Şimdi Ara

Armored Warfare-ANA KONU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
7
Favori
30.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tier 3 LAV 15-90Merc premıum tank ve 3 altın kasa verıyor

JINGLESJAN2018

tier 2 T92 ACAV premium tank

Websitesi üzerinde üyelik profil sayfasından giriliyor Bonus Kod

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 13 Ocak 2018; 21:33:26 >
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Her iki oyunda steam versyonunu duyurdu ancak steam sürümüne eski client kullanıcıları giriş yapamıyor. Steam sürümünü oynamak için yeniden oyunu kurmanız gerekiyor. Benim bahsettiğim olay bu. Bir öyle bir böyle demiyorum yani. İyi oyunlar "kardeş".
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Her iki oyunda steam versyonunu duyurdu ancak steam sürümüne eski client kullanıcıları giriş yapamıyor. Steam sürümünü oynamak için yeniden oyunu kurmanız gerekiyor. Benim bahsettiğim olay bu. Bir öyle bir böyle demiyorum yani. İyi oyunlar "kardeş".

SABRA diyordun aha geldi?
  • oyunu en son 1, 1,5 yıl kadar önce oynadım o zamanlar online oyuncu bulmak çok zordu bıraktım bende oynamayı şuan durum nasıl arkadaşlar steam'a da gelmiş oyun ilerleme varmı oyuncu sayısında. Tekrardan indirmeye değer mi?
  • Güzelim oyunun başını yediler be. 4 sene geçmiş ama hala 1 tık ilerleme yok, aksine gerileme var. Koca firmasın 1-2 ay reklam yapsan millet balıklama dalacak. (özellikle wot bu haldeyken insanlar yeni arayışlara girdi.)
  • En son bu konuya bu yılın başında yazmışım halbüsem bu oyunu çok aşırı sık olmamakla birlikte düzenli şekilde oynuyorum.

Evet

Oyun şu anda bugüne kadar ki; bana göre en iyi değişiklikleri aldı bugün itibari ile nedir bu

Global Account

Kısaca bahsedeyim dünya üzerinde ki; tüm Armored Warfare PC oyuncularını bağlı bulundukları bölgelere bakmaksızın mümkün mertebe aynı maça eşleştirmek ve maç için oyuncu bulamayıp bekleme sürelerini kısaltmak.

Örnek:

Avrupa Sunucusunda oynayan bir EU oyuncusu
    Rusya Sunucusunda oynayan bir RU oyuncusu
    Amerika Sunucusunda oynayan bir NA oyuncusu

Bu oyuncular artık aynı maçta eşleşerek birlikte oynayabiliyor.

Bugün geçildiği için tam olarak pratikte ne kadar başarılı bunun hakkında peşinen hüküm vermiyeyim şöyle 1 hafta geçsin o zaman en gerçekçi yorumu yaparım.

.

• Armored warfare pve modunu başlatana kadar pek fena sayılmazdı. Fakat pve maçlar getirilince millet pve ye yüklendi tank kasmak için, dolayısıyla pvp de kişi sayıları yetersiz olmaya başladı. Bizim gibi pvp de karşısında sağlam rakipleri görmekten zevk duyan ve çatır çatır oynayan adamların oyun zevki kalmadı. Pvp severler Bir bir sildi oyunu. Ben de direksiyon şetimi 3 lu monitorumu kurup iracinge geçtim.Fakat eğer serverlar birlestiyse yeniden dönebilirim. Lakin takım tabanlı tank oynamayı özledim. Bir de artık yoğunluktan dolayı iracing te düzenli antreman ve yarış yapamıyorum. Su aralar istediğim seyreklikte oynayabilecegim bir oyun olarak eski dostum aw beni çağırır gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoSSgO

Armored warfare pve modunu başlatana kadar pek fena sayılmazdı. Fakat pve maçlar getirilince millet pve ye yüklendi tank kasmak için, dolayısıyla pvp de kişi sayıları yetersiz olmaya başladı. Bizim gibi pvp de karşısında sağlam rakipleri görmekten zevk duyan ve çatır çatır oynayan adamların oyun zevki kalmadı. Pvp severler Bir bir sildi oyunu. Ben de direksiyon şetimi 3 lu monitorumu kurup iracinge geçtim.Fakat eğer serverlar birlestiyse yeniden dönebilirim. Lakin takım tabanlı tank oynamayı özledim. Bir de artık yoğunluktan dolayı iracing te düzenli antreman ve yarış yapamıyorum. Su aralar istediğim seyreklikte oynayabilecegim bir oyun olarak eski dostum aw beni çağırır gibi.
    Dostum armored warfare küresel servera geçti yani bütün serverlerı birleştirdi.Artık her maç tam 15-15 oluyor.Ben Aw ın en eski oyuncularından biri olarak tekrar yükledim ve çok güzel oldu.İşte şimdi aw geri canlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37A42C87E -- 8 Kasım 2018; 13:14:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37A42C87E

