Şimdi Ara

Armored Warfare-ANA KONU (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
30.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xgny58x

Aynen öyle. Oyunun mekanikleri falan değişecek bir sürü şey var. Biraz reklam yapsa hızla yayılırda reklam yok. Daha eklenecek bir sürü tank var harita var oyun güzelleşecektir tek sorun oyuncu eksikliği.

Oyuncuların bu oyunu muhakkak denemesi lazım doğru bilgi ile başlamarı sonucunda hiç de yabana atılır bir oyun olmadıklarını göreceklerdir
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Zamanla olacak inşAllah. Şu balance 2.0 için net bir tarih var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

Ben oyunu beğendim bir kac el pve attim nasil bu oyun oynanmaz anlamadim o kadar kotu degil 15dk aradim 1 tane maç bulmadi pvp de. Oyuncu olsa gideri var oyunun.

Evet o sorunu çözmek için uğraşılması lazım fakat belli saatlerde bu sorun olmuyor

PVE Modunun olması
    PVP Maç eşleştirmesinin üst tier kısıtlamasının daha belirgin olması
    PVP Global Modunun tier 5 ve üzeri olması
    Balance 2.0 Test Server'ındaki oyuncular

hali hazırdaki kurulu düzende bu etkenler var oyuncu sayısını bölen

olması gerekenler çok fazla ve zaman çok kısıtlı yinede bu oyun emek ve zaman vermeye değer bana kalırsa o yüzden şu anda doğru bilgiyi edinmiş her oyuncu çok kıymetli doğru bilgi diyorum çünkü her ne kadar birileri çakma desede tam anlamı ile çakma değil farklı bir sistematiği var mekanikleri farklı

yani WOT oynadım direk burada da yaparım demek tek başına yeterli değil o yüzden mümkün mertebe herkes birbirine yardım etmesi lazım

Balance 2.0 için Şubat gibi deniyor hali hazırda Rus Test server'ı var herkes orada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 17 Ocak 2017; 14:3:39 >

• mczaga kullanıcısına yanıt
    Balance 2.0 nasıl değişiklikler getiriyor?
  • İzmirli Samuray kullanıcısına yanıt
    Bir kaç şey söyliyim. Oyunun mekanikleri kökten değişecek tankların zayıf noktaları değişecek damageler değişecek T-14 Armata'nın 152'lik topu çıkarılacak, Leo2a7'ye 130'luk top gelecek topçuların sınıfları değişecek bayağı bir değişim var yani oyun sıfırdan çıkıcak gibi bir şey oluyor eğer bir kaç buguda düzeltirlerse çok iyi olacağına eminim.
  • dalga mı geçiyorsunuz, oyunda maç bulmuyor kimse yok sizde o değişecek bu değişecek diyorsunuz.
  • deta53 kullanıcısına yanıt
    Yılbaşı etkinliklerinden sonda kimse kalmadı oyunda, akşamları bile adam bulunamıyor şuan, sebebi de benim gibi birçok kişi 0,19 ve Balance 2.0 güncellemelerinin gelmesini bekliyor. Yaptıkları yanlış 3 ay öncesinden bu 2 güncellemenin haberini vermeye başlamaları oldu bence, herkes beklemeye başladı ama bunların o güncellemeleri getireceği felan yok gibi.
  • Akşam saatleri dışında PVP ve PVP Global Mod 'da oyuncu azlığı var doğrudur
    fakat PVE de her saat sıra bulmakta bir sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Akşam saatleri dışında PVP ve PVP Global Mod 'da oyuncu azlığı var doğrudur

pve modunun kaldırılması lazım sıkıntı orda zaten bot mu keselim sabahtan akşama. oyundan zevk alınmıyor pve modda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Akşam saatleri dışında PVP ve PVP Global Mod 'da oyuncu azlığı var doğrudur

pve modunun kaldırılması lazım sıkıntı orda zaten bot mu keselim sabahtan akşama. oyundan zevk alınmıyor pve modda.

Sorun PVE mode 'u değil sorun genel oyuncu azlığı PVE modu bana sorulsa mesala kesinlikle yerinde kalmalı keza PVE Modunu bile yapamayan bir oyuncu azlığı da olsa var

ayrıca 2.0 genel dengeleme yükseltmesinde 2vs2 3vs3 şeklinde PVP Mode'ları da eklenecek PVP Global Mode yanına ki; bence çok isabetli bir karardır başkalarının BOTluğunu çekmek zorunda kalmayacağız.

Kuracaksın takımını bildiğin kişiler ile gireceksin PVP 2vs2 'ye alacaksın x2 günlüğünü

oyun güzel geliştiriliyor tek eksik oyuncuların artırılması o da zamanla olacaksa olur olmazsa yapacak bişi yok.

• En son heralde 1 sene önce oynadım.Ne gibi değişiklikler var oyunda en son ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun 2. yılında beta olarak devam ediyor. Sürekli yenilikler oluyor. 0,19 güncellemesi var yakın zamanda sonrasında balance 2.0 güncellemesi gelecek onlar geldiğinde nelerin değiştiğini dene gör derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: absamet

oyun 2. yılında beta olarak devam ediyor. Sürekli yenilikler oluyor. 0,19 güncellemesi var yakın zamanda sonrasında balance 2.0 güncellemesi gelecek onlar geldiğinde nelerin değiştiğini dene gör derim

Bilgi için teşekkürler dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoda roundun sonundaki anlatımı izleyerek hepsini öğrenebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: absamet

oyun 2. yılında beta olarak devam ediyor. Sürekli yenilikler oluyor. 0,19 güncellemesi var yakın zamanda sonrasında balance 2.0 güncellemesi gelecek onlar geldiğinde nelerin değiştiğini dene gör derim

0.19 ne zaman geliyor

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 18 Şubat 2017; 22:38:45 >
  • Armored Warfare - AMX-10RCR - 21k Damage - GLOBAL OPERATIONS - 1 -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 18 Şubat 2017; 22:39:19 >
  • AMX-10RCR TİER 8 PRE TANK

• Tier 9 - M8 Thunderbolt - Global Operations - İlk maç

• Tier-10 T-15 HIFV Global Ops 26k Damage 12 Kill

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.