Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arma 2 bile full ayarlarda çok zorlarken
    arma 3 ü
    gtx 680 anca keser heralde, herşeyi açmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

2012 Yazında çıkacak oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde;

OS – Windows 7 / Vista
    CPU – Intel Core i5 veya AMD Athlon Phenom X4 veya daha hızlı
    GPU – Nvidia Geforce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5770, shader Model 3 and 896 MB VRAM, veya daha hızlı
    RAM – 2 GB
    HDD – 15 GB free space
    DVD – Dual Layer compatible
    DirectX® – 10

Aynı grafik kalitesi BF3 ile gelmiş olsaydı, sistem gereksinimleri eminim ki çok daha fazla olurdu. İstenince, 5770'le bile bu kalite yakalanabiliyormuş demek ki.

• minimum 5770 istiyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

2012 Yazında çıkacak oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde;

OS – Windows 7 / Vista
    CPU – Intel Core i5 veya AMD Athlon Phenom X4 veya daha hızlı
    GPU – Nvidia Geforce GTX 260 veya ATI Radeon HD 5770, shader Model 3 and 896 MB VRAM, veya daha hızlı
    RAM – 2 GB
    HDD – 15 GB free space
    DVD – Dual Layer compatible
    DirectX® – 10

Aynı grafik kalitesi BF3 ile gelmiş olsaydı, sistem gereksinimleri eminim ki çok daha fazla olurdu. İstenince, 5770'le bile bu kalite yakalanabiliyormuş demek ki.

bohemia interactive nin daha fazla satış yapayım şu firmayla anlaşayım diye derdi yok
    amerikan ordusuna sattığı sürümü biraz kırparak ArmA diye satıyor

• Böyle bir oyunu geç keşfettim :) Arma 2 yi indiriyorum :D
  • E3 sunumu; Silah ve yankılanma sesleri çok iyi.

• Çok iyi görünüyor, yeni animasyonlar da harika olmuş ama kesin ben de yine 15-20 FPS de çalışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: viiiz

Çok iyi görünüyor, yeni animasyonlar da harika olmuş ama kesin ben de yine 15-20 FPS de çalışır.

yanarın yanarım şu simülasyonu oynayamıyacağıma yanarım of yav kaçıracaz güzelim oyunu sistemim kaldırmayacak heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E3 sunumu, ikinci videoda DayZ Modu ile ilgili bir şeyler anlatıyorlar ama tam olarak ne dediklerini anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 8 Haziran 2012; 17:48:23 >

• Bu oyun bulunmaz bir nimet. Özellikle araç bolluğu, simulasyon olması ve en önemlisi özgür olmanız. Bayılıyorum arma da ki araçlara ve gerçekçiliğine.
  • Hiç mesaj gelmiyor konuya yeni video falan yok mu
  • Bide bunu alalım bakalım.Para bulmam lazım bunun için
  • DayZ modu ArmA 3 'e de çıkıcak arkadaşlar. Combined Ops olarak oynamak isteyen varsa PM atsın 2 kişi TeamSpeak üzerinden oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

DayZ modu ArmA 3 'e de çıkıcak arkadaşlar. Combined Ops olarak oynamak isteyen varsa PM atsın 2 kişi TeamSpeak üzerinden oynuyoruz.

hocam Dayz modu nedir anlatırsan sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

DayZ modu ArmA 3 'e de çıkıcak arkadaşlar. Combined Ops olarak oynamak isteyen varsa PM atsın 2 kişi TeamSpeak üzerinden oynuyoruz.

hocam Dayz modu nedir anlatırsan sevinirim

Kapsamlı bir zombi modu. Oyunda acıkıyorsun , susuyorsun , zombiler saldırdığında ise kan kaybediyorsun bandaj yapma gereği duyuyorsun . Eğer kan sayın 4000'in altına düşerse gözlerin kararıyor ve bayılmaya başlıyorsun ; kan transferi yapman gerekiyor bu yüzden hastane bulup ilaç sağlıyorsun kendine. Bir yerde düşünce ya da zombi çok fazla vurursa kemiklerin kırılıyor ayağa kalkamıyorsun. Oyun 24 saat baz alarak oynanıyor ( gece - gündüz ) hayatta kalmaya çalışıyorsun.

• quote:

İyimiş Arma 3 için çıkması. Sadece Arma 3 değil Dayz'in kendine ait bir oyun olmasınıda isterim açıkcası. Tabi daha alpha olduğundan öyle birşey olmasına vardır. Bende 2 aydır videoları ile yetiniyorum. Yaz indirimlerinde Arma X kapacağım hocam arkadaşla gireceğiz eklersen oynayabiliriz.

http://steamcommunity.com/id/archvidya

Hatta sadece Dayz değilde oyunu alacaklar veya almış olanlar PM atabilir. Coop operasyonlarda yapabiliriz Arma 3 çıkana kadar. Forumda çok meraklısı var lakin beraber oynayan az gibi.

• Ve sonunda savaş oyunlarında en çok istediğim özellik: oyun içinde silah eklentilerini takıp çıkarmak yada baska bir eklenti takmak.

• Oyun geceyken çok güzel gözüküyor. Tam zombi modluk. oyuna sınırlı ışık kaynakları koyucan vede gece birden karşına çıkan zombiler falan. ama bu zombi modu profesyonel biri yapmalı oyunun kendi yapımcısı yani. amatörler yapınca zombilerin hareketleri animasyonları falan saçma oluyo.
  • quote:

Oyun geceyken çok güzel gözüküyor. Tam zombi modluk. oyuna sınırlı ışık kaynakları koyucan vede gece birden karşına çıkan zombiler falan. ama bu zombi modu profesyonel biri yapmalı oyunun kendi yapımcısı yani. amatörler yapınca zombilerin hareketleri animasyonları falan saçma oluyo.

gercekten hızlı kosan farklı atraksyonlar yapan zombıler olursa cok ıyı olur obur turlu heycan pek olmuyo gıbı
  • DayZ'in Arma 3'e iyi bir şekilde geçiş yapacağını düşünüyorum. Üstelik DayZ bir çeşit amatör projesi değil, Bohemia ekibinden birisi yapıyor yapımcı projesi sayılır. Rocket tecrübeli biri. Zaten DayZ'de henüz alpha sürecinde gelişmesine çok var ve henüz alpha sürecindeyken bu kadar oyuncu topladı. Animasyondu şuydu buydu hep gelişir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.