Şimdi Ara

Armored Warfare-ANA KONU (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
7
Favori
30.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açılması gereken tanklar ve alınması gereken retrofitler, iyi seyirler. ;)

• mczaga kullanıcısına yanıt
    nasıl yapılıyor spoiler
  • Spoiler eskiden
    bunun ile oluyordu şimdi ise Film yerine bir buton ile yapmışlar burada olmadı

sen o zaman link şeklinde hazırlayabilirsin yazı yazma yerinin üstünde link butonu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 30 Nisan 2017; 16:43:30 >
  • IS-7 3. SEVİYE PREMİUM TANK

https://www.youtube.com/watch?v=FmudtJg582Q
  • Type-59 2A Tier 3 Premium Tank

https://www.youtube.com/watch?v=3FyuZ6t5lBs
  • M60A1 Tier 4 MBT

• Sildim gitti valla... 2 sene oldu aq hala şu optimizasyon ve grafik problemlerini çözmediler... 6 aydır Balance 2.0 diye yaygara kopartıyolar, aha geldi noldu? İnsanlar düzgün grafiklerle oynayamadıktan sonra sen oyunu dengelesen nolur dengelemesen nolur! GTX 1080 vga, 32 gb ram, i7 6770 sistem var abi yine de 40-50 fps alıyor sistem... Eskisinden de düşük! Oynayan kitlesi de gitgide azalıyor zaten, PVP'lere en az 1 dakikada giriyoruz, PVE'de bot kesmek de bayıyor arkadaş bir zamandan sonra... Şansını kaybettin AW, güle güle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediseven

Sildim gitti valla... 2 sene oldu aq hala şu optimizasyon ve grafik problemlerini çözmediler... 6 aydır Balance 2.0 diye yaygara kopartıyolar, aha geldi noldu? İnsanlar düzgün grafiklerle oynayamadıktan sonra sen oyunu dengelesen nolur dengelemesen nolur! GTX 1080 vga, 32 gb ram, i7 6770 sistem var abi yine de 40-50 fps alıyor sistem... Eskisinden de düşük! Oynayan kitlesi de gitgide azalıyor zaten, PVP'lere en az 1 dakikada giriyoruz, PVE'de bot kesmek de bayıyor arkadaş bir zamandan sonra... Şansını kaybettin AW, güle güle...

Bu sistemden daha kötü sistemler çok daha fazla FPS aldığını görüyorum çeşitli medyalarda yoksa sizin sistemde mi bir sıkıntı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 6 Mayıs 2017; 19:47:54 >
    Bilemiyorum kardeş, geforce experience ile optimize etmek fpsyi artırma konusunda işe yarıyordu ama artık o da işe yaramıyor. Early access başladığından beri oynarım bu oyunu, ama bu konuyu ciddi ciddi ele almamaları sinir bozucu... wotta ve warshipste maximum grafikte 110 fps alırken bunda high da ancak 60 fps almak anlaşılır birşey değil... umarım düzelir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE08F0836 -- 6 Mayıs 2017; 20:44:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediseven

Bilemiyorum kardeş, geforce experience ile optimize etmek fpsyi artırma konusunda işe yarıyordu ama artık o da işe yaramıyor. Early access başladığından beri oynarım bu oyunu, ama bu konuyu ciddi ciddi ele almamaları sinir bozucu... wotta ve warshipste maximum grafikte 110 fps alırken bunda high da ancak 60 fps almak anlaşılır birşey değil... umarım düzelir...

Youtube da senin sistem ile 2K Ultra ayarlar 60fps alıyorlar bence sende bir problem var.
  • Elimde 2 adet birebir aynı süper hesap vardır ölü fiyata vereceğim yan hesaplardır satılmak için kasılmıştır
    Fiyat bilgisi ve ekran görüntüleri için özel mesaj atınız.

4.5 ay premium zamanı
    7 tane premium tank tier 8 ve 6 'lı
    40 milyon credit
    tier 8 m1a2 garajda
    11 tane platinium boost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyunbir -- 5 Haziran 2017; 22:21:19 >
  • Oynayan kalmadı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 18 Kasım 2017; 0:53:49 >
  • STEAMHYPEAW

7 günlük premium hesap kodu internet profil sayfasından giriliyor.

