Şimdi Ara

Arkadaşlar sizce masrafı ne kadar olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum arkadaslar bugun küçük bi kaza yaşadım , sizce ne kadar masraf çıkarır ?

Arkadaşlar sizce masrafı ne kadar olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Astra vardı 5 ay evvel aynı şekil vurmuştum far değişmişti sadece..450 lira para vermiştim far orjinaldi..ama sizinkinde değişen olmaz gibi fiyat söyleyemem ama pek bi masraf da çıkarmaz..geçmiş olsun kazasız sürüşler

• BiceeR01 kullanıcısına yanıt
    Tahminimce işçilik dahil max. 100-150 lira

Tampon yerine monte edilecek,
    Rötuş boya,
    Pasta-cila.

En kötü kazanız bu olsun.İyi günler.
  • Far sağlamsa, dandik bi usta 100 e yapar

• 50-100 arası bişey anca çıkar. fazla verme. hatta boyası bile sağlam duruyor. farda da sorun yok gibi.
  • arabada sorun yok hocam az el becerin var bu iş halledilir. vidaların karşılığı kırılmış büyük ihtimalle yanından sağlam bi yerden vida atın tampon oturdu tamam bir de pasta cila lazım size elinizle güzelce ovalayın o da tamam. toplam masraf 20 tl
  • 85 liraya yapılmıştı geçen clio bunun gibiydi. =)
  • Aleykümselam ,
    Bence yerine oturt, vida atsınlar Tırnak falan kırıksa, far ayağı kırıksa yapıştırsınlar, boyatmana gerek yok. Pasta cila çektinmi tamamdır. Max 50 TL

• plastik parçaya pasta yapılabiliyormu bilmiyorum. yetkili servis ve autoking tarzı yerlerde masraf biraz daha yüksek olur ama tanıdık bir kaportacıya 100-150 tlye hallolur gibi. ama serviste büyük ihtimalle kırılmış olan far ayakları vs de değiştirirler ve masrafınız 2 katına çıkabilir.
  • Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim , far sağlam , boya ya bir sey olmamis bende sasirsirdim , dediginiz gibi ortalama 100 tl yi gecmez gibi geliyor . Vesselam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.