Şimdi Ara

Arnica Tostit Maxi Fuşya Izgaralı Tost Makinesi Amazon 199,99 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Inox rengini bir kaç gün önce indirimle 229 tl gibi bir ücretle almıştım.

Almış olduğum ürün;https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141002509

2 haftadır araştırıyorum. En dip fiyat budur. İhtiyacı olanlar kaçırmasın. Tost makinesi tavsiyelerinde orta f/p segmentinde sorunsuz en çok tavsiye edilen üründür.

https://www.amazon.com.tr/Arnica-Tostit-Granit-Izgaralı-Makinesi/dp/B07BNQ66X8/ref=asc_df_B07BNQ66X8/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=343249524189&hvpos=1o2&hvnetw=g&hvrand=16905912715054736436&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012790&hvtargid=pla-699632863160&th=1

ilk kullanım;
    -tost makinesini aldıktan sonra hemen tost yapmayın,
    -ilk kullanımdan önce plakaları iyice temizleyin (plakalar sabit ise nemli bir bezle yüzeyleri iyice silin, çıkarılabilir plakalı ise yıkayın),
    -ardından ıslak plakaları kurulayın,
    -makinenin üst kapağını açın, eğer 180" açılıyorsa açın ızgara konumunda dursun bu daha iyi olur,
    -makineyi fişe takın ve ısı ayarını en üst kademeye getirin, ısınmaya başlayınca kağıt havluya/peçeteye ayçiçek yağı sürün ve plakaları yağlamaya başlayın,
    -bu süreçte duman ve koku olur bu durum normaldir, ara ara plakaları yağlamaya devam edin plakalar yağa doysun, koku ve duman kaybolana ve termostat birkaç kez devreye girene kadar yaklaşık 10-15 dak. çalıştırın, sonra fişi çekin,
    -plakaları kağıt havlu ile silin, işlem tamamdır ...
    -özellikle ilk hafta tost yaparken ekmeklere hafifçe margarin/tereyağ sürün yoksa yapışabilir ...

@Bayberty alıntıdır.
    https://forum.donanimhaber.com/tost-makinesi-tavsiyeleri-hepsi-ilk-sayfada--71165834?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 29 Kasım 2019; 22:52:4 >

• Hocam ihticayim yok ama adamsın demek için yazıyorum. Kendim pahalı fiyattan alsam, sinirden haber vermezdim. İşte paylaşımcılık böyle bir şey, teşekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam ne demek bizim kısmetimizde oymuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 29 Kasım 2019; 2:56:55 >
  • tesekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık bakalım konu sahibi arkadaşa teşekkür ederim

• İnoxu 220 aldık. Renklileri çok çirkin o yüzden 30 TL rengi için önemli değil

sorunsuz hasarsız geldi. İlk çalıştırışta koku ve biraz duman çıkması oldu. Muhtemelen rezidanslarda kalan plastik vsdir. Su an kullanıyoruz biraz sorun yok güzel ürün.
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    İlk çalışmada koku, duman olayı oluyor hocam o normal. Bütün alan arkadaşlar için söylüyorum ilk çalıştırma için tost makinesi tavsiyeleri konusunun ilk sayfasına baksın.Renk olayı ise tamamen görsel zevk. Şahsen satışta olan fuşya rengini çok hoş buluyorum.

https://forum.donanimhaber.com/tost-makinesi-tavsiyeleri-hepsi-ilk-sayfada--71165834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 29 Kasım 2019; 12:31:20 >
  • hepinize hayırlı olsun, güle güle kullanın ...
  • Jakkoba kullanıcısına yanıt
    konuyu keşke Elektrikli Küçük Ev Aletleri bölümünde açsaydınız daha fazla kişiye ulaşırdı ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Hocam satış ile alakalı olduğu için sıcak fırsatlar > Ev Elektroniği ve Aletleri bölümüne açmayı uygun gördüm :) Aklımada gelmedi düşünemedim.Konunuza link ile destekleyip bilgilendirme yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

Rica ederim hocam ne demek bizim kısmetimizde oymuş :)

Hocam fiyat 300lerde tekrar düşer mi arada düşüyor mu
    Ürün tost ekmeği koyulacak kadar mı kaç tanelik küçük mü?

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bir süredir düşmesini bekliyordum. 11.11 sayesinde de kaptım. İllaki düşer ama bu fiyata çok zor.1 tane somun ekmeği tam sığıyor, 6 adet de tost ekmeği sığıyor. Küçük değil.

Teknik Özellikler

2000 W
    6 adet tost yapabilme imkanı
    Yağ toplama haznesi
    180º açılabilir üst gövde (ızgara için ideal)
    Termostat ayarı
    Yanmaz yapışmaz plakalar
    5 kademeli ısı ayar düğmesi
    Kapalı durumda kilitleme
    Granit plaka
    Yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilir gövde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jakkoba -- 30 Kasım 2019; 7:46:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.