Oyun Steam üzerinden de erişime açıldı eski oyuncular için oradan giriş henüz mümkün değil fakat eski sistem de My.com Launcher yüklediklerinde yeni steam oyuncuları ile aynı serverda oynanıyor

Oyun'a 0.22 yaması geldi baya bir değişiklik ve birsürü tank eklendi.

Donanımhaber forumu neden WOT sayfasından kopardı bu konuyu anlamakta zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

STEAMHYPEAW

Oyun Steam üzerinden de erişime açıldı eski oyuncular için oradan giriş henüz mümkün değil fakat eski sistem de My.com Launcher yüklediklerinde yeni steam oyuncuları ile aynı serverda oynanıyor

Donanımhaber forumu neden WOT sayfasından kopardı bu konuyu anlamakta zorlanıyorum.

PVP modunda kmt(arty) alınmıyor.Bence saçmalık.

15 kişilik maçlar hayal.3 bazen 5 kişilik maçlar oluyor PVP modunda.

PVE modu kapanmadıkça PVP modunda oyuncu olmaz.Botlara karşı 5 kişi oynuyor daha fazla para daha fazla deneyim veriyor.KimsePVP moduna girmeyince bu sefer 3 yada 5 kişilik maçlarla insan sıkılıyor.Bir seferinde aynı oyuncularla 3 sefer ard arda pvp modunda denk gelmişligim var oyun tarzlarınıda ezberledik.

Böyle giderse oyunun oyuncu sayısı gittikçe azalır.

Zaten oyuncu sayısı az pve/pvp modlarıyla ikiye bölününce tam saçmalık oluyor.3 yada 5 kişil maçlar için max 3 dakika bekliyordum bugün 5 dakika bekledim oyuncu yok sıktı artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 21 Kasım 2017; 17:29:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

STEAMHYPEAW

PVP modunda kmt(arty) alınmıyor.Bence saçmalık.

15 kişilik maçlar hayal.3 bazen 5 kişilik maçlar oluyor PVP modunda.

PVE modu kapanmadıkça PVP modunda oyuncu olmaz.Botlara karşı 5 kişi oynuyor daha fazla para daha fazla deneyim veriyor.KimsePVP moduna girmeyince bu sefer 3 yada 5 kişilik maçlarla insan sıkılıyor.Bir seferinde aynı oyuncularla 3 sefer ard arda pvp modunda denk gelmişligim var oyun tarzlarınıda ezberledik.

Böyle giderse oyunun oyuncu sayısı gittikçe azalır.

Zaten oyuncu sayısı az pve/pvp modlarıyla ikiye bölününce tam saçmalık oluyor.3 yada 5 kişil maçlar için max 3 dakika bekliyordum bugün 5 dakika bekledim oyuncu yok sıktı artık.

5 dakika bekletmesi sadece oyuncu azlığından değil sistemi WoT 'dan daha iyi olduğu için atıyorum Challanger MBT 'si ile oyuna gireceksek karşına da ona eş değer bir tank yerleştiriyor sistem onun içinde bekletiyor bu şekilde olması beni rahatsız etmiyor açıkçası

Hak veriyorum PVE konusunda artık kapatılması şart oldu keza oyuncu bölmesi olayı tam bir kısır döngü bunun artık bir sona ermesi şart oldu.

• Oyuna yeni başlayacak arkadaşlar Steam üzerinden başlasınlar TL üzerinden Steam paketleri satılıyor kendi sitesine göre 10eu 'ya kadar daha iyi fiyatlar olabiliyor

Bu paketlere eski oyuncular şimdilik ulaşamıyor o yüzden Steam hesabı daha iyi
    aynı zamanda kendi yeni steam oyuncuları eski usül websitesinde satışta olan ürünleri de alabiliyor bir kısıtlama yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 1 Aralık 2017; 19:3:5 >
    Aynısını World of Warships'te yaptı, her iki oyunuda sildim, War Thunder bize yeter. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Aynısını World of Warships'te yaptı, her iki oyunuda sildim, War Thunder bize yeter. :)

Warship ne yaptı size bilmiyorum fakat AW bana kalırsa Steam ile birleştirir hesapları eski oyuncular için.

Ayrıca Sabra m60 oyuna geldi Tier 7 olarak çıksın alırım diyordun?Bir öyle diyon bir böyle diyon kardeş?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.