Dostum armored warfare küresel servera geçti yani bütün serverlerı birleştirdi.Artık her maç tam 15-15 oluyor.Ben Aw ın en eski oyuncularından biri olarak tekrar yükledim ve çok güzel oldu.İşte şimdi aw geri canlandı.

Alıntıları Göster
    Dönüş yaptim hocam. Serverlar kalabalık olmuş.

• Altay tank'ı Tier 10 Premium tank olarak ödül verilecekmiş bugün gelen resmi duyurusuna göre

sürekli birileri soruyordu "ne zaman gelecek?" şeklinde.
  • Tankın oyuna geldiği ile ilgili bi haber okudum var mı aslı asdarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kabakdolması

Tankın oyuna geldiği ile ilgili bi haber okudum var mı aslı asdarı?
    Geleceği kesin
    Ödül olarak Tier 10 Premium olarak gelecek neyin ödülü olacağı tam olarak açıklanmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Geleceği kesin
    Ödül olarak Tier 10 Premium olarak gelecek neyin ödülü olacağı tam olarak açıklanmadı.

Alıntıları Göster
    çok saçma olmuş arkadaş, normal getirin şunu oyuna premium nedir yahu. Oyunda oynayacak kimse yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 26 Kasım 2018; 9:7:51 >
  • Arkadaşlar tier nasıl atlanıyor ? Yeni başlayan birine vereceğiniz tavsiyeler nedir ?

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sana yardımcı olacağım ama şimdi müsait değilim.Yarın sana yardımcı olacağım,gündüz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37A42C87E

Kardeşim sana yardımcı olacağım ama şimdi müsait değilim.Yarın sana yardımcı olacağım,gündüz yani.
    Hocam teşekkürler ama oyunu bıraktım. Ps4'de oynuyorduk ama arkadaşla sarmayınca yarıda bıraktık. Yine de cevabın için teşekkürler.

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Rica ederim kardeşim.Daha güzel oyunlar bulman dileğiyle.Sana iyi günler.

• Bu oyuna hiç bulaşmayın arkadaşlar çıktığı günden beri oynuyorum ve ne yazık ki bu oyunun Oyunculara yönelik tavırları aşırı saçma

En ufak bir müşteri oyuncu ve ya insan muamelesi görmeyeceksiniz Oyun firması tarafından

Forumu kapatıldı Discord açıldı fakat Discord da en ufak eleştiride ve ya haklı istediğinize yardım istediğiniz de Discord dan direk banlıyorlar denemesini kendiniz fake bir hesap açıp yapabilirsiniz bana inanmıyorsanız.

Discord banlandı forum yok peki nereden destek alacaksınız geriye website üzerindeki Destek kalıyor.Bura da da aynı seviye devam edip sizi adam yerine koymayacaklar bu çok net bununda denemesini yapabilirsiniz.

Bu oyunu oynayacaksanız en ufak destek bek le me yin yok çünkü olmayan şeyin iddiası olamaz var ise lütfen bana anlatın nasıl olduğunu diğer online oyunlardaki destek nere burası nere.Diyeceklerim bu kadar.Bende bugüne kadar hep olumlu bakmaya çalıştım hep böyle güzelledim bu oyunu ama nereye kadar be arkadaş

Süpür süpür halı altına pislikleri onunda bir sınırı var değil mi?isteyen arkadaşlara discorddan banlanma konuşmalarımın ekran görüntülerini atabilirim onları da saklıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 25 Şubat 2020; 14:56:35 >

• 1-rusya propagandası yapılan

2-kumar sistemini dayatılan

3-bot türü hile barınan

4-pay to win oyundur kendisi.

toxic bir ortamda yarı oyuncusu net rus içeren bu oyuna hiç bulaşmayın.aynısı world of tanks için geçerli, fakat warthunder'ı denemedim onun ile ilgili bir yorum yapamam.

an itibari ile bilgisayarımdan kaldırdım bu oyunu 4 yıldır her türlü desteğimi sundum bu oyuna fakat günün sonunda "oyuncu" 'lara yönelik bir oyun çıkmadı ortaya.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.