Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Leopard26

inşallah mos için daha fazla destek sunulur
    OA ve A2 oynuyorsanız mutlaka J.S.R.S modunu yükleyin, oyun bambaşka oluyor

Ben ACE ve ACRE modu ile oynamıştım. Tabi o zamanlar clana üye idim. O yüzden bu 2 mod oyuna inanılmaz boyutlar kazandırmış. Özellikle acre(Advanced Combat Radio Environment) her takım liderine bir telsiz veriyor ve takım liderinin diğer takım liderleri ile iletişimini sağlıyor. Takım üyeleride sadece takımındaki oyuncularla konusabiliyor. Yani herkes herkesle konusamıyor. Daha birsürü teferruatıda var.

Yoksa tek başına oynamak çok fazla sıkıcı olur. Hele bu iki mod varken.

Eğer sıkılmazsan şu videoya bir göz at derim. Ciddiye alınarak oynanması gereken bir oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

quote:

inşallah mos için daha fazla destek sunulur
    OA ve A2 oynuyorsanız mutlaka J.S.R.S modunu yükleyin, oyun bambaşka oluyor

Ben ACE ve ACRE modu ile oynamıştım. Tabi o zamanlar clana üye idim. O yüzden bu 2 mod oyuna inanılmaz boyutlar kazandırmış. Özellikle acre(Advanced Combat Radio Environment) her takım liderine bir telsiz veriyor ve takım liderinin diğer takım liderleri ile iletişimini sağlıyor. Takım üyeleride sadece takımındaki oyuncularla konusabiliyor. Yani herkes herkesle konusamıyor. Daha birsürü teferruatıda var.

Yoksa tek başına oynamak çok fazla sıkıcı olur. Hele bu iki mod varken.

Eğer sıkılmazsan şu videoya bir göz at derim. Ciddiye alınarak oynanması gereken bir oyun.

benim bahsettiğim ses moduydu
    http://www.armaholic.com/page.php?id=11549

ACE ve ACRE yi ArmA oynayan herkes bilir zaten
    ace ile oynama çok güzel oluyor oyunu çok gerçekçi yapıyor ace
    acre ise team speaktan konuştuklarımızı oyuna aktarıyor sanki gerçekmiş gibi geliyor ses

• Arkadaşlar mutlaka izleyin:

Bu oyun EPIC olacak. Su üstü ayrı bi dünya, su altı ayrı bi dünya. Muhteşem. Gece ışık ve silah ateş efektleri mükemmel. Keza seslerde.
  • Bir COD olmasa da merakla bekliyorum. Sevdiğim tarzda bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Bir COD olmasa da merakla bekliyorum. Sevdiğim tarzda bir oyun.

Cod neymiş be Arma nın yanında Cod mu kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aynen dostum COD ile ARMA hiç kıyaslanır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

quote:

quote:

cod ArmA nın tükürüğü bile olamaz hadi bf ile cod un haritaları karşılaştırılabilir büyüklük küçüklüğe göre ama ArmA nın haritasını hiçbiriyle karşılaştıramayız

• quote:

quote:

quote:

quote:

cod ArmA nın tükürüğü bile olamaz hadi bf ile cod un haritaları karşılaştırılabilir büyüklük küçüklüğe göre ama ArmA nın haritasını hiçbiriyle karşılaştıramayız

Adam troll ya. Başka bişey değil. Yoruma baksana kendi içinde çelişiyor "merakla bekliyorum sevdiğim tarz" dese hiç bir problem yok. Ama troll ya illa o 3 harfden oluşan kelimeyi sokacak araya.

Benim videoda kaynadı arada. İzleyin süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifetaker -- 25 Mayıs 2012; 16:29:12 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Adam troll ya. Başka bişey değil. Yoruma baksana kendi içinde çelişiyor "merakla bekliyorum sevdiğim tarz" dese hiç bir problem yok. Ama troll ya illa o 3 harfden oluşan kelimeyi sokacak araya.

izlemez olurmuyum izledim tabii, gerçketen ışıklandırma özellikle gece ışıklandırması süper olmuş
    gece çatışmalarını şimdiden düşünemiyorum yahu hele gece konvoy baskını felan çok zevkli olur

zaten resimlerden de belli bu sefer kesin yapmışlar artık, animasyonlar felan...
    bohemia şeytanın bacağını kırmış sonunda ne kırması bildiğin kesmiş

birde görev yapımı için 3d editör gelirse çok güzel olur

edit: bu arada yukarıdaki verdiğin ace mod videosunda benim bahsettiğim modu kullanmışlar(J.S.R.S)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BADE5B8A0 -- 25 Mayıs 2012; 17:10:38 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Open world yapımları hep daha çok sevmişimdir. S.T.A.L.K.E.R serisinden oldukça memnun kalmıştım .

