Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (591. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Felicity'nin saçmalıkları tam gaz devam ediyor yine.
  • ya flash evreni sifirlamamis miydi bunlar evreni pek takmamis gibi hersey devam ediyo

burdan da evrenin sifirlanmadigi sonucu cikiyo demek ki yani bi dizinin fragmani diger dizinin spoiler i oluyo

yada ben yanlis anladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 5 Eylül 2015; 1:58:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Constantine olayı nedir ? Galiba bu da bir diziymiş. Ayni The Flash gibi bunu da takip etmemiz gerekecek mi ? Bağlantılı mı yani ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.sezon fragman

Fragman güzel hazırlanmış öncelikle. Sezonun kötüsü çok iyi bana göre. Ayrıca malcolm un da hala olması ayrı güzel. Saranın dönmesine çok seviniyorum ama bu dizide pek gözükmez. Constantine bir bölümlük diye biliyorum. Yeni kostüm zaten on numara. Dövüş kalitesi de artmıştır diye umuyorum fragmanda pek anlaşılmaz. Kaliteli ve dolu dolu bir sezon bekliyorum.

• constantine maalesef iptal edildi gerci cok iyi degildi ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOD_A_MAN -- 5 Eylül 2015; 3:04:32 >
  • Ya dün gece bekleyecektim fragmani @Scorpi0n42 bilir hatta Fındık işleri falan yorgunluktan uyumusum

Fragmanla ilgili birkaç kelam da ben edeyim.

Giriş sahnesi biraz How I Met Your Mother a benzemis abi yine gözümüze soktular ergen fanboylarin Olicity sevdasını. Onun haricinde Team Arrow sanki daha iyi olmuş. Geçen sene herkesin kin beslediği Laurel biraz daha toparlanmış gibiydi. Thea ise beklediğimden iyi çıktı. John Constantine ise çok ayrı bi hava katmış. Umarım sezon içerisinde daha çok görebiliriz. Diggle'ın maskesi hakkında diyecek hiçbirşeyim yok resmen motorcu kaskı. Gözlerim Roy'u aramadı değilv

• Trailer olmamış, buram buram klişe kokuyor her sahnesi. Trailer'da ilgi çeken tek şey Constantine onun dışında Felicity görünce kusasım geldi ama Constantine'i görünce geri yuttum. Neyse bi beklentim yok artık Arrow'dan, Flash'a bir şey olmasın.

Gideyim de boğazıma bi parmak atıp kusayım, başka türlü geçmeyecek Felicity denen mahlukatın üzerimdeki etkisi.
  • Sezon sayisi arttıkça sacmalayan dizilerden olmaz umarım .

• KaraHisar_03 kullanıcısına yanıt
    Zaten oldu hocam.

• Fragmanı beğendim valla ne yalan söyleyeyim Laurel'e çok gıcık olurum ama saçları falan çok güzel olmuş.
    Constantine olayı inşallah fazla sürer umarım bu sezon vıcık vıcık aşk izlemeyiz.
    Laurel'in babası açıklama yapmış sezonun ilk bölümünün sonunda büyük sürpriz yapacağım diye inşallah ölür.
    Sara ne kadar dirilse de malesef dizide fazla görünmeyecek bir de Felicity başımıza yetmiyormuş gibi bir tane daha getirmişler teknoloji manyağı. Hayır cisco veya caitlin konuk olsa hiç değilse daha güzel olurmuş en azından..
  • Kaçınılmaz son.

• Ölmez hocam o herif. Nasıl bi kalp hastalığı varsa her bölüm ölcek gibi oluyo adam. Bence maske falan takar kanunsuz olur malum dizide herkes kahraman

• Sara'yı gömeli 1 sezon oluyor.Bu kızın sadece kemikleri kalmıştır.Tamam bu su ölüleri diriltiyor ama ete kemiğe de mi bürüyor?O zaman herkesi suya soksunlar canlansın gelsin.Oliverin arkadaşını(tom),babasını,anasını da diriltsinler o zaman.Dizi iyice saçmalamaya başladı...

• Sara'yı diriltmek için Constantine geliyor işte.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 5 Eylül 2015; 13:22:49 >
  • @kirchoff_01

Costantine' ninde yardimi olacak diye okudum.
    Artı olarak yan etkileri de varmış hocam.

Ama sizin dediğiniz gibi suya at canlansın olayı olursa çok sacmalar dizi

@mAtes5252 Hocam ben de diyorum niye yorum yapmadıniz fragmanla ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: Batman

• Şu dizi de felicity kadar gereksiz ve kezban biri daha yok. Kızın yatmadığı adam kalmadı herkesin koynunda gezei hala oliver sevme havalarında. Bir de Laurel sevmezlerdi hatunun en azından bi duruşu tavrı karakteri var helal olsun Laurel vallahi. En yakın zamanda felicity denen kezbanın diziden ölüp ayrılması ve laurel-oliver ikilisinin bir arada olması dileği ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: hayko10

Şu dizi de felicity kadar gereksiz ve kezban biri daha yok. Kızın yatmadığı adam kalmadı herkesin koynunda gezei hala oliver sevme havalarında. Bir de Laurel sevmezlerdi hatunun en azından bi duruşu tavrı karakteri var helal olsun Laurel vallahi. En yakın zamanda felicity denen kezbanın diziden ölüp ayrılması ve laurel-oliver ikilisinin bir arada olması dileği ile...

Hocam şimdi bu yeni teknoloji meraklısı bi herif geldi ya, onla da yatabilir yani Felicity. Guvenemiyorum ot da çıkabilir

• 
Sayfa: önceki 589590591592593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.