Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece atmosferi çok iyi olmuş. Beklediğim oyunlardan birisi.
  • ARMA3 e Türk modcu arkadaşlar tarafından T-129 Atak helikopteri ve Cirit-Umtas roketlerinin güzel bir modunu rica ediyoruz ANKA da yapılırsa çok güzel olur

Arma 3 (2013) [ANA KONU]
  • atak helikopteri arma 2 turkish mod için ileriki güncellemelerde çıkacak
  • Güzel haber
  • Gece atmosferi, efektler, detaylar herşey mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Gece atmosferi, efektler, detaylar herşey mükemmel

bence motor değişmeli, yerine daha dinamik bir motor lazım etkileşim çok az bu motorda
    hatta Arma2 de adam tam şarjörü değiştiremiyordu bile
    ayrıca uzaktaki nesneler göze çok kötü görünüyordu, umarım düzelmiştir

• Oynanılabilirlik olsun yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

bence motor değişmeli, yerine daha dinamik bir motor lazım etkileşim çok az bu motorda

Bu motor yeterli. Arrowhead full detay açınca gayet tatmin ediciydi. Doğal olarak bu bir simulasyon olduğu için bf3 deki gibi çevre ile etkileşim beklemek yanlış olur. Oyundaki adanın yüzölçümü 300km2 ve deniz seviyesinden 400 metre yüksekliğe çıkılabiliyor. grafik ve etkilşimi biraz daha arttırırlarsa bu oyunu oynatacak pc bulamayız. Arma 3 de de zaten grafiklerin ve dinamiklerin arrowhead e göre geliştirildiği bariz belli oluyor. Grafik yönü benim için 2. planda. Şahsen adamın nasıl şarjör değiştirdiği bu oyunda benim için çokda önemli değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

quote:

Bu motor yeterli. Arrowhead full detay açınca gayet tatmin ediciydi. Doğal olarak bu bir simulasyon olduğu için bf3 deki gibi çevre ile etkileşim beklemek yanlış olur. Oyundaki adanın yüzölçümü 300km2 ve deniz seviyesinden 400 metre yüksekliğe çıkılabiliyor. grafik ve etkilşimi biraz daha arttırırlarsa bu oyunu oynatacak pc bulamayız. Arma 3 de de zaten grafiklerin ve dinamiklerin arrowhead e göre geliştirildiği bariz belli oluyor. Grafik yönü benim için 2. planda. Şahsen adamın nasıl şarjör değiştirdiği bu oyunda benim için çokda önemli değil.

bide işin içine ot çöp de girince iyice oynanmaz olur, o konuda haklısın

bu arada OA'da gece çatışmaları çok kötüydü, özellikle ışıklandırma.
    sanki renkler 16bit gibi oluyordu bunda bayağı uğraşmışlar,
    gece karakol baskını olunca heyecanlı çatışmalara girebileceğiz yani

• Ya zaten Real Virtuality çok güçlü ve potansiyeli çok yüksek bir oyun motoru. Açıkcası adamlar Arma 3 ile iyice aşmışlar her showcasede ağzım açık kalıyorum. Daha ne olabilir diyor insan. Ne dinamikliği gelebilir ki? Evet daha önceki Arma'lar kütük gibiydi lakin Arma 3 çok akıcı olmuş. Dahası olamaz zaten oyun BF3'e bağlar iyice. Şuan gördüğüm kadarı pre order geldiği an alacak olmama yetti.
  • gerçekliği bu kadar abartan bir oyunda 3 göz kamera açısına bir türlü anlam veremiyorum
  • ya bu sim niye yunan adalarında geçiyor başka yer mi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

gerçekliği bu kadar abartan bir oyunda 3 göz kamera açısına bir türlü anlam veremiyorum

İyi de oyun seni zorunlu Third Person oynatmıyor? FPS kamerası da mevcut. Multiplayer'da hile olur bu durum diyorsan ezelden beridir MP'de FPS kilitli serverlar vardır, zorluk yüksektir gerçekçidir o serverlarda TPS kamerasına geçilmez. Singleplayer'ıda en zor seviyede oynarsan TPS'e geçemezsin. Tabi kolayda oynayıpta geçmemek sana kalmış. Yani anlam verilmeyecek birşey yok ortalıkta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micro 1618

ya bu sim niye yunan adalarında geçiyor başka yer mi yok

işin ilginci yunan adasına iran saldırıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

quote:

işin ilginç yanı türk ordusu yok dahada ilginç yanı türkler militan olarak gösterilmiş şimdi bana sorsalar bu oyunu orj. alırmısın diye alırmıyım yaniiii
  • Day Z devam edermiki Arma 3 'te ?
  • quote:

quote:

quote:

işin ilginç yanı türk ordusu yok dahada ilginç yanı türkler militan olarak gösterilmiş şimdi bana sorsalar bu oyunu orj. alırmısın diye alırmıyım yaniiii

Türklerin militan olarak gösterildiği nerde yazıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: archVillain

quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

gerçekliği bu kadar abartan bir oyunda 3 göz kamera açısına bir türlü anlam veremiyorum

İyi de oyun seni zorunlu Third Person oynatmıyor? FPS kamerası da mevcut. Multiplayer'da hile olur bu durum diyorsan ezelden beridir MP'de FPS kilitli serverlar vardır, zorluk yüksektir gerçekçidir o serverlarda TPS kamerasına geçilmez. Singleplayer'ıda en zor seviyede oynarsan TPS'e geçemezsin. Tabi kolayda oynayıpta geçmemek sana kalmış. Yani anlam verilmeyecek birşey yok ortalıkta.

haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

Day Z devam edermiki Arma 3 'te ?

day z ayrı oyun olarak çıkacak daha sonra
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Türklerin militan olarak gösterildiği nerde yazıyor ?

Türkler militan olarak gösterilmemiş oyunda arkadaş nereden almış o bilgiyi anlamadım bende. Yalnız senaryoya göre Türkiye, İran'a yenik düşmüş vaziyette. Nato bizi korumaya çalışmış fakat daha önce İran'ın oyununa gelerek aylar içinde düşmüşüz. Bizi geçerek Yunanistan'a ve akabinde Avrupa'ya gireceklerken adaların orada Yunanistan ve sonrasında yardıma gelen birkaç devlet ile İran durdurulmuş. Oyunda tam bu durumda geçecek işte.

Yunan adaları olması daha iyi benim için bize ne kadar yakın o kadar iyi lakin İran'a bir anda yenik düşmüş olmamız benide bir garip etti. İleride Türk ordusu modu atar deşeriz alayını artık.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.