Arma 2 OA dan sonra diğer oyunlar oldukça basit geliyor artık. Arma daki gerçekçilik, balistik değerler silah çeşitliliği hiçbir oyunda yoktur. AH-64 DEN BTR aracına A10 uçağına kadar gerçek kokpitlerini görerek oynamak gerçekten çok zevkli. Alışması zordur ama öğrendikten sonra kopmak mümkün olmuyor. ARMA 3 de (Limnos ) Midilli adasında geçecek sualtını eklemeleri + bir özellik olmuş. Işık efektleride harika duruyor. Oyunda bir türk yunan savaşı senaryoları ekleyebileceklerini düşünüyorum .SAT larla oynamak fena olmazı hani

Bu oyunu COD la kıyaslamış bir arkadaş. Bu neyin kafası bilmiyorum ne kullanıyorsa banada getirsin..

• Fanboyların içine düşmüşüm haberim yok. ilk mesajı şaka sandım ama siz baya baya armayı oyun sanıyomuşsunuz.
  • Neden böyle yazdığınızı anlamadım. Fikrimi esprili bir şekilde dile getirdim. Amma rahatsız etti sizi.
  • Video çok iyimiş ya. Sistem toplarsam yeni bu oyun için toplarım sırf. Eskiden beri hardcore ve realistic + RP karışımı oyunların hastasıyım.

Küçüklüğümden Operation Flashpoint'e daldım. Sorna Arma'da klanda idik. Arma 2'de devam etti OA'i tek başıma oynadım ama malesef. Arma 3'üde deli gibi bekliyorum böyle bir simülasyoncu olarak işte.

Bunlar haricinde Battlefield 2 + Project Reality çok kalitelidir. Baya oynadım. Red Orchestra ile Red Orchestra 2'de kaliteli realistik oyunlardır. İlk RO'u daha çok sevsemde RO 2 Steam'da indirimde şuan hardcore açlığı olanlar atılabilir rahatça idare eder.

• Beyler sistemim

İntel core quad q8300 2.3 ghz 4 çekirdekli işlemci
    Amd radeon hd5770flex 1024 mb ekran kartı
    Kingston hyperx 4 gb bellek

Oyunu oynayabilirmiyim full ayarlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Beyler sistemim

Oynayamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

Beyler sistemim

Oynayamazsın.

O zaman arma 2 reinforcements'e devam
  • Arkadaşlar Arma 3 kesinlikle Zombi mod koymalı Bohemia. Gerçekten oyunun ömrünü ve zevkini çok yükseltiyor. Arma3 e zombi mod ile yapılabilecek muhteşem şeyler var. Gecen uyumadan evvel düşündümde kafamdaki zombi modu Arma3 e koysak cod mod hikaye kalir arcade sevende oynar simülasyon sevende. Keşke oyun yapmasını bilseydim be Arma serisinin o ciddi ve koca haritasına biçilmiş kaftan zombi olayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Arkadaşlar Arma 3 kesinlikle Zombi mod koymalı Bohemia. Gerçekten oyunun ömrünü ve zevkini çok yükseltiyor. Arma3 e zombi mod ile yapılabilecek muhteşem şeyler var. Gecen uyumadan evvel düşündümde kafamdaki zombi modu Arma3 e koysak cod mod hikaye kalir arcade sevende oynar simülasyon sevende. Keşke oyun yapmasını bilseydim be Arma serisinin o ciddi ve koca haritasına biçilmiş kaftan zombi olayı.

Arma 2 Dayz modunu biliyormusun? Bilmiyorsan bakmanı öneririm.

• Arma 3'de hangi araçların yer alacağı belli oldumu birde bu simde limnos adası ne alaka hadi onuda geçtim limnos'u koyuyorsun bari türk ordusunuda koy en çok merak ettiğim konu hangi hava araçlarına yer verecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Arkadaşlar Arma 3 kesinlikle Zombi mod koymalı Bohemia. Gerçekten oyunun ömrünü ve zevkini çok yükseltiyor. Arma3 e zombi mod ile yapılabilecek muhteşem şeyler var. Gecen uyumadan evvel düşündümde kafamdaki zombi modu Arma3 e koysak cod mod hikaye kalir arcade sevende oynar simülasyon sevende. Keşke oyun yapmasını bilseydim be Arma serisinin o ciddi ve koca haritasına biçilmiş kaftan zombi olayı.

mesaj alınmıştır
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.