Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu konuyu takip eden varmı bilmem ama bana arma 3 için single da indirip oynayabileceğim fazladan görevler lazım. oyunun mevcut görevleri çok az ve hemen bitiyor. Uçak dlcsi var ama 1 2 bölüm var yok çok basit.

Ekstradan oynayabileceğim bölümler görevler arıyorum bilen varmı nasıl nerden yapılır ?
  • sertacr88 kullanıcısına yanıt
    Steamden oyunun atolyesine gir.Orada yaratılan görevlerden en çok beğenilen singleplayer görevleri filtrele ve o göreve abone ol. Oyunun içinde görevleri göreceksin. Girerken biraz dosya indirir girer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dlc olarak çok önemli değil ama apex dlcsi baya bir şey katıyor oyuna onu önerebilirim coop tarzı oynarsanız onlarda dlc gerekmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zala_ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Oyunun DLC siz hali var sadece steamde eğer diğer DLC leri de isterse oynayamam ama.
  • birde optimize sorunu çözülse iyi olacak haricinde çok güzel bir oyun hele ki arkadaş ortamın var ise tadından yenmez.
  • Arkadaşımla Steam üzerinden Arma 3 aldık ancak multiplayer kuramadık. Arkadaşım kuruyor bende çıkmıyor, ben kuruyorum onda çıkmıyor. Bir türlü rastgelemedik. Hamachi mi indirsek ne yapsak anlamadık ki.
  • bi oyunun optimizasyonu hiç mi düzelmez lan. hala cpu gpu kullanımı %50'nin üzerine çıkmıyor. o yüzden donanımın ne kadar güçlü olursa olsun fps 30larda geziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earth.

bi oyunun optimizasyonu hiç mi düzelmez lan. hala cpu gpu kullanımı %50'nin üzerine çıkmıyor. o yüzden donanımın ne kadar güçlü olursa olsun fps 30larda geziyor.
    7 yıllık oyun hala dandik performans
    en son aylar önce oynamıştım. geçen gelen güncelleme sonrası bir bakayım dedim yine 40 fps falan
  • işin komik tarafı 7 sene onceki aldığım pc dede aynı fps alıyodum şimdide aynı fps alıyorum yazık ya şu oyuna
  • 2013 yılı ne ara 7 sene oldu ya. Yeni gibi sanki.

• Oyunu Türk askerleri ve araçlarıyla oynamak isterseniz modumuza abone olabilirsiniz.
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=740727824
  • FPS/TPS bölümüne yansıma yaratıldı.
  • Türkiye veya avrupada Warlords oynayan server/grup biliyor musunyz arkadaşlar. Public serverlar kabak tadı vermeye başladı
  • hala oynanır mı beyler serverlar ne durumda? alayım mı

• Ryzen 3600@4300GHz, 3600MHz ram ve 5700XT ile çöp gibi bir online KOTH performansı gördükten sonra, ARMA 3 sana müthiş optimizasyonunla mutluluklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Ryzen 3600@4300GHz, 3600MHz ram ve 5700XT ile çöp gibi bir online KOTH performansı gördükten sonra, ARMA 3 sana müthiş optimizasyonunla mutluluklar.
    https://www.youtube.com/watch?v=dxGfLUAHyOU bu ayarları yaptınız mı hocam? bende çok farketti.
  • 4F3 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, deniyorum.

• Merhabalar oyunu aldım fakat "we were kicked you....." oyundan atılma problemi yaşıyorum çözemedim bir türlü çözüm yolları eski yıllarda kalmış. modları kapatıp dene parametreleri kapa cashe sil gibi çözümler var net çözüm bulan veya yaşayan varsa yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar merhaba oyunu bir arkadaşımla beraber aldık ancak birlikte bir türlü online oynayamadık yapamadık bir türlü beceremedik bununla ilgili yardımcı olurmusunuz

• selamlar geforce now ile arma 3 oynamaya çalışıyorum exile modu aktif ettim fakat hiç bir servera bağlanamıyorum. session lost missing files hatası veriyor sorun ne olabilir?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.