediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

https://vine.co/v/MljWzb0D3KZ Bu pozisyon penaltı değilse hakemde bunu bile bile vermediyse bende adam değilim.

Yerin dibine batsın sizin gibi hakemler direk kırmızı+penaltı.

Hayır. Bu açı yanıltıcı. En son yayınlanan açıdan bakınca oyuncunun bir teması yok gibi gördüm. Evde dev ekranda hd olarak izliyorum karşılaşmayı. Son açıdan görene kadar penatıydı. Son açıya göre temas yok. Ama bir kere gösterdiler geçtiler sonra. O yüzden yanlış görme ihtimalim de var.

• Beyler ilk yarıyı izleyemedim nedir durumu Beşiktaş'ın ?
  • Beşiktaş aslında arsenal deplasmanına göre üstdüzey futbol oynuyor her ne kadar zor olsada bence şansı yüksek oranda devam ediyor.
  • Umidi kesmeyin hic belli olmaz bir gol atariz alayini sustururuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

https://vine.co/v/MljWzb0D3KZ Bu pozisyon penaltı değilse hakemde bunu bile bile vermediyse bende adam değilim.

Yerin dibine batsın sizin gibi hakemler direk kırmızı+penaltı.

Dostum yakın açıdan izledin mi bilmiyorum temas yok motta ya yer kamerasının açısını bul izle maçtan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

Hollanda televizyonunda Van Hoijdonk BJK nin penaltisi verilmedi diyor. bence moral bozulmaz ve ayni oyun devam ederse BJK bir degil iki gol bile bulabilir. Ben Bjk yi cok begendim bu gece de

Hollanda tv sini hangi uydudan izliyorsunuz.

• töre'nin acil girmesi lazım mustafa'yla gol atamayız. allahım nolur yardım et de alalım şu turu 1 gol atmamız lazım.
  • hadi olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Şu ismaile ne diyeceğimi bilmiyorum ? Önünde adam bomboş gidiyor kendi vuruyor.Bir insan istediği kadar fizik bakımdan yeterli olsun,ben atıcam ben kahraman olacam diyen adamları oynatmıcan abi.Geçen maçta da kaç tane pozisyonu heba etti.

Aynen.Asla oyunculara kufretmeyen ben o pozisyonda ilk defa sovdum.Tek siritan oyuncu.Serdar bitti o basladi resmen keske Necip olsaydi.

• İlk pozisyon net penaltıydı bu arada beyler. Kırmızı kartı da vardı.
  • Demba Ba süperstarlığını şimdi göstermesi lazım. Yoksa yatar bütün sezon

• bu kaleciler niye ayak kullanmaz ? top hemen 10 santim yanında ayakla vurucan mahalle maçlarında hep öyle yaparız.

10 santim yana kıvrılarak atlanır mı yav çok saçma
  • Tabi ümit fazlasıyla var da değişen bir şey yok demek de saçma olur bence.En basiti 0-0 bitse uzatmalara gidecekti,iki taraf da eşit ele sahip olacaktı.1-0 da Arsenal turluyor.

Penaltı fenaymış ama.
  • alexis iyi vurdu ama tolga da sanki çıkarabilirdi o topu gibi geldi bana georgia kanalında yayın var tuksat 3a da
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.